TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394580 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 10:33:14 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |  (Urednik: Zoltan Kozma)  | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Gornji deo zaostaje  (Pročitano 1775 puta)
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #4 poslato: April 12, 2013, 09:22:44 posle podne »

Što više ponavljanja na čučnju noge će više i da rastu osim ako kilaža bude previše mala za taj broj ponavljanja.

Ako radiš 12 ponavljanja sa kilažom za 20 pon onda se ništa neće desiti...
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
petar95
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 255


« Odgovor #3 poslato: April 11, 2013, 09:19:12 pre podne »

Radio sam snagu do skoro i radio sam znaci osnovne vezbe prvo petice ( 5 ponavljanja ) pa onda trojke , pa dvojke i to mi je dosta pomoglo sa snagom celog tela ali sad dolazi deo kada tu snagu treba da upotrebim za vece serije znaci radim 6 do 8 sad trenutno , valjda neki bodybuilding program ali ne zelim da se noge i dalje razvijaju , sta bi se desilo ukoliko bi radio npr. 12 ponavljanja za cucanj i ostale vezbe i to ?
Sačuvana
train hard or go home !
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #2 poslato: April 10, 2013, 10:30:38 posle podne »

Ja bi na tvom mestu krenuo da radim samo snagu na čučnju za noge i to sa kilažama koje dozvoljavaju 1 - 3 ponavljanja. Ovaj opseg ponavljanja ne bi trebao da da mnogo rasta, a jako bi ti povećao snagu što će dalje imati povoljan efekat na rast gornjeg dela tela, tako je bar u nekoj teoriji.

Ostalo se svodi na to da gornji deo tela radiš sa dovoljno velikim težinama sa kojima ćeš stalno da rasteš, to je negde 8 - 10 ponavljanja.

Možeš da probaš par meseci pa da vidiš da li ti pomaže ili noge i dalje rastu?
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
petar95
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 255


« Odgovor #1 poslato: April 10, 2013, 09:30:43 posle podne »

nije me dugo bilo ali ostao je isti problem kao i ranije , a to je neskladnost tela , znaci noge su mi jace i vece dosta nego gornji deo tela . Pre 2 godine kad sam poceo da treniram imao sam 65 kg kad sam krenuo sad trenutno da defki imam 88 do 90 kg poprilicno cistih mozda 7,8 bf , takodje sam i porastao sa 187 ( pre 2 godine ) na 193cm sad koliko imam . Bio bih zadovoljan kad bih dosao vremenom do 100 kg sto je otp. dovoljno za moju visinu ali da se naravno popravim gore . Znam da je to tako genetski i sve , i da ne mogu mnogo da ucinim ali jedno vreme pre 2 god. nisam radio noge i kad sam posle poceo da ih radim mislio sam da ce skladno napredovati sa gornjim delom tela medjutim istpostavilo se da su noge pocele dosta jace da napreduju . . . Razmisljao sam cak da prestanem da radim ali to mi glupa ideja , tako da onda da smanjim intenzitet ili sta vec , uradio bih bilo sta da izjednacim gornji deo tela sa nogama . . . imate neku ideju ?
Sačuvana
train hard or go home !
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.084 sekundi sa 17 upita.