TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 396017 Teme od strane 25010 Članovi Poslednji član: lamni

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Jun 07, 2024, 09:00:12 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 3 [4] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: bol u podlaktici  (Pročitano 9076 puta)
milos8585
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 53

« Odgovor #7 poslato: Maj 21, 2013, 12:06:15 pre podne »

Iz cista mira zatim kad recimo drzim ruku na stolu i rukujem misem, ali i kad sam recimo hteo jutros da promuckam jogurt pa je bio onaj pokret shake shake, levo desno :)

Na pritisak ne boli. Mene i dalje boli srednji deo podlaktice, ne boli me bas kod lakta. To nije klasican bol kao sto je bio u pocetku vise je neka neprijatna, tupa senzacija. Kada izmasiram taj deo bol nestane na mozda sat, sat i po. Kupio sam rusku vodu i njome kad izmasiram nestane na jos duze sigurno 2-3 sata.
« Poslednja izmena: Maj 21, 2013, 12:22:44 pre podne od strane milos8585 » Sačuvana
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #6 poslato: Maj 20, 2013, 11:04:19 posle podne »

Da li se javlja bol na pritisak, pri rukovanju, otvaranju kvake, pokretu odvrtanja?
Sačuvana
milos8585
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 53

« Odgovor #5 poslato: Maj 17, 2013, 05:30:33 posle podne »

Pozz Pedja,

Isao sam ovih 5 dana na fizikalnu dobio sam IFS i magnet za podlakticu, mazao sam lioton i stavljao led. Ruka mi je dosta bolje, ne osecam vise bol, osetim par puta u toku dana nelagodnost. Hteo bih da te pitam za savet, sta da pocnem da vezbam i koje su to vezbe koje si pominjao. Meni je fizijatar dao terapiju 5 dana i rekao mi da pocnem da treniram posle sa manjim tezinama i to je to. Ja bih ipak tebe poslusao sto se tice rehabilitacije sada. Ili da sacekam dok skroz ne nestane taj osecaj nelagodnosti?
Sačuvana
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #4 poslato: Maj 11, 2013, 08:31:22 pre podne »

Javi za par dana kako je sa mirovanjem i terapijom, pa da dobiješ program vežbi za epikondilitis...
Sačuvana
milos8585
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 53

« Odgovor #3 poslato: Maj 11, 2013, 08:09:44 pre podne »

Ok, hvala, radim vec tako :)
Sačuvana
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #2 poslato: Maj 09, 2013, 10:17:17 posle podne »

Radi se o teniskom laktu ili spoljašnjem epikondilitisu - radi se o preopterećenju gornjeg pripoja mišića opružača šake i prstiju.
Napravi pauzu od opterećenju ruke 7 dana, za to vreme led 3x po 10 min/dan, posle leda lioton gel.
Javi kabo ide
Sačuvana
milos8585
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 53

« Odgovor #1 poslato: Maj 06, 2013, 01:28:08 posle podne »

Pozz, pre 4 dana poceo je da me boli gornji deo podlaktice evo slike


http://www.ergomatters.co.uk/blog/wp-content/uploads/2008/03/forearm_extensor_muscles1.jpg

Otprilike taj deo zaokruzen zelenom bojom, ali mene boli tacno jedna tacka. Tog dana kada sam osetio bol radio sam podlakticu jer sam mislio da nije nista i nista me nije bolelo, ometalo itd. Mene boli u toku dana na trenutke i onda bol nestane, ujutru je nesto izrazeniji bol. Juce i danas sam poceo da mazem lioton gel i da stavljam led i sad taj bol je tuplji nije ostar kao pre i osecam na tom delu blago trnjenje misica. Nisam trenirao 3 dana. Vece pre nego sto je pocelo da me boli sam premestao namestaj, posto se drug selio pa mozda pomogne to.
Sačuvana
Stranice: 1 2 3 [4] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.046 sekundi sa 14 upita.