TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395192 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 29, 2024, 04:37:01 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Korigovanje ishrane..  (Pročitano 5876 puta)
nele92
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 42

« Odgovor #10 poslato: Mart 31, 2013, 05:46:25 posle podne »

ook...hvala svima :)
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #9 poslato: Mart 31, 2013, 04:48:35 posle podne »

paaa...sta znam...verovatno si u pravu...u dilemi sam kako da korisno iskoristim nekih 4500..do 3.000 cu uzeti verovatno whey od Scitec-a i mozda je najpametnije da za ostatak dopunjavam ishranu...:D..ili da mozda uzmem neki gejner do 4500??

Uzmi slobodno natrolov energizer neces pogresiti, jer taj odnos minerala i vitamina sigurno neces uneti iz ishrane, jer je nasa ishrana jako osiromasena istim.. Sto bolji unos vitamina i minerala,optimizovani procesi u telu,pa samim tim i bolja iskoristljivost proteina i ostalih nutritijenata.. telo kvalitetnije radi.. Mnogo njih zaboravljaju na multivit komplexe i stede na tome,sto je jako pogresno.

Sačuvana
nele92
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 42

« Odgovor #8 poslato: Mart 31, 2013, 04:36:35 posle podne »

paaa...sta znam...verovatno si u pravu...u dilemi sam kako da korisno iskoristim nekih 4500..do 3.000 cu uzeti verovatno whey od Scitec-a i mozda je najpametnije da za ostatak dopunjavam ishranu...:D..ili da mozda uzmem neki gejner do 4500??
« Poslednja izmena: Mart 31, 2013, 04:42:04 posle podne od strane nele92 » Sačuvana
kilokilo
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 330

« Odgovor #7 poslato: Mart 31, 2013, 03:42:41 posle podne »


Ne znam sto si pitao da li da uzmes omegu ili energizer? Sta ocekujes od njih?
ja ne znam sto si ti postavio ovakvo pitanje..pitam zato sto su potrebni svakom organizmu,posebno malo aktivnijem..a trenutno mogu da uzmem ili jedno ili drugo..znaci do 1000-1200 rsd..nema tu sta da ocekujem..o.O  nisam ja napisao ,,da li cu sa omega 3 da dobijem 5 kila,a sa energizerom 6?"..
Znam ja zasto sam postavio pitanje.. Nije tacno da su potrebni, sve to mozes iz ishrane, vidim da su ti problem finansije, ninako ne bih trosio pare na takve stvari, ali kako hoces tvoje pare tvoj izbor ;)
Sačuvana
nele92
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 42

« Odgovor #6 poslato: Mart 31, 2013, 01:36:29 posle podne »


Ne znam sto si pitao da li da uzmes omegu ili energizer? Sta ocekujes od njih?
ja ne znam sto si ti postavio ovakvo pitanje..pitam zato sto su potrebni svakom organizmu,posebno malo aktivnijem..a trenutno mogu da uzmem ili jedno ili drugo..znaci do 1000-1200 rsd..nema tu sta da ocekujem..o.O  nisam ja napisao ,,da li cu sa omega 3 da dobijem 5 kila,a sa energizerom 6?"..
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #5 poslato: Mart 31, 2013, 01:03:09 posle podne »

ok...ubacicu nesto od ovoga..za Ellu sam pitao u jednoj manjoj Idei i nisu imali..potrazicu u nekoj vecoj ili u Rodi..a citao sam da,posto krecem sa kreatinom,trebam da pazim na unos UH...jel postoji ta neka gornja granica odnosno jel mogu sa ovo ishranom da predjem tu ,,dozvoljenu" granicu? ::)Uzecu ovaj Energizer..tu je dovoljna jedna tableta dnevno(npr.posle dorucka)?

Tako je, Energizer 1 tableta dnevno, najbolje uz doručak, a omega 3 obavezno - to je riblje ulje, nevezano za multivitamine-minerale, nju svakome preporučujem iz razloga što ima brojne dobrobiti - za kardiovaskularno zdravlje, za kosu, kožu, nokte, metabolizam, mentalne funkcije itd...

omega 3, vitamini, minerali,antioksidanti - to su neke osnovne stvari potrebne svakom čoveku u današnje vreme.
Sačuvana
kilokilo
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 330

« Odgovor #4 poslato: Mart 31, 2013, 12:50:20 posle podne »

ok...ubacicu nesto od ovoga..za Ellu sam pitao u jednoj manjoj Idei i nisu imali..potrazicu u nekoj vecoj ili u Rodi..a citao sam da,posto krecem sa kreatinom,trebam da pazim na unos UH...jel postoji ta neka gornja granica odnosno jel mogu sa ovo ishranom da predjem tu ,,dozvoljenu" granicu? ::)Uzecu ovaj Energizer..tu je dovoljna jedna tableta dnevno(npr.posle dorucka)?
Ne znam sto si pitao da li da uzmes omegu ili energizer? Sta ocekujes od njih?
Sačuvana
nele92
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 42

« Odgovor #3 poslato: Mart 31, 2013, 09:40:56 pre podne »

ok...ubacicu nesto od ovoga..za Ellu sam pitao u jednoj manjoj Idei i nisu imali..potrazicu u nekoj vecoj ili u Rodi..a citao sam da,posto krecem sa kreatinom,trebam da pazim na unos UH...jel postoji ta neka gornja granica odnosno jel mogu sa ovo ishranom da predjem tu ,,dozvoljenu" granicu? ::)Uzecu ovaj Energizer..tu je dovoljna jedna tableta dnevno(npr.posle dorucka)?
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #2 poslato: Mart 30, 2013, 06:02:58 posle podne »

Meni tvoja ishrana deluje sasvim,ok,pogotovo za jednog studenta. Vidi se da si listao i citao forume,sto vecina,nazalost,ne radi. Ella ti je bolja opcija pred spavanje od jogurta,ali i skuplja,mada svi sad dizu ruke od nje jer joj dizu cenu. Uz Ellu mozes i malo badema,ali msm da ti je ona dovoljna ored spavanje. Ja bih pre uzeo Energizer. Belo meso ti ne treba bas svakog dana,ja koristim i crveno i malo tune u komadu,samo da nije masno. Izmedju obroka ako ti je velika pauza mozes kostunjavo voce,badmee,lesnike,ali umereno jer su kaloricni.
Sačuvana
nele92
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 42

« Odgovor #1 poslato: Mart 30, 2013, 05:53:13 posle podne »

Pre svega,jedan veliki pozdrav za sve clanove Pansport foruma...treniram nekih mesec i po dana,zadovoljan sam kako je pocelo,postoji tu neki napredak(naravno,cilj je dobijanje mase,ali sto kvalitetnije..ne smem da napisem cista misicna masa jer znam da se taj proces odvija brzo isto kao razlaganje plastike  ;D,ali to sto zelim da ,,nabacim" masu ne znaci da sam organizam pretvorio u jednu kantu u koju trpam sta stignem :))...dnevna ishrana je nesto ovakva:
1.ovsene-nekih 100gr,mleko 250-300ml,whey/nekoliko celih jaja
2.(ovo je obrok pre treninga)neko meso plus pirinac/grasak/krompir na razne nacine,supa,kupus ili zelena salata
3.odmah nakon treninga whey+dex
4.slicno kao 2,samo sto se cesce desi da bude neka riba,naravno salate i tu bude neki puding ili suklijas sta vec
5.nakon toga,do spavanja pojedem koje jaje i popijem do 500 ml jogurta i to je otprilike to
e sad,izmedju 1 i 2 u proseku prodju 3 do 3 i po sata,sto je za moj brzi metabolizam mnogo,tako da me zanima sta korisno da ubacim tu,i nakon ovog obroka posle treninga do spavanja prodje oko 5h..sta tu da ubacim?Mozda recimo ellu pred spavanje i sta jos pre toga(ako treba)?Moram da napomem da sam student :D i da ne mogu bas svaki dan da uzimam belo meso...sto se tice suplementacije,tu pored whey i dex planiram da ubacim monohidrat i malto od ponedeljka,i treba mi savet da li da uzmem My favorite energizer ili Omega 3?I znam,vi cete sad reci ,,sta ti je bitnije..levo ili desno oko" :D..trenutno su finansije takve(jos nekih mesec i po) da mogu da uzmem jedno od ova dva..sta bi to bilo?Iiiii to bi bilo to..svaki predlog,savet je dobrodosao..od ponedeljka zelim da korigujem i trening,ali cu temu otvoriti na drugom mestu da ne idem u off..i izvinite zbog dugog posta :)
Sačuvana
Stranice: 1 [2] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.101 sekundi sa 17 upita.