TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 396815 Teme od strane 25016 Članovi Poslednji član: Saskast

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Jul 05, 2024, 09:09:49 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Kreatin  (Pročitano 4167 puta)
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #21 poslato: Mart 19, 2013, 09:21:47 pre podne »

nemamo ga u ponudi , tako da vise detalja nemam da ti kazem.

Ako je cist kreatin monohidrat,  verujem da je ok.
Sačuvana
vaskebb
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 3

« Odgovor #20 poslato: Mart 18, 2013, 11:15:42 posle podne »

Pozdrav,zanima me kakav je PowerTec kreatin,ima li neko iskustva sa njim, kreatin je made in Austrija
Sačuvana
Nenad.LJ
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 244


« Odgovor #19 poslato: Mart 15, 2013, 06:04:21 posle podne »

samo da se javim da sam poceo da ga pijem od ponedeljka

uzimam ga 2 kapsule pred trening i jos 2 posle
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #18 poslato: Mart 07, 2013, 03:08:32 posle podne »

moj ortak je prezadovoljan krealkalinom i redovno mi ga potura pod nos i hvali :D

moracu da ga probam i ja na kraju

drago mi je da je tako, u svakom slučaju utisci o preparatima na forumu su uvek dobrodošli, bili pozitivni ili negativni.

I ja sam ga sama koristila i imam utisak da mi je pomogao u oporavku i da sam imala znatno više snage. E sad, na to svakako utiče više faktora.

Kad je u pitanju kre alkalyn, osobe koje nisu osetile efekat povećale su dozu na 4 kapsule - što savetujem svakome ko ima veću težinu - više mišićne mase. 

U svakom slučaju, odličan kreatin koji je jedan od najprodavanijih u Pansportu, patentiran od strane firme EFX čiji originalni kre alkalyn i prodajemo - tako da sve preporuke!
Sačuvana
Beka_S
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1372


Personalni trener u teretani - Dipl hemičar

« Odgovor #17 poslato: Mart 06, 2013, 07:43:58 posle podne »

Probaj ako vec planiras da uzimas neki od kreatina...Ali opet ponavljam,svako je individua za sebe tako da tebe moze ali i ne mora da odradi kao tvog druga.

Ali u svakom slucaju radeci ovaj posao naisla sam na mnogo vise zadovoljnih potrosaca Kre-alkalyna nego stoi su bili nezadovoiljni  ;)
Sačuvana
Be Happy!!!
Nenad.LJ
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 244


« Odgovor #16 poslato: Mart 06, 2013, 07:35:11 posle podne »

moj ortak je prezadovoljan krealkalinom i redovno mi ga potura pod nos i hvali :D

moracu da ga probam i ja na kraju
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #15 poslato: Mart 06, 2013, 07:04:53 posle podne »

Hvala na svim savetima jos cu malo razmisliti , jos 1 pitanje.. Kad bi uzimao kreatin kad bih trebao i koliku pauzu da napravim?

okvirno, posle 3 meseca korišćenja monohidrata napraviš pauzu mesec dana
Sačuvana
Markoz
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 14

« Odgovor #14 poslato: Mart 06, 2013, 07:04:03 posle podne »

Hvala na svim savetima jos cu malo razmisliti , jos 1 pitanje.. Kad bi uzimao kreatin kad bih trebao i koliku pauzu da napravim?
Sačuvana
Beka_S
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1372


Personalni trener u teretani - Dipl hemičar

« Odgovor #13 poslato: Mart 06, 2013, 06:56:33 posle podne »

Kad prestanes da pijes kreatin (bilo koji) nakon nekog perioda ces izgubiti obim misica ako je taj obim iskljucivo od vezane vode u samom misicu.
Ali u svakom slucaju ako ti povecas obim misica tako sto ces nagraditi misic visokoproteinskim unosom onda ces toi teze i izgubiti i moci da odrzis kvalitetnom ishranom,ali naravno i teze je to nagraditi.
Zato ti je najbolja kombinacija da uzimas kreatin (bilo koji za koji se odlucis) sa proteinom tj visokoproteinskim unosom

Sačuvana
Be Happy!!!
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #12 poslato: Mart 06, 2013, 06:54:55 posle podne »

imaj u vidu da je ljudsko telo sačinjeno iz više od 70% vode.

Ako želiš obim mišića, to znači kontinuitet u treningu i to pravilno isprogramiranom i izvedenom treningu, ishrana - bogata proteinima i kvalitetnim ugljenim hidratima, a od suplementacije svakako protein, kreatin je dobrodošao -  to vezano za povlačenje vode ne treba uopšte da te brine, i ako malo povučeš vode to nije ništa strašno - to je normalan prateći efekat - i više se dešava zbog velike količine ugljenih hidrata koju unosiš... ako se baš bojiš toga onda uzmi kre alkalyn  i nećeš povlačiti vodu... kreatin je jedan od sportskih suplemenata broj 1, i nijedan ti neće dati sam od sebe obim mišića, to je skup svega što sam gore navela.
Sačuvana
Markoz
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 14

« Odgovor #11 poslato: Mart 06, 2013, 06:22:57 posle podne »

Cilj mi je da povecam obim misica..
Ja sam mislio da ako pijem alkalni kad prestanem da pijem necu izgubiti na obimu misica ako nastavim da treniram i nastavim sa dobrom ishranom jer ne navlaci vodu , a sa monohidratom hocu. Ispravi me ako gresim i molio bih da mi objasnis to..
Sačuvana
Beka_S
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1372


Personalni trener u teretani - Dipl hemičar

« Odgovor #10 poslato: Mart 06, 2013, 06:17:13 posle podne »

Ako ne zelis potkoznu vodu definitivno je bolji izbor...
Ali sada te vec ne razumem sta ti zelis?
Ili jos bolje pitanje je sta ocekujes od kretaina bilo da je obican monohidrat ili alkalna varijanta?

Ako ocekujes da ce on izgraditi misicnu masu,nece kao sto sam ti rekla,protein je taj koji ce to uciniti.
Ako ti je potrebna snaga,izdrzljivost,smanjenje upala koje ce postici kre-alkalyn onda ga i uzmi,kao i naravno povecanje obima misica sto mozes ocekivati od bilo kog kreatina (ali vodi racuna obima misica a ne izgradjen misic,jer mnogi grese pa stave kreatin u preparat za masu  ;) )

Sačuvana
Be Happy!!!
Markoz
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 14

« Odgovor #9 poslato: Mart 06, 2013, 06:03:38 posle podne »

@Beka - Zaboravio sam da napomenem da  radim samo prirodne vezbe , tezine me za sad ne zanimaju i da li je uopste i bolje za mene da uzimam krealkalyn od monohidrata?
Sačuvana
Beka_S
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1372


Personalni trener u teretani - Dipl hemičar

« Odgovor #8 poslato: Mart 06, 2013, 05:59:26 posle podne »

Kre-alkalyn se pije po 1-2kp pre i 1-2kp posle treninga...
Verujem da je alkalna varijanta kreatina za tebe kao fudbalera zaista bolji izbor  ;)
Sačuvana
Be Happy!!!
mister
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 384

« Odgovor #7 poslato: Mart 06, 2013, 05:21:09 posle podne »

Da ne otvaram temu,znaci zanimala bi me doza Kre Alkalina,vec duze vrijeme pijem Kreatin,prije pola godine sam pio jedan period (oko 2,3 mjeseca) kreatin monohidrat oko 5 grama dnevno,ali mi nije bas ok jer mi je navlacio vodu a u mome sportu Fudbalu to mi smeta,od tada sam koristio neku mjesavina kreatina (6 razlicitih vrsti) tu nema monohidrata,mada i od njega mi se cini kao da mi malo vodu navlaci,tako da sam se odlucio za Kre Alkalin,samo bi me zanimalo koja bi bila dnevna doza dobra,jer pise 1-2 ujutru i 1-2 prije treninga?Ne znam za ovo ujutru s obzirom da ustajem rano,u 6 ipo sati ali tada ne doruckujem,tek oko 10,uglavnom kada ustanem pojedem nesto slatko (to mi je navika ne mogu funkcionisati,ako nesto slatko ne pojedem nakon budjenja)..imam 16 godina..
Sačuvana
Stranice: [1] 2 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.044 sekundi sa 13 upita.