TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394998 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 19, 2024, 09:03:48 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: 5 stvari koje morate znati o PWM-u  (Pročitano 9527 puta)
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #44 poslato: April 20, 2013, 11:20:20 pre podne »

al zato mrzim dane kad zaboravim da ponesem šejker u teretanu (tj pwm)... dok stignem kući pretvorim se u nervoznu izgladnelu aždaju   ::)
...ili kad zaboravim da izvadim sejker iz ranca...taj ''miris'' sutradan... wtf? :p


Sve mi je jasno...  ;D
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #43 poslato: April 19, 2013, 07:55:48 posle podne »

al zato mrzim dane kad zaboravim da ponesem šejker u teretanu (tj pwm)... dok stignem kući pretvorim se u nervoznu izgladnelu aždaju   ::)
...ili kad zaboravim da izvadim sejker iz ranca...taj ''miris'' sutradan... wtf? :p
Sačuvana
Terror
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1800


terroristes

« Odgovor #42 poslato: April 19, 2013, 05:18:07 posle podne »

a da ona pije 2, ti bi morao 4 :P
tako to ide ....
Sačuvana
Nase ce sjene hodati po Becu ,lutati po dvoru , plasiti gospodu...
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #41 poslato: April 19, 2013, 01:24:34 posle podne »

al zato mrzim dane kad zaboravim da ponesem šejker u teretanu (tj pwm)... dok stignem kući pretvorim se u nervoznu izgladnelu aždaju   ::)
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #40 poslato: April 19, 2013, 09:26:39 pre podne »

Whey 1 merica,dex i malto vec dugo. Da imam vise para,naravno,bila bi merica nekog izolata i pola merice micelarnog,ali  :P
Zadovoljan sam i ovako.  ;)  Ali rotacija konj/tele/pile  :D
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #39 poslato: April 19, 2013, 07:22:58 pre podne »

ja pijem dve trećine merice + glutamin jednu punu kafenu kašičicu
Sačuvana
Colgate Toothpaste
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 217


« Odgovor #38 poslato: April 18, 2013, 11:57:37 posle podne »

a da ona pije 2, ti bi morao 4 :P
Sačuvana
Jedem munje, serem gromove.
Terorisem ovce i kokoske.
Terror
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1800


terroristes

« Odgovor #37 poslato: April 18, 2013, 11:34:35 posle podne »

ja se vodim logikom ako ribica od 50 kg u teretani posle treninga zvekne mericu onda ja zveknem bar dve  ;)
Sačuvana
Nase ce sjene hodati po Becu ,lutati po dvoru , plasiti gospodu...
Stefan991
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 308

« Odgovor #36 poslato: April 18, 2013, 11:26:34 posle podne »

Ako imas mogucnosti stavi slobodno 2 merice u pwm....Ali to da je jedna malo je velika glupost, ne verujem da iko moze nesto tako da izjavi. Osim ako nije neki guru iz teretane, a ima ih milion... Eh ceka sam se ja sve naslusao zadnjih godina, mogao bih esej da napisem. Jednostavno, ne treba slusati svakoga. ;)

U potpunosti se slazem sa svime sto si rekao. Kakve studije sve imas danas da nadjes, kao naucno dokazane stvari bla, bla...a kamoli kakve gluposti pojedinci iz teretane mogu da izvale, to sam cisto pomenuo jer sam to zaista cuo, a ne da i ja to mislim, cisto da naglasim :). Ja iskreno bukvalno oduvek sam pio po dve merice i sta znam sad, dal je dobro dal ne, mozda sam eto do sad bacio ko zna koliko kilograma proteina, a mozda mi je bas to i pomoglo. U svakom slucaju bolje i to nego da dodajem mleko zbog ekstra proteina u pwm-u :P


Naravno. :)

Sačuvana
Stef
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 194


« Odgovor #35 poslato: April 18, 2013, 11:14:33 posle podne »

Ako imas mogucnosti stavi slobodno 2 merice u pwm....Ali to da je jedna malo je velika glupost, ne verujem da iko moze nesto tako da izjavi. Osim ako nije neki guru iz teretane, a ima ih milion... Eh ceka sam se ja sve naslusao zadnjih godina, mogao bih esej da napisem. Jednostavno, ne treba slusati svakoga. ;)

U potpunosti se slazem sa svime sto si rekao. Kakve studije sve imas danas da nadjes, kao naucno dokazane stvari bla, bla...a kamoli kakve gluposti pojedinci iz teretane mogu da izvale, to sam cisto pomenuo jer sam to zaista cuo, a ne da i ja to mislim, cisto da naglasim :). Ja iskreno bukvalno oduvek sam pio po dve merice i sta znam sad, dal je dobro dal ne, mozda sam eto do sad bacio ko zna koliko kilograma proteina, a mozda mi je bas to i pomoglo. U svakom slucaju bolje i to nego da dodajem mleko zbog ekstra proteina u pwm-u :P
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #34 poslato: April 18, 2013, 11:12:13 posle podne »

Pa da zivimo u normalnoj zemlji cepali bi mi i pet merica pa makar 4 pokakili ;) Ali to je za sada samo daleka masta da ce nekad ovde biti bolje ;)
Sačuvana
Stefan991
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 308

« Odgovor #33 poslato: April 18, 2013, 11:09:47 posle podne »

Ako imas mogucnosti stavi slobodno 2 merice u pwm....Ali to da je jedna malo je velika glupost, ne verujem da iko moze nesto tako da izjavi. Osim ako nije neki guru iz teretane, a ima ih milion... Eh ceka sam se ja sve naslusao zadnjih godina, mogao bih esej da napisem. Jednostavno, ne treba slusati svakoga. ;)
Sačuvana
Stef
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 194


« Odgovor #32 poslato: April 18, 2013, 11:03:31 posle podne »

Ma mrzi ih da zvacu pa piju :D dok se ne krene mucki zvakati sto zilavije crveno meso nema vajde ;)


hahah...tebra..dok sam radio masu na pocetku...verovao ili ne ali dobio sam paradentozu i to zajebaniji oblik...veruj mi da nisam mogao normalno da jedem par dana :)
radila se rotacija, konj/tele/pile/konj/tele/pile :))
Sačuvana
Stef
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 194


« Odgovor #31 poslato: April 18, 2013, 11:01:53 posle podne »

@pedja Stavio sam avatar sliku, jedino nju imam na kompu, okacicu neku od napred kad nadjem kablic za mob. To ti je nakon nekih 3-4 meseca treninga nakon pola godine pauze i junka do max-a (pica sa govedjim prelivom, bureci, prsuta, slatkisi, slanisi, krenuo sam negde u nomvebru/decembru, slika je 23 februar). Tu sam negde 85 kg (177cm).

@colgatepasta 2mere whey-a, plus BCAA i glutamin jedno 10-15gr (kontam da bi i to trebalo da se racuna kao protein) dex i maltoze uvek drugacije i jedna merica carb slam-a.  Plus 100gr grozdja...kontam da je to tu negde oko 700, u glavi sam racunao moguce je da sam se i zajebao :)

@stefan991, zaista nzm koliko uzimam iz praska, svaki dan je drugacije. Nekad jedino u toku i posle treninga popijem protein, a nekad i za dorucak, nekad i posle trcanja, a nekad padne i casein pred spavanje. Mada, naravno, glavni izvor i jeste iz hrane, prasak kao sto kazem, u 70% dana pijem samo posle treninga i za dorucak dodam malo u ovsene (blend) zbog ukusa. Ostalo...ako imam vremena...sve je iz hrane :) A sad dal' je bacanje, dal` nije....veruj mi svako ce da ti kaze drugacije. Neko ce da ti kaze (i to ko se veoma razume, a ne neko ovako preko foruma) da ako ne popijes 2 merice da si tu jednu popio za dzabe...prosto kad vec imam mogucnosti, radje cu da popijem 2 merice i pola neka bude baceno, nego da popijem mericu i da mi fali merica jos koju bih mogao da iskoristim.
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #30 poslato: April 18, 2013, 10:57:50 posle podne »

Ma mrzi ih da zvacu pa piju :D dok se ne krene mucki zvakati sto zilavije crveno meso nema vajde ;)
Sačuvana
Stranice: [1] 2 3 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.076 sekundi sa 17 upita.