TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397101 Teme od strane 25032 Članovi Poslednji član: Aleksandar-Saša

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 20, 2024, 07:45:02 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 [3] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Depilacija za muskarce  (Pročitano 29935 puta)
NIKOLIC>
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 955


« Odgovor #6 poslato: April 01, 2013, 09:38:51 posle podne »

Znaci cim se jednom depiliras osudjen si na propast, nema kraja?
Sva sreca pa nemam maljave ruke i grudi, ali zato na nogama ima dlaka za trojcu. :D
Sačuvana
"In the land of the blind, the one-eyed man is king"
pedjoni986
Gost
« Odgovor #5 poslato: April 01, 2013, 07:16:22 posle podne »

Ja se depiliram vec 7-8 godina jer otac me je pocastio kvalitetnim maljavim genima :D
Sala na stranu, sve zavisi kad sam kako raspolozen i od obaveza.. Nekad idem toplim voskom, nekad kremicom obicnom pa skidam spatulom u toku tusiranja, nekad jednostavno masinicom istrimujem napred,pa mi cura odradi ledja kremicom itd.. Ja imam velike regije koje depiliram, rano sam poceo sa tim pa dlaka ojacala nazalost..Ali planiram u skorije vreme sve to da obavljam u salonu,i da se ustalim na taj nacin,  jer  mi je frustrirajuce da se to radi kod kuce,em zbog nereda, em ko ima problem sa ledjima uvek zavisi od nekog,ne moze to sam da obavi..tako da cu verovatno jednom mesecno da radim tretman kod drugarice kozmeticarke..
I da, hladan vosak je najkvalitetnija opcija,jos uvek ga nisam probao,ali hocu,pa cu da javim utiske.
Zavidim ljudima koji nemaju problem sa dlakama i cosavi su ,jer je stvarno jedna velika obaveza sve to..ali sta da se radi,tako je kako je.

EDIT: Kad sam pocinjao nekad sa depilacijom, prag tolerancije samog bola sam snizavao kvalitetnom sljivovicom , kao vrsta anestezije :D
Pa mozda i ti za pocetak da probas tako ;) POneki gutljaj pre voska :D
POsle depilacije obican bebi puder i to je to.
« Poslednja izmena: April 01, 2013, 07:20:49 posle podne od strane pedjoni986 » Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20555


Pansport
« Odgovor #4 poslato: April 01, 2013, 07:08:05 posle podne »

Ko jednom izdepilira pazuh, prag bola mu značajno skoči i sve drugo je šala. ;D :D
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #3 poslato: April 01, 2013, 06:58:42 posle podne »

hladan vosak i ćao :)

da li boli? o da  ;D ali preživećeš
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20555


Pansport
« Odgovor #2 poslato: April 01, 2013, 04:59:34 posle podne »

Ja se depiliram kompletno već skoro 4 godine. Zapravo, meni su grudi, stomak leĂ°a i nadlaktice kompletno bez dlaka, tako da depiliram samo ostatak. Razlog: ne volim dlake. :D Jednostavno. :D

1) Ja radim toplu depilaciju voskom. Mada, moja kozmetičarka ima u planu da probamo i hladnu. Do tada, nemam iskustva sa ovom vrstom depilacije.
2) Ja koristim običan dečiji puder i sve je super.
3. Naravno da boli, samo je pitanje pojedinca da li će taj bol doživljavati kao jak ili potpuno podnošljiv. Meni je potpuno podnošljiv i lagano kuckam poruke na telefonu dok me depilira. ;D :D
4. Sa toplom depilacijom voskom miran sam 3 do 4 nedelje.
5. Ne.
6. Rekoh već. :D
Sačuvana
misko.manifest
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 79


Одавно стегао сам зубе...

« Odgovor #1 poslato: April 01, 2013, 01:04:07 pre podne »

Maljavost je cest problem za mnoge muskarce dok drugi ne obracaju paznju na njih. Nekima je kopleks imati dlake, neki zbog sporta to rade a ja eto hteo bih da uklonim dlake sa grudi i stomaka, posto je broj pozamasan !
1. Cime uraditi ?
2. Najbolje sredstvo protiv iritacije nakon depilacije ?
3. Da li boli ?
4. Cime najduze traje glatkost koze ?
5. Da li preporucujete brijac ?
6. Da li ko ima iskustva sa depilacijom !? :)
Sačuvana
Stranice: 1 2 [3] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.326 sekundi sa 18 upita.