TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397084 Teme od strane 25032 Članovi Poslednji član: Aleksandar-Saša

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 20, 2024, 05:44:43 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Depilacija za muskarce  (Pročitano 29927 puta)
mitac87
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 1

« Odgovor #36 poslato: Septembar 04, 2013, 05:35:18 posle podne »

cao ljudi..ja pokusavao svasta- masinica,kreme i ostalo..zavrsio sam na hladnoj depilaciji, ispalo je totalno ok,za pocetak sam radio ledja sad se razmisljam i grudi i stomak...inace salon na koji sam nabasao je bas iskljucivo salon za muskarce na Karaburmi  tako da sam izbegao blamiranje u zenskom (ako je nekom to bitno)..a devojke rade   ;D  ako nekog nesto dodatno zanima nek pita...
Sačuvana
misko.manifest
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 79


Одавно стегао сам зубе...

« Odgovor #35 poslato: Jul 04, 2013, 12:08:32 pre podne »

Druze, ja sam nasao resenje. Veet krema za depilaciju za osetljivu kozu ! 370dinara DM ! Istusiras se, pore na kozi ti se otvore, obrises se, namazes kremu i sacekas 6-10minuta i imas jednu spatulicu njom samo skidas kremu, skida iz korena, meni traje do 10dana a bukne tek posle 19-21dan. Ne pece, nema iritacije, kozu samo posle namazes losionom posle brijanja i uzivas ! Pozdrav  ;)
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #34 poslato: Jun 30, 2013, 10:59:47 posle podne »

isao sam i na toplu i hladnu depilaciju i daje mi iste rezultate iritacija 5 dana minimum plus ostanu dlacice jer se skinu iz korena tako da nije efekat kakav bih zeleo.Isao sam u 3 salona i uvek isto.Posle stavim baby puder ali ne pomaze ,jer ima neko mozda resenje?


Ako ti je koza osetljiva, i dlake imaju jak koren,nazalost nema resenja,mozes samo ublaziti upalni proces, ali ponovo ce bar 3-5 dana biti iritacije, i malih sitnih bubuljica.. Kada se vec pojave bubuljice resavaj to bornom kiselinom, i bebi puder 2-3x dnevno 3 dana, i izbegavaj da se pretertano znojis,i presvlaci se redovno i kupaj.
E i da,izbegavaj agresivne gelove tada,nego kupaj se bebi sapunom.. bebi ulja i ostala cuda nemoj ni pod tacku razno,jer ce vise da ti prave problem. I nakon treceg dana mozes da se suncas,i samo suncanje ce da ti pomogne u otklanjanju bubuljica,tj osusice ih..
« Poslednja izmena: Jun 30, 2013, 11:02:01 posle podne od strane pedjoni986 » Sačuvana
mare2010
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 85


« Odgovor #33 poslato: Jun 30, 2013, 10:18:50 posle podne »

isao sam i na toplu i hladnu depilaciju i daje mi iste rezultate iritacija 5 dana minimum plus ostanu dlacice jer se skinu iz korena tako da nije efekat kakav bih zeleo.Isao sam u 3 salona i uvek isto.Posle stavim baby puder ali ne pomaze ,jer ima neko mozda resenje?
Sačuvana
Stef
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 192


« Odgovor #32 poslato: Maj 05, 2013, 08:12:47 posle podne »

Pa da si video mene...bilo bi ti jasno sta ima sexy na muskarcu da se vidi :P

A za ovo da vidis cime baratas...ja sam kontao da pricamo o depilaciji tela...a ne prepona? :/
Zao mi je ako imas probleme od dlaka da ga uocis.

Baci slike mozda promenim seksualnu orijentaciju...

Hahahah...nzm iskreno ne pustam ih da porastu nikad da ne bi bilo tih problema :P
A za slike...moje trenutne slike jedino mogu da ti pomognu da promenis seksualnu orijentaciju ako si gay :)
Sačuvana
BBBbbb
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1177


Jusqu'ici tout va bien…

« Odgovor #31 poslato: Maj 05, 2013, 07:44:43 posle podne »

Pa da si video mene...bilo bi ti jasno sta ima sexy na muskarcu da se vidi :P

A za ovo da vidis cime baratas...ja sam kontao da pricamo o depilaciji tela...a ne prepona? :/
Zao mi je ako imas probleme od dlaka da ga uocis.

Baci slike mozda promenim seksualnu orijentaciju...
Sačuvana
Stef
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 192


« Odgovor #30 poslato: Maj 05, 2013, 07:30:53 posle podne »

Ali kod depilacije nikad, ali NIKAD necu da ukapiram depilaciju nogu i podlaktica (sem za binu)...jebote musko si, treba da imas dlake tu...cak nekako i sexy deluju :)
A za rozu majcu...samo uz roze patike....ovako nikako! :P
Ti si musko?
Sta bre ima sexy na dlakavom muskarcu (ma i na cosavom isto)...




Pa da si video mene...bilo bi ti jasno sta ima sexy na muskarcu da se vidi :P

A za ovo da vidis cime baratas...ja sam kontao da pricamo o depilaciji tela...a ne prepona? :/
Sačuvana
BBBbbb
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1177


Jusqu'ici tout va bien…

« Odgovor #29 poslato: Maj 05, 2013, 07:24:32 posle podne »

Ali kod depilacije nikad, ali NIKAD necu da ukapiram depilaciju nogu i podlaktica (sem za binu)...jebote musko si, treba da imas dlake tu...cak nekako i sexy deluju :)
A za rozu majcu...samo uz roze patike....ovako nikako! :P
Ti si musko?
Sta bre ima sexy na dlakavom muskarcu (ma i na cosavom isto)...

Inace naravno da je ok depilirati se, jbte to kod nekih ljudi prevazilazi estetski i prerasta u higijenski problem.
Pogotovu ako se zaludjujes BB-om oces da vidis cime baratas...

E sad ja sam jos kao beba prvih god dana bio celav, kosa mi je gusca kako vreme prolazi, dok mi drustvo masovno celavi.
Na ledjima i grudima zajedno ne moze mi se skupi torcifreni broj dlaka.
Sačuvana
Stef
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 192


« Odgovor #28 poslato: Maj 05, 2013, 07:07:17 posle podne »

Grudi i ledja, svakako depilacija ako imate mu*a...ja licno preferiram masinicu jednom nedeljno sa pazuhom i...zna se vec cime :), nisam mnogo dlakav pa je to za mene msm najbolja varijanta, jer depilaciju sam probao jednom...i NIKAD vise, previse je mazohisticki za moj ukus :)
Ali kod depilacije nikad, ali NIKAD necu da ukapiram depilaciju nogu i podlaktica (sem za binu)...jebote musko si, treba da imas dlake tu...cak nekako i sexy deluju :)
A za rozu majcu...samo uz roze patike....ovako nikako! :P
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #27 poslato: Maj 05, 2013, 06:52:28 posle podne »

Ni ja roze ne podrzavam.. NIti gotivim to,ako neko to voli i lepo se oseca u tome,neka nosi, nemam nista protiv toga.. A sto se tice predrasuda pa da to je jedna od najvecih jbg..Ali moras priznati BBBbbb ne ide brate da gradis telo,a preko si prekriven dlakama ko majmun,zar ne ? Koja je tu poenta ? Ja onako volim kada na grudima krenu onako pomalo, a na ostalim delovima da je sve cisto,ali jbg genetski i na ledjima sam maljav,i 8 god vec se izbrijavam,depiliram,i kako godine idu sve ih je vise(pre svega sto sam dugo vremena masinicu koristio )
« Poslednja izmena: Maj 05, 2013, 06:54:05 posle podne od strane pedjoni986 » Sačuvana
BBBbbb
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1177


Jusqu'ici tout va bien…

« Odgovor #26 poslato: Maj 05, 2013, 06:46:55 posle podne »

Pricas o predrasudama, pa to ti je glavna - da je depiliranje za zene i pedere...

A roze majice ne podrzavam!

Mada cisto da se zna roze se nekada smatrala muskom bojom.
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20555


Pansport
« Odgovor #25 poslato: Maj 05, 2013, 06:46:02 posle podne »

Nije BBBbbb mislio ništa loše, veruj mi. :)
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #24 poslato: Maj 05, 2013, 06:42:28 posle podne »

Pa i ti se pecas na zajebavanje?

Znam samo da moja devojka kaze da bi se samo lud covek depilirao hladnim koliko boli.
Ja sa svojih 30ak dlaka sam miran po tom pitanju, Mada mali gmaz oce da me depilira cisto da mi vrati za moje krvnicko povlacenje traka sa njenih ruku...

Pa obratio si se nama u fazonu da smo latentni gay-ovi zato sto se depiliramo.. Ne razumem foru no ok..pa ti imas 30 dlaka, a ja 3000x30 , i ja da imam male slabe razredjene dlake i nisam genetski takav da sam maljav po celom telu ne bih ni ja se odlucivao na takav korak, nisam blesav da depiliram 10 dlaka... Tako da maljavost je problem i zato ljudi se povgravaju depilaciji a ne zato sto su homici.
Sačuvana
BBBbbb
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1177


Jusqu'ici tout va bien…

« Odgovor #23 poslato: Maj 05, 2013, 06:40:05 posle podne »

Pa i ti se pecas na zajebavanje?

Znam samo da moja devojka kaze da bi se samo lud covek depilirao hladnim koliko boli.
Ja sa svojih 30ak dlaka sam miran po tom pitanju, Mada mali gmaz oce da me depilira cisto da mi vrati za moje krvnicko povlacenje traka sa njenih ruku...
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #22 poslato: Maj 05, 2013, 06:31:52 posle podne »

Samo vi pravdajte vas latentni homoseksualizam. Depilacija, roze majice, ... gay je to OK...
ccc...


Ko je tebe nesto pitao ? I koje roze majice, pa vise si ti latentni gay ako povezujes depilaciju sa homoseksualizmom, plitko razmisljanje
Sačuvana
Stranice: [1] 2 3 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.451 sekundi sa 19 upita.