TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 396887 Teme od strane 25016 Članovi Poslednji član: Dzoni D

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Jul 08, 2024, 07:28:15 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Definicija pred leto(program i ishrana)  (Pročitano 5322 puta)
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #6 poslato: April 19, 2013, 09:05:54 pre podne »

Ja ću se nadovezati na pitanje o sagorevačima - nemoj odmah krenuti sa Cuts-om, možda za početak Universal Unidyne, Dymatize Dyma burn... polako i postepeno sa dozama, prvih par dana 1-2, i postepeno povećati do 4 kapsule dnevno - najbolje dve pre doručka i dve pre treninga - ako je trening poslepodne.

Uspeh zavisi najviše od toga kako se hraniš i kako treniraš, tako da mislim da to treba da ti bude fokus, a sagorevač manje.... :)
bilo bi dobro uzimati i protein, vitamine, minerale, omega 3 riblje ulje, bcaa ako si u mogućnosti... to su neke osnovne stvari
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #5 poslato: April 18, 2013, 11:07:57 posle podne »

Slazem se sa prethodno recenim i samo cu dodati par stvari. Za dorucak je jako malo 50 gr tune, to je bez malo trecina konzerve, za ovsene je stefan vec rekao. Ubaci slobodno pirinac i krompir cesce. Predlazem da uzine rotiras, da prepodne ide grejp, jabuka ili sta vec od voca, a popodne da ide badem, orasi.
Sačuvana
Stefan991
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 308

« Odgovor #4 poslato: April 18, 2013, 10:33:09 posle podne »

Pa ne znam kakvi su ti ciljevi, koliki ti je bf tj koliko imas da skidas i td ali uglavnom ne vidim neki smisao da ides ispod 200 gr Uh na pocetku dijete(racunas UH iz pirinca,krompira i ovsenih). Gledaj da ti meso bude osnova sto se tice proteina a ostalo rotiras tunu, jaja, posni sir, ribu, taj protein sto imas.... Mozes i da krenes na neku rotaciju UH, proveren metod koji sigurno daje rezultate.

Nije mi jasno ovo 'socivo umesto mesa' ... i Zasto ne jedes posle 8 ??
Sačuvana
Staja
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 30


« Odgovor #3 poslato: April 18, 2013, 10:24:25 posle podne »

Okej.Sad,ne bih ja stalno isto jeo,nekad bih za večeru jeo isto što sam imao i za ručak...Ja trenutno jedem više od 60 g ovsenih,pojedem po više parčeta tog hleba,itd..
Sačuvana
Stefan991
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 308

« Odgovor #2 poslato: April 18, 2013, 10:16:08 posle podne »

Neko moje misljenje je da imas premalo proteina u ishrani, pogotovo mesa nema ni za leka. Takodje ti fali kompleksnih hidrata u ishrani.
Hidrati se polako spustaju, a ti na pocetku dijete imas svega 60 g ovsenih ujutro. Skidaces salo do odredjene tacke a onda ce da stane.
I kao sto sam rekao, nedovoljno kalorija....
Sačuvana
Staja
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 30


« Odgovor #1 poslato: April 18, 2013, 10:03:51 posle podne »

Kao po običaju,kad doĂ°u topliji dani,kreće da se radi definicija.Ja sam već počeo,konkretno sa programom,ali i sa ishranom(izbacio sokove,večeranje posle 8 i sl.) Planiram da negde početkom maja,zapnem baš po tom pitanju,pa sam zato napravio plan ishrane(smanjio unos kalorija,ugljenih hidrata itd..). TakoĂ°e sam gledao da uskladim sa finansijama. Uzgred,verovatno ću ubaciti i Omega 3 kapsule.
Doručak:
-60g ovsenih sa mlekom i cimetom
-50g tunjevine iz konzerve
-2 belanca
-kašičica nesa sa vodom i mlekom

Užina:
-šaka oraha/badema
-protein kao zamena za obrok (Dymatize Elite XT)

Pre treninga:
-Sagorevač(još uvek nisam odlučio koji,ali ciljam na Animal Cuts/Lipo 6/Dyma-Burn Extreme)

Ručak:
 -riba/piletina/šnicla/mešano mleveno meso i sl.
-mahunarke (crni pasulj,grašak,boranija)
-salata
-1 do 2 parčeta integralnog hleba
-čaša jogurta
-sočivo nekad u nedostatku mesa;spanać u nedostatku salate;krompir(jednom u par dana)

Užina:
-jabuka/grejpfrut/limun

Večera:
-tunjevina iz konzerve
-čaša jogurta
-salata
-mahunarke/malo masni sir

Hteo bih vaše mišljenje oko ishrane,izbora sagorevača...
Program mi je trenutno: 2,1,2,2  http://www.bodybuilding.com/fun/big-man-on-campus-listen-to-the-iron.html -sa pojedinim mojim izmenama.
Kardio trenutno radim vikendom,ali bih počeo i radnim danima tako pridveče,ciljam na vožnju bicikle.
« Poslednja izmena: April 18, 2013, 10:06:04 posle podne od strane Staja » Sačuvana
Stranice: 1 [2] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.119 sekundi sa 18 upita.