TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 396819 Teme od strane 25016 Članovi Poslednji član: Saskast

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Jul 05, 2024, 09:29:01 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Suplement  (Pročitano 2526 puta)
Vlajcu
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 22

« Odgovor #10 poslato: April 12, 2013, 12:51:52 posle podne »

Suplemente uzimaj kao što ti je Gorana navela,

što se tiče proteinskih čokoladica one su super ali kao neka užina ili zamena za obrok kad ne stigneš da jedeš. Ja bih se pre opredelila za neki kvalitetan whey protein za taj novac, kao npr Scitec 100% whey ili Dymatize Elite whey...

ako uzimaš whey posle treninga proteinska čokoladica nije neophodna :)

trajalo bi ti : protein oko 2 meseca ako koristiš jednu porciju dnevno, kreatin 300 g mesec dana otprilike.
Hvala na odgovoru, mislim da cu uzimati 2 puta na dan, pre i posle treninga, tako je najbolje i najefikasnije. Bar je to moje misljenje. :)

misliš na kreatin? to je ok.  Ako misliš na protein - nema potrebe pre treninga, samo posle i možeš ujutru.

Da, mislio sam na kreatin. Protein mogu tako, skroz se slazem. Hvala svima, moze lock temu.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #9 poslato: April 10, 2013, 08:59:51 pre podne »

Suplemente uzimaj kao što ti je Gorana navela,

što se tiče proteinskih čokoladica one su super ali kao neka užina ili zamena za obrok kad ne stigneš da jedeš. Ja bih se pre opredelila za neki kvalitetan whey protein za taj novac, kao npr Scitec 100% whey ili Dymatize Elite whey...

ako uzimaš whey posle treninga proteinska čokoladica nije neophodna :)

trajalo bi ti : protein oko 2 meseca ako koristiš jednu porciju dnevno, kreatin 300 g mesec dana otprilike.
Hvala na odgovoru, mislim da cu uzimati 2 puta na dan, pre i posle treninga, tako je najbolje i najefikasnije. Bar je to moje misljenje. :)

misliš na kreatin? to je ok.  Ako misliš na protein - nema potrebe pre treninga, samo posle i možeš ujutru.
Sačuvana
Vlajcu
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 22

« Odgovor #8 poslato: April 09, 2013, 08:51:39 posle podne »

Suplemente uzimaj kao što ti je Gorana navela,

što se tiče proteinskih čokoladica one su super ali kao neka užina ili zamena za obrok kad ne stigneš da jedeš. Ja bih se pre opredelila za neki kvalitetan whey protein za taj novac, kao npr Scitec 100% whey ili Dymatize Elite whey...

ako uzimaš whey posle treninga proteinska čokoladica nije neophodna :)

trajalo bi ti : protein oko 2 meseca ako koristiš jednu porciju dnevno, kreatin 300 g mesec dana otprilike.
Hvala na odgovoru, mislim da cu uzimati 2 puta na dan, pre i posle treninga, tako je najbolje i najefikasnije. Bar je to moje misljenje. :)
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #7 poslato: April 08, 2013, 09:50:08 pre podne »

Suplemente uzimaj kao što ti je Gorana navela,

što se tiče proteinskih čokoladica one su super ali kao neka užina ili zamena za obrok kad ne stigneš da jedeš. Ja bih se pre opredelila za neki kvalitetan whey protein za taj novac, kao npr Scitec 100% whey ili Dymatize Elite whey...

ako uzimaš whey posle treninga proteinska čokoladica nije neophodna :)

trajalo bi ti : protein oko 2 meseca ako koristiš jednu porciju dnevno, kreatin 300 g mesec dana otprilike.
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #6 poslato: April 06, 2013, 12:01:46 pre podne »

Najbitnije je da uzimas i kreatin i whey odmah nakon treninga, ostalo mozes rasporediti kako tebi odgovara. Kreatin mozes jos jednu dozu pre treninga, ili pre dorucka, ili mozes ostati samo na toj jednoj dozi posle treninga, a whey npr jos uz dorucak, ako ti finansije dozvoljavaju.
Sačuvana
Vlajcu
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 22

« Odgovor #5 poslato: April 05, 2013, 07:16:52 posle podne »

Hvala Roberte na odgovoru, postovanje svako sa moje strane!
TwinSix pa hrana mi je koliko toliko normalna, jedem ujutru kad ustanem neki sendvic, nesto cisto onako onaj jutarnji dorucak, sad u zadnje vreme jedem dosta tunu i na primer napravim sendvic sebi sa mesom ako je ostalo nesto od juce. Za rucak keva spremi obavezno meso, sad nekad spremi cufte sa pireom, nekad spremi pasulj sa mesom opet unutra, danas na primer sam imao belo mesto + pohovane snicle i pire. Za veceru opet ono lagano nesto zato sto kasnije ako se prejedem teze mi je da zaspim, jaja neka nesto, salata, sir itd itd da ne duzim. Meni odgovara a i vise volim da jedem 5-6 puta na dan po malo, nego da se jednom razvalim od hrane pa da ne mogu da disem ceo dan posle. Jedem koliko mi je dovoljno da se najedem posle teretane a to spadne bas na dosta. Inace da dodam posle teretane pojedem protensku cokoladicu koju svaki put kupim u Pansportu kod nas(270din) i to mi dodje kao brzi obrok od teretane do kuce, posto peske idem treba mi nekih 15-20min hoda.
I hteo bih da pitam Roberta ili nekog ko se jos razume, potpuno nebitno. Koliko posle ovo dvoje suplemenata bih trebao da dobijem na masi i koliko bi mi trajalo ovo vremenski, kako da pijem, koliko puta na dan i kad?
« Poslednja izmena: April 05, 2013, 07:25:49 posle podne od strane Vlajcu » Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #4 poslato: April 05, 2013, 07:09:24 posle podne »

Auu Roberte,ja mu izgleda popujem onda ...  :-\  ;)
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #3 poslato: April 05, 2013, 07:08:36 posle podne »

Nije bitno samo koliko jedes,bitno je i sta jedes. Napisi sta jedes jer je to najbitnije. Kada ti se sredi jelovnik mnogo je lakse iskombinovati supse.
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #2 poslato: April 05, 2013, 07:08:13 posle podne »

Da ti ne popujem sada kako ti je ishrana najbitnija i da će ti ona dati masu, nisi nas to pitao. Što se tiče suplemenata, dobra kombinacija bila bi whey + kreatin.

Whey - http://www.pansport.rs/Proteini/Koncentrati-/-koncentrati-+-izolati-proteina-surutke/NU1037-Hyper-Whey.html
Kreatin - http://www.pansport.rs/Kreatin/Kreatin-fosfat-/-monohidrat/TL1074-Creatine-Fuel-Powder.html
Sačuvana
Vlajcu
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 22

« Odgovor #1 poslato: April 05, 2013, 06:40:50 posle podne »

Zanima me zna li neko koji suplement mi treba da bih imao vecu masu, sad zanima me posto imam 197cm visine i 86-87kg, variram, kilo preko mozda. Jedem dosta, ali dosta i trosim tako da vec 3 meseca idem u teretanu i mislim da je dosta vremena proslo tako da mogu da kupim neki suplement koji ce mi dati na masi. Zanima me da li mozete slikovito da mi kazete koji je najbolji da uzmem, da nije stetan i to, i da nije naravno Bog zna sta skup, tu do 5-6 hiljada. Hvala, pozdrav!
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.11 sekundi sa 17 upita.