TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 396815 Teme od strane 25016 Članovi Poslednji član: Saskast

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Jul 05, 2024, 08:54:35 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Sumece tablete  (Pročitano 6063 puta)
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #22 poslato: Mart 09, 2013, 04:22:29 posle podne »

''Kroz njegove arterije teku neke cudne materije..." 8)
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #21 poslato: Mart 09, 2013, 03:34:05 posle podne »

sta te briga ko sta prica ... uzmes ono sto je bolje za tebe ...a mislim da je svaka varijanta bolja od sumecih...ja kad sam pio animal flex sve one koji nemaju pojma o cemu se radi sam lozio da uzimam anabolike...pa onako u drustvu izvadim onih 8 tableta u raznim oblicima ,velicinama i bojama pa zgutam sve odjednom a onda komentari lako je tebi da dizes te kilaze kad uzimas hemiju a meni kolena i laktovi havarisani ;)


Hehe,a tek kad sam gutao pre 3-4 god po 15-20 tableta amino, koliki je to bio shok za vezbace :D (i odma ide onaj deo dijaloga, ma lako njemu,guta sve i svasta ;) ) ko sta misli neka misli, zato izgledaju ko Q :D
Sačuvana
Terror
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1800


terroristes

« Odgovor #20 poslato: Mart 09, 2013, 01:19:59 posle podne »

sta te briga ko sta prica ... uzmes ono sto je bolje za tebe ...a mislim da je svaka varijanta bolja od sumecih...ja kad sam pio animal flex sve one koji nemaju pojma o cemu se radi sam lozio da uzimam anabolike...pa onako u drustvu izvadim onih 8 tableta u raznim oblicima ,velicinama i bojama pa zgutam sve odjednom a onda komentari lako je tebi da dizes te kilaze kad uzimas hemiju a meni kolena i laktovi havarisani ;)
Sačuvana
Nase ce sjene hodati po Becu ,lutati po dvoru , plasiti gospodu...
Bolex
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 249


« Odgovor #19 poslato: Mart 09, 2013, 11:20:43 pre podne »

neki dan Monika nekome objasnjavala sastav i znacaj Daily Formule, ja bas uporedjivao sa ovim sumecim Biofara i sastav skoro identican. Kad sam uporedio cijenu razlika 1€ :)
Ja nekako navikao na njih dodju mi mjesto soka :D a i lakse mi je u drustvu izvaditi i ubaciti u casu vide nego tablete piti odma' ona prica "znao sam ja da on pije hemiju neku i te tablete" :D :D
Sačuvana
"hemijom'' protiv genetike... 8)
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #18 poslato: Mart 09, 2013, 09:21:44 pre podne »

ja izbegavam šumeće tablete bilo o kom proizvodu se radilo...
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #17 poslato: Mart 09, 2013, 01:35:22 pre podne »

Kako vam nije skup biofar,,nikakve doze a previse kosta, bilo koji multivit komplex u pansportu je isplatljiviji. I jednostavno zbog iskoristljivosti u telu je bolje uzeti tablete.. Ove biofar sumece kao i ostale sumece prolete kroz telo, dobra kolicina se i ne apsorbuje..
« Poslednja izmena: Mart 09, 2013, 01:37:57 pre podne od strane pedjoni986 » Sačuvana
Bolex
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 249


« Odgovor #16 poslato: Mart 08, 2013, 03:36:32 posle podne »

vjerovatno si kupio ove sumece https://www.google.ba/search?q=12+vitamina+12+minerala&hl=hr&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=Cfc5UbmsIISNOJqMgdAN&ved=0CAcQ_AUoAQ&biw=1024&bih=653#imgrc=AMTyz1mZg10pzM%3A%3Bh40FaFrKjURUaM%3Bhttps%253A%252F%252Fwww.iapoteka.com%252Fsp%252F500%252F6143%252F12-vitamina-12-minerala.jpg%3Bhttps%253A%252F%252Fwww.iapoteka.com%252F12-vitamina-12-minerala%3B800%3B800
ja ih pijem skoro 2 god. tako da mozes i ti dvije dnevno kao sto ti je pedjoni objasnio ;)
Sačuvana
"hemijom'' protiv genetike... 8)
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #15 poslato: Mart 08, 2013, 03:04:11 posle podne »

Ima neko neki savet sta da pojedem ili popijem pre treniranja da dobijem vise energije. Pijem crni caj

što se suplementacije tiče konkretno,  kofein ili guarana, ili kombinacija kofein i taurin - su najčešći suplementi koje ljudi uzimaju kao dodatni podsticaj pre treninga.   Osim toga, zavisno od ciljeva, u te svrhe mogu da posluže i NO reaktori (azot oksid reaktori)  koji daju fantastičan kick pre treninga, ili sagorevači masti - koji takoĂ°e imaju dosta kofeina ili guarane u svom sastavu.

Naravno, ne poričem da su celokupna ishrana i način života odgovorni za nivo energije koji imamo u toku dana.

I ono što je Nikola pomenuo, a jako je bitno i mnogi zanemaruju - pravilna hidratacija - unos velike količine tečnosti.
Sačuvana
Nikola Najdanovic
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 825


Personalni trener FISAF International

Fitness Portal
« Odgovor #14 poslato: Mart 07, 2013, 08:31:39 posle podne »

Ima neko neki savet sta da pojedem ili popijem pre treniranja da dobijem vise energije. Pijem crni caj

Ako treniras popodne/uvece bilo bi dobro da imas par obroka ,u toku dana, pre tog treninga. UH ce ti dati energiju. Litar - litar ipo vode u toku dana pre treninga ce takodje uticati na snagu. Dovoljno vode, dovoljno sna i hrana (meso+UH+povrce).

Ja 20 min pre treninga 200mg kofeina a cesto na to dodam i cokoladicu. Sumecu pijem u toku treninga samo zato sto mi se svidja njen ukus. Dosadila mi cesmovaca..
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #13 poslato: Mart 07, 2013, 08:30:19 posle podne »

Ima neko neki savet sta da pojedem ili popijem pre treniranja da dobijem vise energije. Pijem crni caj
Napiši najpre kako jedeš trenutno, da bi mogli korigovati i videti zašto nemaš energije. No, ovo je tema o suplementaciji, pa ti predlažem da otvoriš svoju temu i u njoj pitaš sve što te zanima, pa ćemo pomoći. :)
Sačuvana
Terror
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1800


terroristes

« Odgovor #12 poslato: Mart 07, 2013, 08:18:44 posle podne »

hahahaah ludilo  ::) :o :D 8)
Sačuvana
Nase ce sjene hodati po Becu ,lutati po dvoru , plasiti gospodu...
PeraSV
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 46

« Odgovor #11 poslato: Mart 07, 2013, 08:12:34 posle podne »

Ima neko neki savet sta da pojedem ili popijem pre treniranja da dobijem vise energije. Pijem crni caj
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #10 poslato: Mart 07, 2013, 08:08:25 posle podne »

Pedjoni bre cime se ti bavis?!!  (izvini drugar morao sam)  :D
Pero SV poslusaj sta ti je 986 napisao,te doze su i z aneaktivne ljude,starije osobe,decu,a ti ako ozbiljno treniras,mozes slobodno da povecas dozu. Za vreme treninga pijes vodu,ako sumece uzimas kako ti je Pedjoni napisao.
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #9 poslato: Mart 07, 2013, 07:58:07 posle podne »

Ja sam ti u prvom postu odgovorio kako da pijes ,jel ti citas uopste sta ti se pise ?
Sačuvana
PeraSV
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 46

« Odgovor #8 poslato: Mart 07, 2013, 07:55:34 posle podne »

Ti ponovo po starom, dakle trudimo se da ti pomognemo,a neces da slusas..
Sta po starom samo sam napisao sa pise na kutijici a ti verovatno samo hoces ce zajebavas nekog. Kazi mi cime se bavis kad se toliko razumes u te stvari i mislis da si popio svu pamet sveta
Evo ti, ja te lepo pitam za savet drugarski kazem ti sta sam video i sta su mi rekli, doso sam ovde da pitam isto za savet a ti me zajebavas i pravis se da si popio svu pamet sveta
Sačuvana
Stranice: [1] 2 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.14 sekundi sa 18 upita.