TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395109 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 23, 2024, 01:43:33 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 4 ... 7 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Street Workout - Ulicni Trening  (Pročitano 39055 puta)
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16700


« Odgovor #87 poslato: Mart 23, 2016, 08:13:22 pre podne »

Nadam se da ćeš rešiti  taj problem i da ćeš uskoro početi sa treninzima. Ako nemaš bolove u kolenima možeš već sada početi lagano bez dodatnog opterećenja da radiš čučnjeve, iskorake i slične vežbe za noge.
Sačuvana
NVK
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 110

« Odgovor #86 poslato: Mart 23, 2016, 07:39:29 pre podne »

Pa 3 fizijatra su mi dali 3 razlicite dijagnoze za rame ali svi su rekli da nije ozbiljno. Jedan od njih je navodno jedan od najboljih u gradu tako da njegovo misljenje jedino vrednujem / ruptura misica i moram na masaze.
30. sad mi je fizijatar koji ce isto da ga pregleda.
Ono sto je najbitnije su kolena. 1. fizijatar je reko da su uzas i da ne smem vise nikad da skacem i trcim u zivotu, a taj navodno jedan od najboljih da su skroz u redu i da smem sve da radim ali kad smrsam da ih ne bi opteretio.
Zato cu sad 30. marta kod novog fizijatra saznati i sta on misli o kolenima i za rame isto. Cim zavrsim terapiju za rame krecem na treninge mnogo mi nedostaju :D
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16700


« Odgovor #85 poslato: Mart 22, 2016, 11:49:52 posle podne »

Kakvih problema imaš sa ramenom ? Da li je nešto ozbiljno ili ?
Sačuvana
NVK
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 110

« Odgovor #84 poslato: Mart 22, 2016, 12:20:43 posle podne »

Nadam se :D Napokon sam naso za 5 000 da kupim 2 bucice od po 9kg ( posle mogu da ih nadogradjujem da doplatim ) tako da cu raditi snjima biceps i ramena kad prodju 2 meseca prirodnih vezbi, radicu onda sve sto sam naveo plus to sa tegovima tako da sam siguran da cu posle 5 meseci biti zadovoljan jer tu ce biti i 3 meseca tegova :D
Cim zavrsim terapiju za rame krecem a ishranu sam sredio pre par dana, za sad se odlicno hranim samo da nastavim :D
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16700


« Odgovor #83 poslato: Mart 21, 2016, 10:12:15 posle podne »

Ima nekoliko forumaša iz Beograda nadam se da će se neko od njih uključiti u temu i dati neki predlog. Sigurno da ima nekih manjih teretana koje su jeftinije.
Sačuvana
NVK
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 110

« Odgovor #82 poslato: Mart 20, 2016, 06:31:06 posle podne »

Beograd, centar
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16700


« Odgovor #81 poslato: Mart 20, 2016, 06:27:21 posle podne »

Odakle si ti ?
Sačuvana
NVK
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 110

« Odgovor #80 poslato: Mart 20, 2016, 06:15:26 posle podne »

Ne znam nijednu teretanu gde mogu za 5 soma da treniram 5 meseci. Ako znas preporuci mi, jos bolje ako je u gradu. Svuda gde sam ja gledo je oko 3 soma.
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16700


« Odgovor #79 poslato: Mart 20, 2016, 06:03:11 posle podne »

Za tih 5000 bi mogao da uplatiš teretanu za tih 5 meseci :)
Po pitanju opreme iron sport ima jeftine stvari, nisu nešto kvalitetne ali nisu ni loše za kućnu upotrebu. Ukucaj na guglu iron sport i pogledaj na sajtu ponudu i cene.
Sačuvana
NVK
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 110

« Odgovor #78 poslato: Mart 20, 2016, 05:55:12 posle podne »

Ako neko zna gde mogu da kupim 2 bucice od po 10kg otprilike za 5 000 kupio bih posto za to mogu da odvojim jer mi znaci. Nisam nigde naso, jedino od po 7 kg za 700 din al to mi je mala kilaza.
Sačuvana
NVK
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 110

« Odgovor #77 poslato: Mart 19, 2016, 08:21:25 posle podne »

Pa ja bih voleo da napravim nesto sto moze da posluzi kao bucica, i da onda radim sa tim biceps i ramena, ali nemam predstavu kako to da napravim :D
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16700


« Odgovor #76 poslato: Mart 19, 2016, 07:46:21 posle podne »

Radi na sebi, sto bi znacilo da treniras i vodis racuna o ishrani i rezultat nece izostati. Mozda nece doci tako brzo kako ocekujes ali bice rezultata. Gledaj da izvuces sto viae mozes iz trenutne situacije koja nije bas savrsena.

Ako imas neku ideju po pitanju treninga i improvizacije neke cezbe ili opterecenja a nisi bas siguran u to pitaj pa da zajedno nadjemo resenje.
Sačuvana
NVK
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 110

« Odgovor #75 poslato: Mart 19, 2016, 07:25:26 posle podne »

Ja cisto zelim da posle 5 meseci umesto da izgledam debelo ne izgledam debelo vec jako, sasvim pristojno i da se vidi da sam u nekom ok treningu. Znaci da bude vidna promena u odnosu na sad.
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16700


« Odgovor #74 poslato: Mart 19, 2016, 03:38:42 posle podne »

Niko ti ne moze reci nista konkretno po tom pitanju. Sve zavisi od puno faktora a i tvoji uslovi za trening nisu "idealni". Mada kako si bio neaktivan ovakva vrsta aktivnosti sigurno ce dati rezultate sve dok se telo ne privikne na nju i dok ne savladas sopstveno opterecenje. Kasnije ako zelis napredak moraces da treniras sa dodatnim opterecenjem. Ako imas mogucnosti da vozis bajs ubaci par puta nedeljno voznju od po sat vremena,sad ide lepo vreme pa ti to ide u korist.
« Poslednja izmena: Mart 19, 2016, 03:40:37 posle podne od strane Miletić Dušan » Sačuvana
NVK
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 110

« Odgovor #73 poslato: Mart 19, 2016, 03:30:47 posle podne »

Hvala. Pogledacu na internetu i dodacu sve te vezbe i podelicu sve to na 2 razlicita treninga.
Mislis da ce onda posle 5 meseci moci da bude bas vidna promena u izgledu, da se na 1 primeti razlika?
Pritom iako sam se ugojio imam super genetiku, i kad ne treniram imam sisu, poveci biceps, jake noge.. Bavio sam se redovno sportom 8 godina ranije..
Sačuvana
Stranice: 1 [2] 3 4 ... 7 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.077 sekundi sa 17 upita.