TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395116 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 25, 2024, 06:02:24 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Postiti ili ne?  (Pročitano 5642 puta)
BakiKG
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 114


« Odgovor #17 poslato: April 15, 2013, 12:46:57 posle podne »

Hvala svima puno :)
Sačuvana
škemi
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 423


« Odgovor #16 poslato: April 15, 2013, 09:52:28 pre podne »

Pa svi mi postimo! Evo recimo ti Ironman imas preko 700 postova do sad! :D
Sačuvana
Ironman.
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2208


« Odgovor #15 poslato: April 15, 2013, 09:43:03 pre podne »

Inace ella je posna (ne posTna) jer nema masti, ali sto se crkve tice mrsna je (od mleka se pravi).
Придеви настали од именица на -ст додавањем наставка -ан задржавају -т- у номинативу мушког рода неодређеног облика. Тако имамо масTан, посTан, корисTан, а не *масан, *посан, *корисан. То -а- је непостојано, па се губи у женском роду и падежима, а резултујућа сугласничка група -стн- се поједностављује у -сн-: масна, масно, масном итд.

Što se tiče posta, terror ti je sve rekao i pohvalio se kako on to radi ;D
Sačuvana
Arbeit macht frei.
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #14 poslato: April 15, 2013, 08:41:16 pre podne »

Moze jesti povrce, krompir, pecurke, moze se to iskombinovati na razne nacine za tih par dana. Inace nisam za post kad je dete u pitanju, ali, za tih par dana nece biti problema, ne mora da se bitno oseti promena u tezini.
Sačuvana
Milan 21
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 243

« Odgovor #13 poslato: April 15, 2013, 07:03:59 pre podne »

Znaci sinko ako si resio da postis i da se pricestis, nikakva ela i slicno,nista ulje, niti namirnice zivotinjskog porekla, tako je od davnina. Da ne pretvorimo ovu sportsku temu u versku,ali potrebno je decku objasniti, da ne zivi u zabludi :)
Sačuvana
BakiKG
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 114


« Odgovor #12 poslato: April 14, 2013, 03:49:35 posle podne »

ajde da ti odgovorim i ja...ako si resio da postis onda to radis, ne pricas i ne hvalis se time ..,nije tu bitna samo ishrana vec da pokusas dok si skoro bez hrane a postanes iscrpljen i nervozan da i  dalje pokazujes svoje dobre ljudkse osobinei da pokusas da cak budes i bolji....ranije sam postio godisnje sva 4 posta i to uvek isljucivo na vodi stim da gospojinski post postim samo na vodi i hlebu...u zadnje  vreme zbog silnih obaveza postim samo gospojinski post i tih dve nedelje zivim samo na vodi i 2-3 parceta starog hleba dnevno...zao mi je sto ovo pominjem ovako, ne bih voleo da ispadne da se hvalim time sto postim ili da nekoga zamaram mojim verskim ubedjenjima  ali sam hteo samo da ti objasnim sto se tice ishrane...za te dve nedelje izgubim od 6-7 pa do 15 kg .u zavisnosti od fizicki aktivnosti....medjutim vec za mesec dana posle posta ja sam na staroj kilazi i dizem iste kilaze koje sam dizao i pre posta...i ako si resio da postis samo zato sto ti je glupo da svi poste a ti ne onda bolje batali to  ;)
Ok hvala na odgovoru, nisam zbog toga odlucio :)
Sačuvana
Terror
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1800


terroristes

« Odgovor #11 poslato: April 14, 2013, 03:26:03 posle podne »

 ajde da ti odgovorim i ja...ako si resio da postis onda to radis, ne pricas i ne hvalis se time ..,nije tu bitna samo ishrana vec da pokusas dok si skoro bez hrane a postanes iscrpljen i nervozan da i  dalje pokazujes svoje dobre ljudkse osobinei da pokusas da cak budes i bolji....ranije sam postio godisnje sva 4 posta i to uvek isljucivo na vodi stim da gospojinski post postim samo na vodi i hlebu...u zadnje  vreme zbog silnih obaveza postim samo gospojinski post i tih dve nedelje zivim samo na vodi i 2-3 parceta starog hleba dnevno...zao mi je sto ovo pominjem ovako, ne bih voleo da ispadne da se hvalim time sto postim ili da nekoga zamaram mojim verskim ubedjenjima  ali sam hteo samo da ti objasnim sto se tice ishrane...za te dve nedelje izgubim od 6-7 pa do 15 kg .u zavisnosti od fizicki aktivnosti....medjutim vec za mesec dana posle posta ja sam na staroj kilazi i dizem iste kilaze koje sam dizao i pre posta...i ako si resio da postis samo zato sto ti je glupo da svi poste a ti ne onda bolje batali to  ;)
Sačuvana
Nase ce sjene hodati po Becu ,lutati po dvoru , plasiti gospodu...
Stefan991
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 308

« Odgovor #10 poslato: April 14, 2013, 03:15:44 posle podne »

Kako je krenulo za par godina cemo biti sila u bb. :D

Ja sa 14 godina nisam znao sta je teg(bez zezanja) a danas deca klopaju ellu.  ::)

Treniraj i uzivaj u zivotu, topla preporuka. Nemoj se opterecivati toliko ishranom, bice i za to vremena. ;)
Ja se brate ponosim sto nisam kao ostala deca iskreno :D Odemo svi do grada svi jedu pice i hamurgere jedini ja piletinu :D

Svaka cast, fino je to, samo nemoj previse da se opterecujes i odrices nekih stvari. :)
Sačuvana
BakiKG
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 114


« Odgovor #9 poslato: April 14, 2013, 03:07:32 posle podne »

Kako je krenulo za par godina cemo biti sila u bb. :D

Ja sa 14 godina nisam znao sta je teg(bez zezanja) a danas deca klopaju ellu.  ::)

Treniraj i uzivaj u zivotu, topla preporuka. Nemoj se opterecivati toliko ishranom, bice i za to vremena. ;)
Ja se brate ponosim sto nisam kao ostala deca iskreno :D Odemo svi do grada svi jedu pice i hamurgere jedini ja piletinu :D
Sačuvana
Stefan991
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 308

« Odgovor #8 poslato: April 14, 2013, 03:00:07 posle podne »

Kako je krenulo za par godina cemo biti sila u bb. :D

Ja sa 14 godina nisam znao sta je teg(bez zezanja) a danas deca klopaju ellu.  ::)

Treniraj i uzivaj u zivotu, topla preporuka. Nemoj se opterecivati toliko ishranom, bice i za to vremena. ;)
Sačuvana
BakiKG
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 114


« Odgovor #7 poslato: April 14, 2013, 02:54:13 posle podne »

Ide bre mali, ne opterecuj se previse svime ovim, jedi mesa koliko mozes i sto vise mozes, treniraj kad mozes... Posti ako ti se posti, neke koristi sem tvojih religijskih ubedjenja tu nema.

Inace ella je posna (ne posTna) jer nema masti, ali sto se crkve tice mrsna je (od mleka se pravi).
Posti mi cela porodica ovih 5 dana pa glupo je da ja ne postim :) Samo me zanima da li ce to nesto uticati na napredak.
Mali da si iskusniji vezbac i da imas makar 80kg krtine na sebi pa da utice na tvoj napredak, ovako ne brini, posti slobodno, ne opterecuj se previse. Gledaj da klopas dobro, dosta mesa i da vezbas, ne filozofiraj previse u tim godinama i bice napretka...
Ok hvala tako i radim :) Vezbam dosta i klopam zdravu hranu.
Sačuvana
BBBbbb
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1178


Jusqu'ici tout va bien…

« Odgovor #6 poslato: April 14, 2013, 02:48:35 posle podne »

Ide bre mali, ne opterecuj se previse svime ovim, jedi mesa koliko mozes i sto vise mozes, treniraj kad mozes... Posti ako ti se posti, neke koristi sem tvojih religijskih ubedjenja tu nema.

Inace ella je posna (ne posTna) jer nema masti, ali sto se crkve tice mrsna je (od mleka se pravi).
Posti mi cela porodica ovih 5 dana pa glupo je da ja ne postim :) Samo me zanima da li ce to nesto uticati na napredak.
Mali da si iskusniji vezbac i da imas makar 80kg krtine na sebi pa da utice na tvoj napredak, ovako ne brini, posti slobodno, ne opterecuj se previse. Gledaj da klopas dobro, dosta mesa i da vezbas, ne filozofiraj previse u tim godinama i bice napretka...
Sačuvana
BakiKG
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 114


« Odgovor #5 poslato: April 14, 2013, 02:43:48 posle podne »

Ide bre mali, ne opterecuj se previse svime ovim, jedi mesa koliko mozes i sto vise mozes, treniraj kad mozes... Posti ako ti se posti, neke koristi sem tvojih religijskih ubedjenja tu nema.

Inace ella je posna (ne posTna) jer nema masti, ali sto se crkve tice mrsna je (od mleka se pravi).
Posti mi cela porodica ovih 5 dana pa glupo je da ja ne postim :) Samo me zanima da li ce to nesto uticati na napredak.
Sačuvana
BBBbbb
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1178


Jusqu'ici tout va bien…

« Odgovor #4 poslato: April 14, 2013, 02:34:45 posle podne »

Ide bre mali, ne opterecuj se previse svime ovim, jedi mesa koliko mozes i sto vise mozes, treniraj kad mozes... Posti ako ti se posti, neke koristi sem tvojih religijskih ubedjenja tu nema.

Inace ella je posna (ne posTna) jer nema masti, ali sto se crkve tice mrsna je (od mleka se pravi).
Sačuvana
BakiKG
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 114


« Odgovor #3 poslato: April 14, 2013, 02:31:39 posle podne »

Unosio bih opet proteine iz elle (postan sir)...
Koliko imas godina?
14
Sačuvana
Stranice: 1 [2] 3 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.053 sekundi sa 17 upita.