TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397572 Teme od strane 25048 Članovi Poslednji član: mickeymouse

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Oktobar 18, 2024, 11:13:32 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Sertifikat za fitness instruktora  (Pročitano 12124 puta)
milicamimi
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 106


« Odgovor #11 poslato: Mart 21, 2013, 06:50:13 posle podne »

A fitnes instruktor sta sve podrazumeva to? Samo fitnes ili i aerobik,pilates,ili je to nesto drugo? Isto da li fitnes instruktor ima veze i sa teretanom i bodibildingom?
Jer sam ja do sad ove kod mene samo sretala 'fitnes instruktore' koji znaju samo one vezbice neke, ne znaju nista o treniranju u teretani na spravama.
Sačuvana
I may not be there yet, but I'm closer than I was yesterday...
cvorke
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 30

« Odgovor #10 poslato: Mart 20, 2013, 08:04:58 posle podne »

Sve sto je ozbiljno i sto ce imati prodju u inostranstvu zahteva vreme i predznanje,a po prici sam mislio da hoces za pocetak nesto osnovno kako bi dobio posao i usao u pricu...
Hvala na odgovoru svakako,mozda cu i taj difov kurs zavrsiti za pocetak posto on ionako prvi pocinje sad u maju...
Sačuvana
cvorke
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 30

« Odgovor #9 poslato: Mart 20, 2013, 08:02:19 posle podne »

Procitao sam razne knjige
Koje knjige?

Necu bas sve da nabrajam ali od Bodibilding prirucnika dragana drace,preko anatomije trcanja,treninga snage,bodibildinga,mike westerdalov critical bench,paul checkov how to eat move and be healthy,lean hybrid muscle elliot hulse-a...anabolics 2000,2009 i jos brda ne mogu sad da se setim svega ali procitao sam puno.

Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #8 poslato: Mart 20, 2013, 06:37:39 posle podne »

Sve sto je ozbiljno i sto ce imati prodju u inostranstvu zahteva vreme i predznanje,a po prici sam mislio da hoces za pocetak nesto osnovno kako bi dobio posao i usao u pricu...
Sačuvana
Vandal
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 206

« Odgovor #7 poslato: Mart 20, 2013, 02:53:53 posle podne »

Procitao sam razne knjige
Koje knjige?
Sačuvana
"scientia est potentia"
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8645


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #6 poslato: Mart 20, 2013, 09:48:00 pre podne »

http://www.fisaf-serbia.com/
Radi se po standardima ACSM ,rade ozbiljni predavaci kao sto su prof.dr.Sergej Ostojic,prof.Marko Stojanovic ,prof.dubravko Turk i ostali....
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #5 poslato: Mart 20, 2013, 08:22:10 pre podne »

ja nisam polagala ali definitivno imam nameru.  ACSM, ACE...   sto se tice edukacije u Srbiji bolje da ti ne komentarisem... ako zelis nesto ozbiljnije bolje negde u inostranstvu
Sačuvana
cvorke
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 30

« Odgovor #4 poslato: Mart 20, 2013, 01:02:26 pre podne »

Posto sam citajuci forum shvatio da je ACSM pravi kurs za mene,ako moze neko da mi priblizi malo kako ide sa narucivanjem knjiga itd,ako je neko ovaj kurs zavrsio ili je upuceniji,hvala.
Sačuvana
cvorke
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 30

« Odgovor #3 poslato: Mart 19, 2013, 11:42:18 posle podne »

Znam za taj kurs,ali veoma mi je bitno da sertifikat bude priznat i van srbije,jer mi je cilj da radim preko a sto se dif-ovog kursa tice mislim da to s njim nije slucaj.
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #2 poslato: Mart 19, 2013, 10:25:38 posle podne »

Imas na difu kurs koji traje oko mesec ipo dana,nije ni skupo a mozes naci posao u teretani sa tim...a ako zelis nesto ozbiljnije onda listaj par tema na forumu u kojima je vec pisano o tome.
Sačuvana
cvorke
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 30

« Odgovor #1 poslato: Mart 19, 2013, 10:17:00 posle podne »

Pozdrav ljudi,imam 23 godine,treniram sa tegovima i istovremeno izucavam sve aspekte ovog nacina treniranja vec 6-7 godina.
Procitao sam razne knjige i pogledao hiljade sati snimaka o treningu snage,eksplozivnosti,kondicije,ishrani itd,i mogu da kazem da sam stekao zavidno znanje,takodje od skoro rekreativno treniram i olimpijsko dizanje pored treninga za snagu/bilderskog treninga koji praktikujem godinama.

Uskoro zavrsavam fakultet koji nema veze sa fitnessom i sportom,i voleo bih da se bavim bar sada u mladjim godinama onim sto najvise volim a to je usavrsavanje fizickog a samim tim i mentalnog aspekta svog zivota i zivota drugih.

E sad kriterijumi za zaposljavanje fitness instruktora u nasim teretanama su uglavnom fakultet fizickog vaspitanja(dif) ili slicni,u nekim teretanama to i nije obavezno,a mene zanima da li postoji neki kurs koji moze da se obavi u srbiji,koji je priznat ovde a i u svetu i sa kojim mogu da pratim svoju strast rada sa rekreativcima a mozda i profesionalcima u oblasti treninga snage,kondicije,fitnessa itd,
hvala svima unapred.
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.447 sekundi sa 18 upita.