TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397226 Teme od strane 25046 Članovi Poslednji član: JulietMess

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 29, 2024, 09:21:39 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 [3] 4 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Kre-alkalyn,pravilna upotreba  (Pročitano 14114 puta)
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #24 poslato: Mart 11, 2014, 10:08:48 pre podne »

neće napraviti neku razliku da li ćeš uzeti ujutru pre doručka  ili kroz sat vremena , tj. pre treninga.  Sve je u veoma malom vremenskom intervalu, tako da se ne bih opterećivala time.

Javi kako ide ;)
Sačuvana
Joksa93
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 6

« Odgovor #23 poslato: Mart 10, 2014, 10:39:49 posle podne »

Rekao si da krećeš na trening minimum sat vremena nakon doručka, što je sasvim ok razmak. Znači, popiješ ga na polasku od kuće.

Kada budeš bio u mogućnosti, što bi značilo da ne bude na uštrb dobre ishrane, obezbedi sebi neki whey protein. Očekujemo tvoje utiske o KreAlkalynu. :)
Ok hvala puno, ja sam mislio da to nije dovoljan razmak. :)
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20555


Pansport
« Odgovor #22 poslato: Mart 10, 2014, 09:10:56 posle podne »

Rekao si da krećeš na trening minimum sat vremena nakon doručka, što je sasvim ok razmak. Znači, popiješ ga na polasku od kuće.

Kada budeš bio u mogućnosti, što bi značilo da ne bude na uštrb dobre ishrane, obezbedi sebi neki whey protein. Očekujemo tvoje utiske o KreAlkalynu. :)
Sačuvana
Joksa93
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 6

« Odgovor #21 poslato: Mart 10, 2014, 09:01:09 posle podne »

Nema potrebe toliko da kombinuješ, tj. komplikuješ, dovoljno je uzeti ga u dva termina  - pre doručka i posle treninga. :)

Da li koristiš još nešto od suplementacije?
Za sada ne imam u planu protein.
Ali ga onda ne pijem na prazan stomak. Da li je bolje da se pije na prazan stomak ili nije bitno?
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2067


« Odgovor #20 poslato: Mart 10, 2014, 03:25:44 posle podne »

Ja idem ujutru u teretanu doruckujem sacekam minimum sat vremena i idem, e sada cuo sam da kre-alkalyn treba da se pije pola sata pre treninga, da li je to tacno ili mogu da ga popijem cim se probudim?

možeš i 15-20 minuta pre doručka, ok je, i drugu posle treninga. 

Ja bih pio 4 tablete. I razmisljao sam i hteo bih vase misljenje da li moze 1 pre dorucka, 2  pola sata pre treninga i 3 i 4 odmah posle treninga?

A jesi li probao da krenes sa manjim dozama, pa da povecavas ako te to ne radi dobro?
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20555


Pansport
« Odgovor #19 poslato: Mart 10, 2014, 02:25:14 posle podne »

Nema potrebe toliko da kombinuješ, tj. komplikuješ, dovoljno je uzeti ga u dva termina  - pre doručka i posle treninga. :)

Da li koristiš još nešto od suplementacije?
Sačuvana
Joksa93
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 6

« Odgovor #18 poslato: Mart 10, 2014, 01:39:13 posle podne »

Ja idem ujutru u teretanu doruckujem sacekam minimum sat vremena i idem, e sada cuo sam da kre-alkalyn treba da se pije pola sata pre treninga, da li je to tacno ili mogu da ga popijem cim se probudim?

možeš i 15-20 minuta pre doručka, ok je, i drugu posle treninga. 

Ja bih pio 4 tablete. I razmisljao sam i hteo bih vase misljenje da li moze 1 pre dorucka, 2  pola sata pre treninga i 3 i 4 odmah posle treninga?
Sačuvana
Joksa93
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 6

« Odgovor #17 poslato: Mart 10, 2014, 12:32:11 posle podne »

Ja bih pio 4 tablete. I razmisljao sam i hteo bih vase misljenje da li moze 1 pre dorucka, 2  pola sata pre treninga i 3 i 4 odmah posle treninga?
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #16 poslato: Mart 10, 2014, 09:47:04 pre podne »

Ja idem ujutru u teretanu doruckujem sacekam minimum sat vremena i idem, e sada cuo sam da kre-alkalyn treba da se pije pola sata pre treninga, da li je to tacno ili mogu da ga popijem cim se probudim?

možeš i 15-20 minuta pre doručka, ok je, i drugu posle treninga. 
Sačuvana
Joksa93
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 6

« Odgovor #15 poslato: Mart 10, 2014, 08:10:16 pre podne »

Ja idem ujutru u teretanu doruckujem sacekam minimum sat vremena i idem, e sada cuo sam da kre-alkalyn treba da se pije pola sata pre treninga, da li je to tacno ili mogu da ga popijem cim se probudim?
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #14 poslato: Maj 20, 2013, 10:35:50 pre podne »

Mozes povecati ako su ti slabe doze, inace nije obavezno. Da li te radi kako treba sa po jednom kapsulom?

Da, bas me radi, odradim trening i dodjem kuci radim sklekove bukvalno :) Ali sam citao, pa reko da pitam za svaki slucaj za te doze znaci nije obavezno :) Hvala puno !!!

ne treba da povećavaš, drži se te doze koja je inače preporučena od strane proizvoĂ°ača ;)
Sačuvana
Rema123
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 29


« Odgovor #13 poslato: Maj 20, 2013, 10:05:47 pre podne »

Mozes povecati ako su ti slabe doze, inace nije obavezno. Da li te radi kako treba sa po jednom kapsulom?

Da, bas me radi, odradim trening i dodjem kuci radim sklekove bukvalno :) Ali sam citao, pa reko da pitam za svaki slucaj za te doze znaci nije obavezno :) Hvala puno !!!
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2067


« Odgovor #12 poslato: Maj 19, 2013, 11:17:03 posle podne »

Mozes povecati ako su ti slabe doze, inace nije obavezno. Da li te radi kako treba sa po jednom kapsulom?
Sačuvana
Rema123
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 29


« Odgovor #11 poslato: Maj 19, 2013, 11:06:56 posle podne »

Da stvarno, sve pohvale, uz njega pijem i whey protein , vec duze vreme treniram pa sam resio da uzmem krealkalyn :) Samo prvu nedelju sam pio 1 pa posle 1, e sad ne znam da li da povecam na 2 pa 2 ili kako ? :)
Sačuvana
FunkyPomorandza
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 70


« Odgovor #10 poslato: Maj 19, 2013, 09:30:05 posle podne »

I od mene sve pohvale za ovaj proizvod,uzimao sam Labrada  2 pre 2 posle i odlican,sad imam od EFX-a i povecao na 3 pre 3 posle i vidi se razlika i u snazi i izdrzljivosti a i u masi boga mi :D
Sačuvana
Stranice: 1 2 [3] 4 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.122 sekundi sa 17 upita.