TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 396887 Teme od strane 25016 Članovi Poslednji član: Dzoni D

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Jul 08, 2024, 07:27:20 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Sumece tablete  (Pročitano 6090 puta)
Terror
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1800


terroristes

« Odgovor #7 poslato: Mart 07, 2013, 07:53:22 posle podne »

ajde pedjoni ne foliraj se  :D :D :D
Sačuvana
Nase ce sjene hodati po Becu ,lutati po dvoru , plasiti gospodu...
pedjoni986
Gost
« Odgovor #6 poslato: Mart 07, 2013, 07:51:46 posle podne »

Ja i dalje ne razumem gde sam ja tebe zajebavao ? Lepo sam ti napisao kako da pijes i ne vidim gde je tu zajebavanje ?
Sačuvana
PeraSV
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 46

« Odgovor #5 poslato: Mart 07, 2013, 07:49:08 posle podne »

I na pojedinim kapijama pise pazi opasan pas,a gle cuda,psa nema..Ti ponovo po starom, dakle trudimo se da ti pomognemo,a neces da slusas.. Te doze koje su tamo nisu za sportiste,nego za prosecnog coveka koji prdi ceo dan i sedi na stolicu i ne radi nista..Hoces konzumirati isto kao on po jednu ,ili ces nekad i povecati shodno tome koliko si jak trening imao i koliko si stresirao svoje telo? Ti sto piju u toku treninga sledeci put im pridji i pitaj ih zasto to pijete ,neces ni dobiti odgovor,jer to rade bzv..ni sami ne znaju zasto to rade..
Sta po starom samo sam napisao sa pise na kutijici a ti verovatno samo hoces ce zajebavas nekog. Kazi mi cime se bavis kad se toliko razumes u te stvari i mislis da si popio svu pamet sveta
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #4 poslato: Mart 07, 2013, 07:46:41 posle podne »

I na pojedinim kapijama pise pazi opasan pas,a gle cuda,psa nema..Ti ponovo po starom, dakle trudimo se da ti pomognemo,a neces da slusas.. Te doze koje su tamo nisu za sportiste,nego za prosecnog coveka koji prdi ceo dan i sedi na stolicu i ne radi nista..Hoces konzumirati isto kao on po jednu ,ili ces nekad i povecati shodno tome koliko si jak trening imao i koliko si stresirao svoje telo? Ti sto piju u toku treninga sledeci put im pridji i pitaj ih zasto to pijete ,neces ni dobiti odgovor,jer to rade bzv..ni sami ne znaju zasto to rade..
Sačuvana
PeraSV
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 46

« Odgovor #3 poslato: Mart 07, 2013, 07:44:35 posle podne »

Zavisi koje su doze, ali ako si uzeo u apoteci verovatno su one klasicne male,tako da mozes ujutru sa doruckom i nakon treninga posle  cvrstog obroka po jednu sumecu.. U toku treninga i pre treninga nemas potrebe.
U dane kada ne treniras jedna ujutru ti dovoljna.
Pise da moze samo 1 na dan. Video sam da u teretani piju za vreme treniranja umesto vode. U apoteci sam uzeo
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #2 poslato: Mart 07, 2013, 07:39:09 posle podne »

Zavisi koje su doze, ali ako si uzeo u apoteci verovatno su one klasicne male,tako da mozes ujutru sa doruckom i nakon treninga posle  cvrstog obroka po jednu sumecu.. U toku treninga i pre treninga nemas potrebe.
U dane kada ne treniras jedna ujutru ti dovoljna.
Sačuvana
PeraSV
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 46

« Odgovor #1 poslato: Mart 07, 2013, 07:29:08 posle podne »

Uzeo sam neke sumece tablete 12 vitamina 12 minerala. Pa da pitam da li to da pijem pre treninga, za vreme treniga ili posle treninga tj teretane.
Hvala
Sačuvana
Stranice: 1 [2] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.14 sekundi sa 18 upita.