TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 396887 Teme od strane 25016 Članovi Poslednji član: Dzoni D

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Jul 08, 2024, 07:31:23 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Nesto oko kreatina i hyper mass 5000  (Pročitano 2217 puta)
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #9 poslato: Maj 05, 2013, 11:50:55 posle podne »

Jako je bitno sta ocekujes od kreatina, peckanje mu nije u opisu delovanja, to imaj na umu. Pokusaj sa po 5 g pre i posle treninga, ili mozes ujutru, pre dorucka i posle treninga. Znaci, pokusaj sa dva puta dnevno, a ako ne osecas nikakvu razliku ni tako, onda nesto ne radis kako treba ( verovatno se ne hranis pravilno ) ili na tebe kreatin ne deluje pa onda nema svrhe da nastavljas da ga uzimas.
Sačuvana
Stefanbor14
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 25

« Odgovor #8 poslato: Maj 05, 2013, 10:40:05 posle podne »

45 kg za dva meseca nije moguce ni na hemiji.... ;)

Naravno... ni 45 kg sala nije moguce dobiti za taj period a da ne govorim ako se tu naslo i koje kg misica.  ::)

Imam druga,mogu da vam dokazem na mng. nacina :3 Ali to je nebitno,samo mi dajte kako da uzimam kreatin. Da bi bolje deolovao. Pozz.
Sačuvana
Stefan991
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 308

« Odgovor #7 poslato: Maj 05, 2013, 03:08:28 posle podne »

45 kg za dva meseca nije moguce ni na hemiji.... ;)

Naravno... ni 45 kg sala nije moguce dobiti za taj period a da ne govorim ako se tu naslo i koje kg misica.  ::)
Sačuvana
Stefanbor14
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 25

« Odgovor #6 poslato: Maj 05, 2013, 02:56:48 posle podne »

Ta prica je prica za mali decu. Ne moze se dobiti 40ak kilograma s tim sto on pije. 99% sam siguran da je bio na hemiji, pogotovu zato sto je to bilo za 2 meseca!

Shvati da kreatin nije zasluzan toliku tezinu. Ja sam prethodnih 5 meseci bio na kreatinu i odrzavao tezinu. Sve zavisi od toga sta i koliko jedes.

U tvom nick-u stoji broj 14. Ako su to godine, kreatin ti je suvisan tj. svi suplementi su suvisni a o hemiji i da ne pricamo. Proces gradjenja misica je spor. On zahteva posvecenost, kontinuitet, odgovarajucu ishranu i naravno pametan trening.
I

Nemam 14 godina,imam 17. :) Inace jedino ako nece da kaze da je koristio ness,dosta zna o Testerone Depo-u,tako da nzm :3
Sačuvana
Terror
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1800


terroristes

« Odgovor #5 poslato: Maj 05, 2013, 02:06:22 posle podne »

45 kg za dva meseca nije moguce ni na hemiji.... ;)
Sačuvana
Nase ce sjene hodati po Becu ,lutati po dvoru , plasiti gospodu...
Nikola Najdanovic
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 825


Personalni trener FISAF International

Fitness Portal
« Odgovor #4 poslato: Maj 05, 2013, 01:15:47 posle podne »

Ta prica je prica za mali decu. Ne moze se dobiti 40ak kilograma s tim sto on pije. 99% sam siguran da je bio na hemiji, pogotovu zato sto je to bilo za 2 meseca!

Shvati da kreatin nije zasluzan toliku tezinu. Ja sam prethodnih 5 meseci bio na kreatinu i odrzavao tezinu. Sve zavisi od toga sta i koliko jedes.

U tvom nick-u stoji broj 14. Ako su to godine, kreatin ti je suvisan tj. svi suplementi su suvisni a o hemiji i da ne pricamo. Proces gradjenja misica je spor. On zahteva posvecenost, kontinuitet, odgovarajucu ishranu i naravno pametan trening.
Sačuvana
Stefanbor14
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 25

« Odgovor #3 poslato: Maj 05, 2013, 12:59:39 posle podne »

Ako ides sa 5g dnevno verovatno ces osetiti za 10ak dana. 2-3 nedelje je period posle kog kreatin pocne da radi ako ides sa 5g dnevno.

Neces osetiti peckanje. Znojices se ti i bez kreatin na ovim vrucinama. Ono sto trebas da osetis je manji umor, vise snage, brzi oporavak. Ali veoma je bitan i san i voda i hrana. Nece sam kreatin da ucini cudo. Ako za 4 nedelje ne osetis nista od ovoga, onda prestani da ga pijes. Ne deluje kreatin na sve ljude i to je sasvim normalno.

Taj tvoj drug ili je bio na hemiji ili je zdrao hranu kao nenormalan :)

Pio je Creatin i proteine... A da,ali prirodne. U pola litre mleka stavi jedno ili 2 jaja i 4 kasike meda,jelovne... I to umuti i popije.. Kada je prestao da trenira smrsao je samo 15kg i ostao je na 100.. :)
A to za umor,ja ga uopste,ali uopste ne osecam.. :) Pijem vodu kao lud,jedem kao lud... :) I razmisljam da pocnem po 10g da uzimam.. :) Posto je taj decko 40g kreatina uzima 2 msc :3 I prestao.
Sačuvana
Nikola Najdanovic
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 825


Personalni trener FISAF International

Fitness Portal
« Odgovor #2 poslato: Maj 05, 2013, 12:56:46 posle podne »

Ako ides sa 5g dnevno verovatno ces osetiti za 10ak dana. 2-3 nedelje je period posle kog kreatin pocne da radi ako ides sa 5g dnevno.

Neces osetiti peckanje. Znojices se ti i bez kreatin na ovim vrucinama. Ono sto trebas da osetis je manji umor, vise snage, brzi oporavak. Ali veoma je bitan i san i voda i hrana. Nece sam kreatin da ucini cudo. Ako za 4 nedelje ne osetis nista od ovoga, onda prestani da ga pijes. Ne deluje kreatin na sve ljude i to je sasvim normalno.

Taj tvoj drug ili je bio na hemiji ili je zdrao hranu kao nenormalan :)
Sačuvana
Stefanbor14
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 25

« Odgovor #1 poslato: Maj 05, 2013, 12:07:49 posle podne »

Pozdrav. Pijem 10 dana vec ovaj kreatin



Ne vidim nikakvu razliku,citao sam da treba da se popije 1h pre treninga... A Hyper mass 5000 posle treninga... Nemam nikakve razlike pijem po 5g 1 doza za ceo dan. I neki kazu da uglavno treba da se oseca peckanje u misicima ili preznojavanje samo od sebe. E sada,ja stvarno ne znam da li deluje to.. AKo moze neko da mi pomogne bio bih zahvalan puno..

Inace moji drug sa nekim kreatinima za 2 meseca sa 70kg na 115. :3

Hvala unapred.
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.076 sekundi sa 17 upita.