TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395189 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 28, 2024, 12:17:01 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |  (Urednik: Miki Mihajlovic)  | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: bandazi  (Pročitano 5365 puta)
Ironman.
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2208


« Odgovor #10 poslato: April 08, 2013, 06:41:14 pre podne »

Ima jedna firma "Siledra" iz Gradiške (BiH), jest da po pitanju opreme ne mogu da prismrde metal/inzer/titan, ali vidjao sam neke tipove da koriste ove bandaze i kako mi se ucinilo nisu toliki krš. Pitao sam ih putem mejla koliko su dugacki, dobio sam odgovor 1,8 mada cu ja to licno izmjeriti kad ih dobijem, kontam nece zbog 20cm biti prekratko mada je i to moguce jer su mi noge malo veće. Javicu cu valjaju li cemu.
neće biti prekratke, nego je poenta da sa više cm imaš više prostora da zategneš više krugova, samim tim dobijaš veću potporu u kolenima i verovatno veću kilažu izvlačiš. Mada, treba naučiti koristiti bandaže... javljaj kako je prošlo na 1. čučnju ;D
Sačuvana
Arbeit macht frei.
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 27374


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #9 poslato: April 07, 2013, 11:05:52 posle podne »

Ne verujem da ce tih 20cm biti od zivotnog znacaja,mene interesuje kvalitet tih bandaza,pa sa nestrpljenjem cekamo tvoje utiske. ;)
Sačuvana
Starfucker
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 824


Nec Hercules contra duos

« Odgovor #8 poslato: April 07, 2013, 10:10:26 posle podne »

Ima jedna firma "Siledra" iz Gradiške (BiH), jest da po pitanju opreme ne mogu da prismrde metal/inzer/titan, ali vidjao sam neke tipove da koriste ove bandaze i kako mi se ucinilo nisu toliki krš. Pitao sam ih putem mejla koliko su dugacki, dobio sam odgovor 1,8 mada cu ja to licno izmjeriti kad ih dobijem, kontam nece zbog 20cm biti prekratko mada je i to moguce jer su mi noge malo veće. Javicu cu valjaju li cemu.
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 27374


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #7 poslato: April 07, 2013, 10:00:31 posle podne »

dali kod nas imaju da se kupe bandaze ,jbg slab sam sa tim narucivanjem iz inostranstva
Koliko znam nema!Jedino iz inostranstva.
Starfucker-bas nam javi kakav je jer me interesuje kakve su to bandaze 1,8m?Minimum je 2m a profi imaju 2,5m.I to pogotovo za 15evra....jer kostaju min 30evra,nova.Za kolena.
Sačuvana
Ironman.
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2208


« Odgovor #6 poslato: April 07, 2013, 07:37:52 posle podne »

ja sam metalove uzeo i za ruke i za noge... ranije sam furao razne steznike i bandaže, ali veruj to je sve kerov qra* kad namotaš ove baš za pl.

čarapanke za mrtvaka su jedne od onih što idu uz odela - dokolenke, nisu sega-mega ultra samo za powerlifitng :D mislim da su sa onog klipa bile tu jer nisam grejao teretanu pa bilo smrz, a dobro mi pokriju nogice do helanki :D :D ne verujem da to groma pomaže, najbolje klizi po roĂ°enoj kožuri.

ako nisi do sad koristio bilo kakve steznike za kolena, biće to jedno lepo iskustvo kad turiš na 210-220 bandaže  :) srećno, javi utiske  ;)


 
Sačuvana
Arbeit macht frei.
Starfucker
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 824


Nec Hercules contra duos

« Odgovor #5 poslato: April 07, 2013, 12:27:08 posle podne »

Ja sam za 15evra narucio knee wrapse 1,8m duzina... da li ce valjati, to cemo da vidimo sutra kad dodju :)
Sačuvana
Terror
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1800


terroristes

« Odgovor #4 poslato: April 07, 2013, 12:09:12 posle podne »

tenkiju for evriting gvozdeni  ;) upravo gledam linkove koje si mi poslao i dvoumim se izmedju inzera i metala mada ce verovatno da padne inzer i par hajnikena ili badvajzera  :D koje metal ti koristis...jesi li koristio samo njih ili si probao i neke druge ..cini mi se da sam video na nekom tvom klipu da imas carape za mrtvaka...jel pomaze to ista ...cevanice mi ko u deteta od 5 godina ako valja da i to ubacim na listu kad vec narucujem...

@ senkovic brate ja sam nasao samo u pansportu nisu skupi nekih 280 din ako se dobro secam ali i ne traju mnogo ...ja sam ih uglavnom koristio na cucnju i pomalo kod bencha i MP i raspali su mi se posle mesec dana...znam da je miki pricao da moze da se naruci oprema od preko...mozda da vidis sa njim...
Sačuvana
Nase ce sjene hodati po Becu ,lutati po dvoru , plasiti gospodu...
senkovic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1082


Klub sportova snage "Senkovic"

« Odgovor #3 poslato: April 07, 2013, 08:28:36 pre podne »

dali kod nas imaju da se kupe bandaze ,jbg slab sam sa tim narucivanjem iz inostranstva
Sačuvana
Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san!!
Ironman.
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2208


« Odgovor #2 poslato: April 07, 2013, 07:30:35 pre podne »

Načini kako da uvežeš kolena http://www.youtube.com/watch?v=MCfruLGBv-0

Odakle da poručiš:
http://www.gometal.fi/knee-wraps-ipf-knee-wraps-c-31_44_45.html
http://www.prowriststraps.com/knee_wrap_powerlifting_knee_wrap_exercise_weight_lifting
http://www.inzereurope.eu/shop/index.php?route=product/category&path=33
http://goodlift.cz/nabidka.asp?lan=en&group=2&sc=0,514491693135993

Uzmi 2m, to je standard za ipf ili saveze u kojima se koristi jednoslojna oprema. Šta god da planiraš, 2m je odlično za početak. Što se tiče materijala sve je to po meni manje-više ista stvar, gaĂ°aj inzer/metal/titan i nemaš greške. ISto se odnosi na zglobove, mislim da su moje metal od istog materijala kao i za kolena. MIslim da je 60cm za zglobove isto odličan početak...

Obrati pažnju na steznike za kolena, nemoj prvih 2-3 puta zatezati kao sa ovog klipa jer nećeš moći od bola da se koncentrišeš na težinu na leĂ°ima  ;D koliko god izgleda naivno kad gledaš nekog sa umotanim kolenima, veruj mi da treba vremena da se navikneš da ne vrištiš od bola  ;)
Sačuvana
Arbeit macht frei.
Terror
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1800


terroristes

« Odgovor #1 poslato: April 06, 2013, 10:31:52 posle podne »

uskoro bi trebalo da narucim bandaze za kolena i rucne zglobove pa me interesuje na sta da obratim paznju...sto se tice rucnih zglobova koristio sam bandaze is PS ali su mi se raspali posle 15-ak treninga nogu..e sad hteo bi nesto kvalitetnije da nabavim pa me interesuje koja firma koja duzina ...isto i za bandaze za kolena(nisam ih nikada koristio do sada) ...interesuje me koju duzinu da uzmem da li ima razlike u nivou elasticnosti i td..ako neko ima neki link gde se moze poruciti ...ne mora da salju u srbiju ionako cu krajem meseca u holandiju...
Sačuvana
Nase ce sjene hodati po Becu ,lutati po dvoru , plasiti gospodu...
Stranice: 1 [2] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.113 sekundi sa 17 upita.