TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395158 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 27, 2024, 09:26:15 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 3 4 [5] 6 7 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Street Workout - Ulicni Trening  (Pročitano 39075 puta)
pedjoni986
Gost
« Odgovor #42 poslato: Jun 01, 2013, 07:08:01 posle podne »

Hanibale i u dobru i u zlu za tebe bicu tu  :D
Sačuvana
TeaMan
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 324


Faith,focus,finish !

« Odgovor #41 poslato: Jun 01, 2013, 05:39:10 posle podne »

Jedini lik koga cenim iz street workouta je Zef Zakaveli.Aahahah istina Pedjoni :D
Sačuvana
Who put sugar in green tea insult god !
pedjoni986
Gost
« Odgovor #40 poslato: Jun 01, 2013, 05:05:36 pre podne »

Za sve je kriv Hanibal ! :D
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #39 poslato: Maj 31, 2013, 11:39:29 posle podne »

Ima ljudi koji genetski imaju takve noge i od trcanja,ali to je 1%.


Nema sanse da se noge ojacaju i lice na nesto bez gvozdja!

Kao i celo telo,mada gornji deo moze sasvim pristojno da izgleda,ali noge nece rasti od BW treninga.
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #38 poslato: Maj 31, 2013, 11:35:27 posle podne »

Nema sanse da uradis nesto korisno sa nogama bez teretane,osim ako nemas fenomenalnu genetiku (sto bi pomenuo da imas)...

Ok su sipke,moze dosta korisnog da se uradi,ALI osnova svakog sporta su Mrtvo i Cucanj a to ne moze sa sipkama.

Ono na cemu bi ja radio u takvoj situaciji (da vezbam samo na sipkama) je nesto sto ima smisla i moze biti korisno,neke elemente gimnastike,ali za to ti treba neko ko ima bar malo znanja da ti pokaze...

Sve u svemu moze se izgledati lepo i sa sipkama samo ako je ishrana kako treba,ali to se odnosi samo na gornji deo tela,noge nece dobiti neku vidniju misicnu masu,mada mozes da probas sa biciklom.

Leto je vec stiglo,uzivaj u vezbanju kakvo god da je.
khm , kazes nesto za noge?
http://www.youtube.com/watch?v=9rY64D1-th8
Ja se bavim SW-om jedno godinu dana , i polomio sam nogu bio , tako da sam bio napravio vise mesecnu pauzu , pa sam skoro poceo opet , sto se tice tipa vezbanja , predlazem vam da sve radite svaki dan , znaci uper/lower body , abs , legs , back , sve radite svaki dan , bez odmora.
Izreka:
We rest when we die!
I ja sam imao takve noge pre 4-5 godina i to samo trenirajuci fudbal,tj. masivnije,butine i listovi ko balvani a izdefinisani sasvim slolidno,ali to je genetika i od nas 200 u klubu bilo je nas 3 koji smo imali takve noge.

Pogledaj Rada Veljovica na nekim slikama od pre 6-7 godina,momak nije usao u teretanu tad a imao je tolike butine da mu je svaki sorc bio tesan.
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #37 poslato: Maj 31, 2013, 10:25:27 posle podne »

Od vijace misicne mase nema ni blizu,znam iz licnog primera.
A da su smorili ovi stritovci,vala bas jesu,ima ih i kod mene,oni ako ne skinu majicu nece ni da treniraju. Svi da ih vide. Svi su oni trenirali u teretani ili nesto slicno godinama,a sad vise nemaju volje niti karakter da budu konstanti i dalje,pa onda kao ajmo na ulicu.  :P
Sačuvana
TeaMan
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 324


Faith,focus,finish !

« Odgovor #36 poslato: Maj 31, 2013, 09:42:46 posle podne »

Ceo zivot sam visio na sipci i uvek sam odvajao 1 dan da odem u teretanu da odradim noge ... Smesni su likovi i ove price,jednostavno nema nogu bez TEGOVA ! :)
Sačuvana
Who put sugar in green tea insult god !
FunkyPomorandza
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 70


« Odgovor #35 poslato: Maj 28, 2013, 03:34:49 posle podne »

Brate ja radim uglavnom na sipkama,pritom kombinujem i tegove,radim i trcanje i vijacu,od vijace i trcanja samo mozes da izgubis na masi nista vise,ako to gledas,dobijas kondiciju brzinu i to,ali ako oces da se budzis teretana i dobra ishrana i cao :)
Sačuvana
Stefan991
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 308

« Odgovor #34 poslato: Maj 28, 2013, 02:38:10 posle podne »

Ti druze ako nabildujes noge vijacom i trcanjem odmah stavi slike da vidimo i to cudo, a ja cu da batalim teretanu za sva vremena.

Cak je i ishrana ne bitna u celoj prici, samo da se trci do besvesti i eto misica i definicije.  ::)
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #33 poslato: Maj 27, 2013, 10:12:17 posle podne »

Da,da evo gomila tamo preskace vijace a noge rastu, sta izjavi decace zivota ti ? Znaci mi sto padamo kada treniramo noge i dizemo tone tegova tokom treninga mi smo budale jer smo to mogli sve vijacom da resimo ? LOL
Kad napravis noge vijacom pocasti nam slikom da vidimo i to cudo
trenutno ne radim na masi , ali sam uspeo dosta da izdefinisem noge za 4 nedelje , cak sam i poboljsao skok za oko 15cm+
Mada preskacem vijacu preko 2000 puta :D

Skakanje,bolja kondicija i izdefinisanost vec postojecih tinejdzerskih nogu je druga prica..Pricao si o klipu i hipetrofiji.. Ne mesajmo babe i zabe.
Sačuvana
joca96
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 45

« Odgovor #32 poslato: Maj 27, 2013, 10:10:24 posle podne »

Da,da evo gomila tamo preskace vijace a noge rastu, sta izjavi decace zivota ti ? Znaci mi sto padamo kada treniramo noge i dizemo tone tegova tokom treninga mi smo budale jer smo to mogli sve vijacom da resimo ? LOL
Kad napravis noge vijacom pocasti nam slikom da vidimo i to cudo
trenutno ne radim na masi , ali sam uspeo dosta da izdefinisem noge za 4 nedelje , cak sam i poboljsao skok za oko 15cm+
Mada preskacem vijacu preko 2000 puta :D
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #31 poslato: Maj 27, 2013, 09:57:05 posle podne »

Da,da evo gomila tamo preskace vijace a noge rastu, sta izjavi decace zivota ti ? Znaci mi sto padamo kada treniramo noge i dizemo tone tegova tokom treninga mi smo budale jer smo to mogli sve vijacom da resimo ? LOL
Kad napravis noge vijacom pocasti nam slikom da vidimo i to cudo
Sačuvana
joca96
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 45

« Odgovor #30 poslato: Maj 27, 2013, 09:54:05 posle podne »

http://www.youtube.com/watch?v=9rY64D1-th8

Ja mislim da se ovakve noge tesko ovakvim nacinom vezbanja mogu uraditi ...
Ti mozes noge napraviti i samo ako radis cucnjeve , trcis , preskaces vijacu , samo moras da radis apsolutno , dok ne padnes :)
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #29 poslato: Maj 27, 2013, 06:58:36 posle podne »

Sere mi se vise od ovih majmuna skakaca kraljeva sipki koji prodaju ljudima maglu a svi su na AAS i imaju godine gimnastike+teretane.. fuck OFF.. 
Sačuvana
Stefan991
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 308

« Odgovor #28 poslato: Maj 27, 2013, 01:26:29 posle podne »

Ali ovo 'sve radite svaki dan bez odmora'..  :D   ::)
Sačuvana
Stranice: 1 ... 3 4 [5] 6 7 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.114 sekundi sa 17 upita.