TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395021 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 19, 2024, 05:06:41 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 5 6 [7] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Street Workout - Ulicni Trening  (Pročitano 39046 puta)
Stefan L.
Gost
« Odgovor #12 poslato: Maj 01, 2013, 04:17:54 posle podne »

Nema sanse da uradis nesto korisno sa nogama bez teretane,osim ako nemas fenomenalnu genetiku (sto bi pomenuo da imas)...

Ok su sipke,moze dosta korisnog da se uradi,ALI osnova svakog sporta su Mrtvo i Cucanj a to ne moze sa sipkama.

Ono na cemu bi ja radio u takvoj situaciji (da vezbam samo na sipkama) je nesto sto ima smisla i moze biti korisno,neke elemente gimnastike,ali za to ti treba neko ko ima bar malo znanja da ti pokaze...

Sve u svemu moze se izgledati lepo i sa sipkama samo ako je ishrana kako treba,ali to se odnosi samo na gornji deo tela,noge nece dobiti neku vidniju misicnu masu,mada mozes da probas sa biciklom.

Leto je vec stiglo,uzivaj u vezbanju kakvo god da je.
Sačuvana
Nikola Najdanovic
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 825


Personalni trener FISAF International

Fitness Portal
« Odgovor #11 poslato: Maj 01, 2013, 03:22:54 posle podne »

e sad da li da vezbam celo telo po treningu ili da radim po push/pull sistemu npr jedan dan sklekovi vise vrsta ,hand stand i jos neke vezbe za triceps a drugi zgibovi vise vrsta i jedan dan posebno za noge.
radio bi kao u teretani vise vezbi po 10-12 ponavljanja ,da li je moguce da nabacim misice ovakvim treningom ,doduse vec imam izgradjene solidne misice jer sam redovno isao u teretanu poslednjih 5 godina ali hteo bih jos malo da nabacim u krajnjem slucaju ako ne moze bar da se odrzavam kolko tolko mada gledam na youtubu ima dosta likova koji imaju dobru misicnu masu ali ne dizu tegove evo ovaj lik

I posle 5 godina vezbanja ti pitas ovako nesto....
Sačuvana
matap
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 61

« Odgovor #10 poslato: Maj 01, 2013, 02:10:16 posle podne »

posto vise ne mogu da dizem tegove sigurno jos godinu dana zbog posla kojim se bavim od skoro,jedino imam pristup ovakvom vidu treninga i nemam nista od opreme,e sad da li da vezbam celo telo po treningu ili da radim po push/pull sistemu npr jedan dan sklekovi vise vrsta ,hand stand i jos neke vezbe za triceps a drugi zgibovi vise vrsta i jedan dan posebno za noge.
radio bi kao u teretani vise vezbi po 10-12 ponavljanja ,da li je moguce da nabacim misice ovakvim treningom ,doduse vec imam izgradjene solidne misice jer sam redovno isao u teretanu poslednjih 5 godina ali hteo bih jos malo da nabacim u krajnjem slucaju ako ne moze bar da se odrzavam kolko tolko mada gledam na youtubu ima dosta likova koji imaju dobru misicnu masu ali ne dizu tegove evo ovaj lik http://www.youtube.com/watch?v=c5APvEfUPPk
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #9 poslato: April 27, 2013, 03:38:41 posle podne »

Kakvi steroidi covece, pa street workouteri to ne koriste, samo jedu krofnice i hot dog, i mnogo su jaki , skakanje po sipkama <3
Sačuvana
NIKOLIC>
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 962


« Odgovor #8 poslato: April 27, 2013, 03:23:38 posle podne »

Šta će ti steroidi, vidi se da nemaš pojma.

Citat: AristotelSRB
Imam 2 pitanja vezano za proteine.

1) Koliko je potrebno da ih dnevno unosimo.

2) Ja baš i ne shvatam njihovu ulogu, jel njih pretvaramo u mišićnu masu, recimo ako sam danas pojeo hranu u kojoj ima vrednosti 100g proteina, jel onda ako radim vježbe dobijem 100g mišićne mase.

Molim vas da mi to neko malo pojasni.


Aristotele, za 97-o godiste mnogo filozofiras, idi radi p90x i pij proteine. :)

P.S: Mali savet, nemoj da se registrujes sa jedinstvenim nick-om na vise foruma, google je cudo.
Sačuvana
"In the land of the blind, the one-eyed man is king"
Colgate Toothpaste
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 217


« Odgovor #7 poslato: April 27, 2013, 01:49:47 posle podne »

Šta će ti steroidi, vidi se da nemaš pojma.

izvini, nisam znao.
je l smeju kreatin i protein da se piju?
Sačuvana
Jedem munje, serem gromove.
Terorisem ovce i kokoske.
Ironman.
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2208


« Odgovor #6 poslato: April 27, 2013, 11:20:10 pre podne »

Šta će ti steroidi, vidi se da nemaš pojma.
lol
jasno... steroide koriste samo bodibilderi
Sačuvana
Arbeit macht frei.
AristotelSRB
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 1

« Odgovor #5 poslato: April 27, 2013, 10:20:56 pre podne »

Šta će ti steroidi, vidi se da nemaš pojma.
Sačuvana
Colgate Toothpaste
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 217


« Odgovor #4 poslato: April 22, 2013, 03:51:39 posle podne »

na ovoj drugoj slici ovaj lik sto kuca na fon a i ovaj drugi nisu sigurno postali takvi na sipkama :)

Zasto da ne?
Dobra ishrana i steroidi mogu da se koriste i za ovakvo vezbanje
Sačuvana
Jedem munje, serem gromove.
Terorisem ovce i kokoske.
Onix
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 39


« Odgovor #3 poslato: April 21, 2013, 10:06:45 posle podne »

eee, sta sve moze street workout :)
Sačuvana
DusanMilosevic
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 40


it never get easier you just get stronger!

« Odgovor #2 poslato: April 14, 2013, 09:16:37 pre podne »

na ovoj drugoj slici ovaj lik sto kuca na fon a i ovaj drugi nisu sigurno postali takvi na sipkama :)
Sačuvana
BakiKG
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 114


« Odgovor #1 poslato: April 14, 2013, 08:55:44 pre podne »

UNAPRED SE IZVINJAVAM NA JEKAVICI I AKO U TEXTU IMA NEKA GRESKA, NISAM JA PISAO VEC SAM KOPIRAO.
Ovde mocete pronaci razne zanimljivosti o ovom sportu : http://www.facebook.com/Street.W.9

Street workout relativno je novi način vježbanja koji u sebi objedinjuje elemente gimnastike sa klasičnim bodyweight vježbama a sve zajedno ukomponirano u jedan freestyle u kojem to postaje atraktivno i puno zabavnije nego klasična gimnastika.


Cijela priča o Street workoutu krenula je iz Amerike gdje se sličan program nazivao još i Ghetto Workout, Gymbarr, Kalistenika, ekstremni bodyweight i sl. dok se u Srbiji prvi put pojavio prije dvije i pol godine te od tada svaki dan uzima sve većeg maha kako meĂ°u mladima tako i meĂ°u starijim vježbačima.

Glavni predstavnik ove mlade generacije talenata je Hanibal King koji svojim akrobacijama i zavidnim nivoom snage svakog dana iznova iznenaĂ°uje.

Glavna značajka ove metode vježbanja je što nema granica, iz svake vježbe može izaći još teža vježba, a kad se svemu doda i improvizacija, raznolikosti vježbi nema kraja. A osim toga besplatan je, iznimno učinkovit i atraktivan.

Vježbe možete izvoditi bilo kad i bilo gdje, a uglavnom su to lokalni parkovi, dječja igrališta ili obična dvorišta. Njihova filozofija je da je fitness u biti stanje uma, a jednom kada to stanje uma uspijete postići, možete vježbati bilo kad i bilo gdje.

Za svladavanje nekih osnovnih elemenata potreban je zavidan nivo snage, fleksibilnosti, eksplozivnosti, izdržljivosti i koordinacije, ali korak po korak i svi elementi s vremenom postaju izvedivi.


Bazične vježbe street workouta su sklekovi, čučnjevi, zgibovi, propadanja, penjanja i sl. koje se zatim nadograĂ°uju i povezuju dok ne doĂ°emo do pravih malih akrobacija. Kao otpor koristi se uglavnom vlastito tijelo, no prilikom izvoĂ°enja nekih vježbi mogu se i dodati težine u obliku utega na noge, trening prsluka ili sličnih rekvizita.

Još jedna karakteristika ovih iznimno snažnih vježbača je i savršeno izdefinirano tijelo sa minimalnim postotkom masnog tkiva za koje su glavnim dijelom zaslužne funkcionalne vježbe koje uključuju rad cijelog tijela. Nerijetko se upravo zbog toga za street workout sportaše misli da su gimnastičari ili u najmanju ruku bivši gimnastičari.
Sačuvana
Stranice: 1 ... 5 6 [7] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.05 sekundi sa 17 upita.