TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 396815 Teme od strane 25016 Članovi Poslednji član: Saskast

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Jul 05, 2024, 08:57:22 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Kreatin  (Pročitano 4166 puta)
Beka_S
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1372


Personalni trener u teretani - Dipl hemičar

« Odgovor #6 poslato: Mart 06, 2013, 04:16:12 posle podne »

U kombinaciji sa proteinom ga mozes uzeti,zasto da ne.Pomocice ti oko snage,izdrzljivosti,oporavka,a i hidrirani misic ce lakse vezivati hranjive materije...

I naravno da jeste pomak jer ljudi nekad jedva nabace i 2-3 kg a vezbaju mesecima.Sad sto rece Monika tu je malo misica vise masti i vode ali polako,kvalitetnim unosom proteina iz ishrane pa eto i suplementacije,kvalitetnim treningom i svim tim stvarima uklopljenim docice i do misica  ;)
Sačuvana
Be Happy!!!
pedjoni986
Gost
« Odgovor #5 poslato: Mart 06, 2013, 03:40:39 posle podne »

Napredak je dobar ako se menjas u ogledalu, kilogrami na vagi su manje bitni.. I ti trebas sam postaviti svoje ciljeve i biti ili ne biti zadovoljan napretkom..
Uzmi krealkalyn ako vec se plasis vode.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #4 poslato: Mart 06, 2013, 03:40:25 posle podne »

Da li bi onda preporucila kreatin ili ne? I da li je ovo dobar napredak za 6 meseci ?

u kombinaciji sa proteinom slobodno možeš da ga koristiš... 10 kg nije uopšte loš napredak, samo je sigurno dosta kilograma voda i salo... ali to neka te ne brine... ne može da bude čist mišić nikako, to je normalno.

Uzmi kre alkalyn koji ti je Beka preporučila, zbog željenog efekta koji si naveo,.
Sačuvana
Markoz
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 14

« Odgovor #3 poslato: Mart 06, 2013, 03:37:46 posle podne »

Da li bi onda preporucila kreatin ili ne? I da li je ovo dobar napredak za 6 meseci ?
Sačuvana
Beka_S
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1372


Personalni trener u teretani - Dipl hemičar

« Odgovor #2 poslato: Mart 06, 2013, 03:26:07 posle podne »


Pozdrav

Misic se gradi od proteina tj od aminokiselina,a ne od kreatina.Tako da su aminokiseline te koje su gradivni blokovi misica,samim tim naravno i protein kao makromolekul aminokiselina  ;)
A sto se kreatina tice,verovatno si mislio na varijantu kreatina koji ne navlaci potkoznu vodu i ne daje onaj "zaliveni" izgled?
Ako je tako onda ti je u tom slucaju to varijanta Kre alkalyna koji za razliku od obicnog monohidrata ne bi trebalo da navlaci tu potkoznu vodu.

Opet kao sto i uvek kazemo u svemu ishrana je najbitnija pa posle i sve ostalo.Uostalom eto vec napredujes  ;)
Sačuvana
Be Happy!!!
Markoz
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 14

« Odgovor #1 poslato: Mart 06, 2013, 03:00:09 posle podne »

Pozdrav , zanima me da li postoji neki kreatin koji ne navlaci puno vode u misic nego pravi misicnu masu od njega u kombinaciji sa proteinom ili nekim drugim suplementom...
Za sada pijem whey vec par meseci imam 185cm i 76kg a cilj mi je nekih 80-85kg, a pre nego sam poceo da treniram ( nekih 6 meseci) imao sam 67kg.. Ishrana mi je dobra , svaki dan jedem crveno , belo meso ili ribu , tunjevinu, ovsene , jaja , povrce , voce....
« Poslednja izmena: Mart 06, 2013, 03:01:44 posle podne od strane Markoz » Sačuvana
Stranice: 1 [2] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.324 sekundi sa 17 upita.