TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395021 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 19, 2024, 05:22:04 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: zamena za obrok  (Pročitano 2441 puta)
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #8 poslato: Maj 13, 2013, 09:35:21 posle podne »

U ovom slucaju jesu problem ishrana, i to sto se nema bilo kakva fizicka aktivnost, bar je tako bilo kada se devojka prvi put javila. Nadam se da ce uspeti, koliko, toliko da drzi ritam, uz savete koje je dobila.

Mi cemo biti ovde kao podrska, kad zatreba! :-)
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #7 poslato: Maj 13, 2013, 10:20:30 pre podne »

Evo da javim samo da sam bas zadovoljna ultra loss sejkom,ipak sam njega uzela jer sam htela i da skinem neki kilogram.Trudila sam se da jedem bolje i sve se lepo uklopilo, imam 2,3 kilograma manje za dve nedelje.Problem je sto se sutra vracam starom nacinu ishrane,nadam se da cu moci da odrzim kilograme ovako.
Za Moniku:bademe i diet kikiriki jedem za uzinu,i super mi je, hvala ti.

Drago mi je da si zadovoljna! U početku kilogrami znaju malo brže da silaze, zbog zadržane vode... za skidanje sala potreban je kontinuitet.

Što se tiče starog načina ishrane, uvek možeš da biraš izmeĂ°u bolje i lošije opcije. Ako želiš da održiš istu telesnu težinu, da dobro izgledaš moraš imati balans izmeĂ°u unosa i potrošnje kalorija.

Trudi se da uvek jedeš više obroka u toku dana, da doručak bude neizostavan, da svaki dan uključuješ u ishranu žitarice, povrće, voće, nemasne proteine, orašaste plodove, semenke... puno vode.   Ako treniraš trebalo bi da bude ok.
Izbegavaj uvek masnu hranu, pohovano, prženo, belo brašno ,beli hleb, slatkiše - sve ovo sigurno dovodi do gojenja.

Ultra loss je ok ponekad kao zamena za obrok, fino zasiti.

Bademi i kikiriki su super, možeš jesti i druge orašaste plodove - brazilski i indijski orah, lešnik, orahe, pistaće itd... svi su oni jako zdravi. Semenke takoĂ°e - laneno seme, bundeva, suncokret...

Sve ovo ti pričam iz razloga što je fitnes način života, a ne samo kratkotrajni period za mršavljenje 2,3 kg.  Ako želiš da uvek izgledaš lepo i zračiš pozitivnom energijom - to znači promena celokupnog načina života :)  i kad jednom uĂ°eš "u fazon", nema nazad :) u pozitivnom smislu naravno!
Sačuvana
Panda tx
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 29

« Odgovor #6 poslato: Maj 12, 2013, 04:53:07 posle podne »

Evo da javim samo da sam bas zadovoljna ultra loss sejkom,ipak sam njega uzela jer sam htela i da skinem neki kilogram.Trudila sam se da jedem bolje i sve se lepo uklopilo, imam 2,3 kilograma manje za dve nedelje.Problem je sto se sutra vracam starom nacinu ishrane,nadam se da cu moci da odrzim kilograme ovako.
Za Moniku:bademe i diet kikiriki jedem za uzinu,i super mi je, hvala ti.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #5 poslato: April 22, 2013, 07:57:26 pre podne »

Moj savet, pre nego ultra loss shake, je neki proteinski blend - preporučujem Gaspari Myofusion, kao i Nitro Gold pro Biotech. I sama ih nekad koristim kao zamenu za obrok. 

Uz to možeš ubaciti malo orašastih plodova, najbolje malo sirovih badema. I imaćeš lep, kompletan, sit obrok. 
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #4 poslato: April 21, 2013, 10:53:12 posle podne »

Ultra loss sejk je odlican, mozes uzeti njega. Ali, jos jednom ponavljam, potrudi se da se lepo hranis, a njega uzimaj bas kad ne mozes nista drugo da ubacis. Takodje, najbolje da njime menjas neki obrok u drugoj polovini dana, veceru npr, nemoj dorucak.
Isto vazi za proteinske cokoladice, u svakom slucaju je bolje da uzimas njih kad zelis da pojedes nesto slatko.
Sačuvana
Panda tx
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 29

« Odgovor #3 poslato: April 21, 2013, 10:39:06 posle podne »

Da li je ok ovaj ultra loss shake ili je bolji neki protein? Da li mogu ponekad da koristim proteinsku cokoladicu?
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #2 poslato: April 21, 2013, 10:10:06 posle podne »

Mislim da je dobro da koristis zamenu za obrok, tako bar znas da ces uneti sta ti treba umesto peciva, brze hrane...Nije pozeljno da se na to oslanjas, ali, moze biti dobro resenje dok malo ne sredis ishranu, da ti dopuni dnevni unos proteina.
Sačuvana
Panda tx
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 29

« Odgovor #1 poslato: April 21, 2013, 09:59:21 posle podne »

Da li je dobro da koristim neku zamenu za obrok ili protein,posto se ne hranim kako treba i koliko se cesto to preporucuje?
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.082 sekundi sa 18 upita.