TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394576 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 05:43:37 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Steznici za zglobove  (Pročitano 2073 puta)
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #3 poslato: April 04, 2013, 10:09:42 pre podne »

Nisam znao gde da postavim ovo pitanje pa sam odlucio ovde. Treba mi pomoc u vezi sa steznicima za skocni zglob. Imam problema osecam bol ponekad,malo su mi "slabiji",a bavim se fudbalom pa imam problem i sa sutem... Zanima me da li neko ima iskustva sa ovim steznicima i da li pomazu. Unapred hvala
rešenje je da ojačaš mišiće potkolenice koji pokreću stopalo. Bandažeri skočnog zgloba se primenjuju posle uganuća skočnog, oni daju stabilnost, ali dugoročno slabe mišiće skočnog... Bolovi pri šutu se javljaju zbog slabosti mišića i preopterećenja tetiva.
Sačuvana
NATURE
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1655


Чекам васкрсење мртвих, и живот будућег веka

« Odgovor #2 poslato: April 04, 2013, 12:18:52 pre podne »

Ja se nesto razmisljam, kako nijedan profi fudbaler ne nosi steznik za koleno, za zglob. Tako da, verovatno ni tebi ne treba. Vise ti treba program da rehabilitujes zglob, ojacas potrebne misice. Steznik nece resiti problem koji imas, a telo ti salje signal u vidu bola.
Sačuvana
Wlajko
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 1

« Odgovor #1 poslato: April 03, 2013, 01:37:35 pre podne »

Nisam znao gde da postavim ovo pitanje pa sam odlucio ovde. Treba mi pomoc u vezi sa steznicima za skocni zglob. Imam problema osecam bol ponekad,malo su mi "slabiji",a bavim se fudbalom pa imam problem i sa sutem... Zanima me da li neko ima iskustva sa ovim steznicima i da li pomazu. Unapred hvala
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.062 sekundi sa 17 upita.