TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395192 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 29, 2024, 05:20:07 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Нови моменти?  (Pročitano 3446 puta)
Korg
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 200

« Odgovor #17 poslato: April 19, 2013, 01:03:36 pre podne »

Нисам знао да креатин има више улога, које су притом и корисне за лечење болести и поремећаја.
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #16 poslato: April 19, 2013, 12:14:18 pre podne »

Citao sam neki clanak pre nedelju dve o dobrobitima kreatina i da ce valjda biti normalno da se nalazi u prodavnicama i apotekama i da se preporucje i osobama koje ne treniraju da koriste, ali ne mogu da ga pronadjem sad.

Jeste, preporucuje se ljudima koji imaju secer, osteoartritis i jos neka oboljenja. Dosta sam citala o tome zbog teksta u biltenu o kreatinu. Imace svoje zvanicno mesto u terapiji nekih poremecaja, bar je takav plan.
Sačuvana
DimitrijeBGD
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 100


« Odgovor #15 poslato: April 18, 2013, 11:06:58 posle podne »

A to sto ljudi pocinju za sve da traze resenje u kojekakvim lekovima - to je tek prica za sebe............
Sačuvana
DimitrijeBGD
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 100


« Odgovor #14 poslato: April 18, 2013, 11:03:55 posle podne »

Pa jeste, ljudi su primitivni.. Uopste ne mora da znaci da je zdravo to sto se prodaje u apoteci. Al dzabe objasnjavati.....

Bromazepamcic je resenje za nashe ljude i njihove probleme, tako lako se daju lekovima i gutaju ih kao bombonice.. pff.. Pa jos takva osoba kad krene da ti pojasnjava sta mi sve pijemo, i cime se nazovi trujemo, sta dalje onda pricati .
Bas to brate, pametovanje od strane neupucenih ljudi.. Ma iiidi... Al jebiga, Srbi smo, primitivizam nam je u krvi. hahhah :)
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #13 poslato: April 18, 2013, 10:54:10 posle podne »

Pa jeste, ljudi su primitivni.. Uopste ne mora da znaci da je zdravo to sto se prodaje u apoteci. Al dzabe objasnjavati.....

Bromazepamcic je resenje za nashe ljude i njihove probleme, tako lako se daju lekovima i gutaju ih kao bombonice.. pff.. Pa jos takva osoba kad krene da ti pojasnjava sta mi sve pijemo, i cime se nazovi trujemo, sta dalje onda pricati .
Sačuvana
DimitrijeBGD
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 100


« Odgovor #12 poslato: April 18, 2013, 10:49:37 posle podne »

Pa jeste, ljudi su primitivni.. Uopste ne mora da znaci da je zdravo to sto se prodaje u apoteci. Al dzabe objasnjavati.....
Sačuvana
Korg
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 200

« Odgovor #11 poslato: April 18, 2013, 10:26:01 posle podne »

Мени одговара ова ситуација, добио сам чврст аргумент кући кад родитељи крену да ми говоре како је то штетно :D
uzmi onda malo depoa, i to ti je u apoteci, imaš čvrst argument da nije štetno ;D
Хахаха :D Не пребацуј сад мени, немам ја ништа против суплемената, старци имају, за њих је апотека светиња :D
Sačuvana
DimitrijeBGD
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 100


« Odgovor #10 poslato: April 18, 2013, 07:50:53 posle podne »

Мени одговара ова ситуација, добио сам чврст аргумент кући кад родитељи крену да ми говоре како је то штетно :D
uzmi onda malo depoa, i to ti je u apoteci, imaš čvrst argument da nije štetno ;D
HAHAHAHAHAHAHAHHHA :)
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #9 poslato: April 18, 2013, 04:40:28 posle podne »

pa i nisu novi momenti, viĂ°ala sam ja to i ranije... čak i gejnere...
Sačuvana
NIKOLIC>
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 962


« Odgovor #8 poslato: April 18, 2013, 02:31:15 posle podne »

Citao sam neki clanak pre nedelju dve o dobrobitima kreatina i da ce valjda biti normalno da se nalazi u prodavnicama i apotekama i da se preporucje i osobama koje ne treniraju da koriste, ali ne mogu da ga pronadjem sad.
Sačuvana
"In the land of the blind, the one-eyed man is king"
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #7 poslato: April 18, 2013, 02:19:56 posle podne »

Ja sam do sada samo vidjao Joint Repair,a sad monohidrat...znaci krenulo je...  :D
Sačuvana
Ironman.
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2208


« Odgovor #6 poslato: April 18, 2013, 01:36:30 posle podne »

Мени одговара ова ситуација, добио сам чврст аргумент кући кад родитељи крену да ми говоре како је то штетно :D
uzmi onda malo depoa, i to ti je u apoteci, imaš čvrst argument da nije štetno ;D
Sačuvana
Arbeit macht frei.
Korg
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 200

« Odgovor #5 poslato: April 18, 2013, 01:22:50 posle podne »

Мени одговара ова ситуација, добио сам чврст аргумент кући кад родитељи крену да ми говоре како је то штетно :D
Sačuvana
Starfucker
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 824


Nec Hercules contra duos

« Odgovor #4 poslato: April 18, 2013, 01:00:16 posle podne »

Pa da vidiio sam ima i protein od soje, a ima i neki fol sa natpisom "Do 2 kile misica za 2 dana" kontam taj se najvise prodaje :D sestra procitala sastojke a ono sve neki fazon s biljkama da pojaca apetiti  :o
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #3 poslato: April 18, 2013, 12:57:49 posle podne »

Osecam da ce Aljosa Vuckovic da ga reklamira kao novo sredstvo za prostatu :D Za miran dan, jos bolji san ili nesto drugo, monohidrat rules :D
Sačuvana
Stranice: [1] 2 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.09 sekundi sa 17 upita.