TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394566 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 10:44:39 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 [3] 4 5 ... 7 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Street Workout - Ulicni Trening  (Pročitano 38941 puta)
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #72 poslato: Mart 19, 2016, 03:14:39 posle podne »

Ja bih ipak malo drugacije to organizovao. Ti kuci za pocetak mozes da radis jos nekoliko vezbi bez opterecenja pored ovih koje si opisao. Na primer za trening nogu mozes raditi i iskorak, bugarski cucanj,obican cucanj,podizanje kukova na jednoj nozi, ako si dovoljno snalazljiv mozda smislis i nesto za hiperekstenziju. Za grudi i triceps razne varijacije sklekova i kombinaciji sa propadanjima. Tako da bih ja raspodelio misicne grupe na dva dana i radio sve te vezbe koje sam u mogucnosti.
Sačuvana
NVK
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 110

« Odgovor #71 poslato: Mart 19, 2016, 02:51:16 posle podne »

Nisam nasao na internetu piramidu, radio sam je milion puta. Inace nju mi je jedan telohranitelj preporucio i rekao mi da to rade obavestajci Mosad-a kao zagrevanje. Piramida brda napumpa misice i bas se sve naduje nakon treninga, mnogo je bolje nego da se sve to radi zasebno.
Nemam za tegove za rad kod kuce a iskreno sumljam da mogu da napravim nesto sto moze da posluzi kao bucice pa radim stim biceps i ramena.
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #70 poslato: Mart 19, 2016, 02:47:52 posle podne »

Nisam baš siguran po pitanju ovakvog načina treniranja, pretpostavljam da si ovu ideju našao negde na internetu. U početku ćeš svakako imati rezultata od tih vežbi kod kuće jer si telo iz potpuno neaktivnog stanja aktivirao ali kasnije će to ići malo sporije. Da li možeš kući da nabaviš nešto od rekvizita ili napraviš neku impovizaciju ?
Sačuvana
NVK
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 110

« Odgovor #69 poslato: Mart 19, 2016, 02:35:11 posle podne »

Tj raspodelicu sve ovo u 2 razlicita treninga posto ne mogu u jednom sve ovo a i moraju da se odmaraju misici :D Malo sam se zaleteo sa prethodnom porukom :D
Sačuvana
NVK
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 110

« Odgovor #68 poslato: Mart 19, 2016, 02:33:34 posle podne »

Evo ovako. Prvo uradim piramidu kod kuce, to je najbolje sto mogu da radim i necu je izostavljati, sve se radi zaredom - 1, sklek, 1 trbusnjak, 1 ledjnjak, jedan cucanj - onda nastavljam po 2, 3, 4 i tako do 10 i onda unazad do 1. Ako se uradi do 10 i nazad to je 100 sklekova, 100 trbusnjaka, 100 ledjnjaka i 100 cucnjeva zaredom. Ja cu u pocetku moci do 6 i nazad a krajem prvog meseca sigurno do 9 i nazad. Vremenom cu jos vise povecavati.
Posle toga 3 serije propadanja u parku, 4 serije trbusnjaka i 3 serije cucnjeva. Sve cu vremenom povecavati sto vise mogu.
Zgibove sad nmg da uspem ni 1 al cu pokusavati na svakom treningu da bih i njih ubacio u trening.
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #67 poslato: Mart 19, 2016, 02:19:59 posle podne »

S obzirom na tvoju trenutnu kilažu ne znam koliko ćeš moći da radiš te vežbe sa sopstvenim opterećenjem. Imaš neki plan kako bi izgledao jedan tvoj trening van teretane ?
Sačuvana
NVK
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 110

« Odgovor #66 poslato: Mart 19, 2016, 02:14:15 posle podne »

Znam brate sve to sam i planirao da radim ali nikako da nadjem posao i stvarno ne mogu da odvojim za teretanu. Za 5 meseci cu imati sigurno jer nasledjujem tad neki novac.
Mislis da ne moze nikako uz takav trening i ishranu da se napravi vidna promena u izgledu?
Mislio sam da cu tako skinuti bar 5 kg i nabaciti primetne misice u meri da budem zadovoljan a ne nezadovoljan jer sam protracio vreme.
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #65 poslato: Mart 19, 2016, 01:13:12 posle podne »

Ja ne bi bio nešto optimističan kada je takav način treninga u pitanju. Najbolje ti je da počneš sa treninzima u teretani, trening sa opterećenjem i kardio trening. Po pitanju kardio treninga zbog problema sa kolenima u teretani ćeš imati mogućnost da radiš na bajsu koji neće opterećivati kolena kao trčanje.
Sačuvana
NVK
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 110

« Odgovor #64 poslato: Mart 19, 2016, 12:55:03 posle podne »

Ljudi imam jedno pitanje. Imam 104 kg i visok sam 184 cm, 25 godina. Mislio sam jer nmg jos uvek da nadjem posao da treniram 5 meseci prirodne vezbe iskljucivo bez trcanja jer ne smem zbog kolena. Trenirao bih 3 dana zaredom pa pauza 1 dan.
Cilj mi je da nabacim misicnu masu i da smrsam sto vise.
Hranio bih se zdravo sa 5 obroka dnevno i izbacio bih hleb Od ugljenih h. bih jeo ujutru musli koji sam pravim od zitarica iz prodavnice zdrave hrane i uvece 1 kuvani krompir. Ostali obroci bi bili iskljucivo proteinski i jeo bih par pomorandzi za uzinu.
Sta mogu da ocekujem posle 5 meseci takvog treninga i pomenute ishrane? Da li mogu da vidno promenim svoj izgled ako se svega toga budem pridrzavao svrsihodno pomenutom cilju?
Sačuvana
petarka
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 240


« Odgovor #63 poslato: Avgust 04, 2015, 06:28:02 posle podne »

street workout -izdrzljivost
teretana - snaga

Sačuvana
MarkoHTC22
Gost
« Odgovor #62 poslato: Februar 06, 2014, 06:32:19 posle podne »

Zajebi ti sve,Johny macor ne fura noge :D
Bravo sve je lepo receno triceps rules ;)
Koj ce mu noge kad mu je biceps mama :D

Biceps je GEJ misic :))))) Lepotu ruci daju triceps i lepa ramena.Ima muskaraca koji rade samo biceps (pa onda obuku one decije majice da izgledaju kao tempirane bombe) ja recimo nikad ne radim biceps,sta ce mi??? Jacam ga zgibovima,sklekovima i drugim vezbama dok radim sa tegovima,a imam bas veliki triceps  koji daje "velicini" mojoj ruci
Sačuvana
Terror
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1800


terroristes

« Odgovor #61 poslato: Novembar 12, 2013, 12:00:34 pre podne »

pogotovo ova na 0.23 sto ima zadnje rame i triceps  :D :D :D
Sačuvana
Nase ce sjene hodati po Becu ,lutati po dvoru , plasiti gospodu...
joca96
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 45

« Odgovor #60 poslato: Novembar 11, 2013, 11:51:50 posle podne »

Lepota muskog tela je u svakom misicu, da telo dobije neku dimenziju i simetriju, nebulozno je da se kaze ne radim biceps,ili ne radim triceps,i tako dalje..treba sve da se radi , gradis celog sebe ne samo pojedine telove.
A tek lepota zenskog? :P
http://www.uvioo.com/video?m=joca94&so=yt&v=bvLQZVnz5WM
Pogledaj te strahote xD
Sačuvana
daniel.t
Gost
« Odgovor #59 poslato: Novembar 09, 2013, 08:12:38 posle podne »

http://vitaminl.tv/video/132?ref=ft

Naleteo sam na video, pa reko da ne otvaram novu temu...
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #58 poslato: Jun 05, 2013, 03:42:11 posle podne »

Lepota muskog tela je u svakom misicu, da telo dobije neku dimenziju i simetriju, nebulozno je da se kaze ne radim biceps,ili ne radim triceps,i tako dalje..treba sve da se radi , gradis celog sebe ne samo pojedine telove.
Sačuvana
Stranice: 1 2 [3] 4 5 ... 7 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.042 sekundi sa 17 upita.