TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395224 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 30, 2024, 02:29:09 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 ... 5 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Bol u stomaku...  (Pročitano 15410 puta)
Stefan L.
Gost
« Odgovor #62 poslato: Novembar 29, 2013, 11:09:25 posle podne »

Treniram maksimalno vec evo sutra kraj četvrte nedelje. :) Nema nikakvih problema,sve ide super,napredak u svakom smislu zadovoljavajuci. :)

Do kraja decembra cu okaciti snimke sa treninga i staviti par slika...zao mi je sto nemam sliku kad sam izasao iz bolnice i sliku pre pocetka vezbanja,zaboravio sam to da uradim...kao i svaki put.
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #61 poslato: Novembar 25, 2013, 12:06:09 pre podne »

Malo je konfuzno ispalo ali razumemo se! :-)

To vec znas ali moram da napomenem da ne preterujes u treningu, sigurno osecas da mozes vise ali nek ide to postepeno, bar za pocetak. Javi se kroz neko vreme.
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #60 poslato: Novembar 21, 2013, 06:59:17 posle podne »

Secam se da si pominjao da ces uzeti zeolit pa sam zelela cuti utiske iz prve ruke ali nista od toga! :-) Najbitnije je da je tebi dobro, da vise nema problema. Pretpostavljam da se vracas na staro i sto se ishrane tice?

Digao sam ruke od Zeolita i bacio se u boemski zivot :D Malo sam ludovao ovo leto i podredio sve uzivanju i onome cega sam se odrekao predhodnih godina.  ;D Da,ishrana je regulisana i evo treca nedelja kako se trenira i jede kako treba :) Napravicu za 2-3 nedelje par snimaka sa treninga pa cu ih okačiti,za sad ide iznenadjujuce dobro,mnogo se brze oporavljam od treninga nego ranije i metabolizam mi je za nijansu brzi a treniram jače nego ranije,tek je treca nedelja a mrtvo je juče bilo 135 kg 8 serija po 3 ponavljanja :)
Ne znam zasto je ovako ispalo ali trebao je ovaj drugi deo gornje posta da bude moj odgovor sa citatom :)
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #59 poslato: Novembar 17, 2013, 11:27:32 pre podne »

Secam se da si pominjao da ces uzeti zeolit pa sam zelela cuti utiske iz prve ruke ali nista od toga! :-) Najbitnije je da je tebi dobro, da vise nema problema. Pretpostavljam da se vracas na staro i sto se ishrane tice?

Digao sam ruke od Zeolita i bacio se u boemski zivot :D Malo sam ludovao ovo leto i podredio sve uzivanju i onome cega sam se odrekao predhodnih godina.  ;D Da,ishrana je regulisana i evo treca nedelja kako se trenira i jede kako treba :) Napravicu za 2-3 nedelje par snimaka sa treninga pa cu ih okačiti,za sad ide iznenadjujuce dobro,mnogo se brze oporavljam od treninga nego ranije i metabolizam mi je za nijansu brzi a treniram jače nego ranije,tek je treca nedelja a mrtvo je juče bilo 135 kg 8 serija po 3 ponavljanja :)
« Poslednja izmena: Novembar 21, 2013, 06:52:59 posle podne od strane Stefan L. » Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #58 poslato: Novembar 03, 2013, 11:03:55 posle podne »

Odlicno, sada samo pojacaj tempo i brzo ces se vratiti u max formu. Jesi li koristio zeolit ili nesto jos od alternative?
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #57 poslato: Novembar 02, 2013, 04:35:30 posle podne »

Posle kontrole i pregleda prvo na ultrazvuku pa na skeneru utvrdjeno je da je druga cista koja je bila 15x7 cm nestala.Nema je...kazu doktori da ne znaju kako i sta ali da postoji mogucnost da se tako nesto desi a da i ne osetim...sve u svemu ja nisam imao nikakvu terapiju ali ciste nema i nema operacije tako da konacno mogu da pocnem da treniram 100% a ne da se suzdrzavam kao sto sam morao ceo avgust i septembar...Pregledan od glave do pete,mokraca,krv,ultrazvuk,skener...svi rezultati dobri. :)

Od ponedeljka krece program priprema i trening 100% :) Konačno čučanj i mrtvo mogu da se rade. :) Krajem decembra cu okačiti snimak kako je sve to izgledalo. :)
« Poslednja izmena: Novembar 02, 2013, 04:37:23 posle podne od strane Stefan L. » Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #56 poslato: Jul 18, 2013, 01:46:06 posle podne »

Dobro, sve je to prihvatljivo. Dejstvo magnetoterapije je visestruko ( izmedju ostalog smanjuje upalu, otoke, poboljsava metabolizam, oksigenaciju i regeneraciju tkiva ) sto tebi itekako moze koristiti, tako da se sa tim slazem i podrzavam.

Sto se Zeolita tice, meni je iskreno manje blizak, jos uvek nedovoljno znam o njemu, mada sam cula od ljudi koji su ga koristili preventivno da su zadovoljni ( jos uvek su to pojedinacni slucajevi da bi imala nesto konkretnije da kazem povodom toga ).

Kako god, verujem da ces se dobro informisati, a mi cemo cekati da dobre vesti podelis sa nama! :-)

:) Razumemo se... :)
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #55 poslato: Jul 17, 2013, 10:55:22 posle podne »

Dobro, sve je to prihvatljivo. Dejstvo magnetoterapije je visestruko ( izmedju ostalog smanjuje upalu, otoke, poboljsava metabolizam, oksigenaciju i regeneraciju tkiva ) sto tebi itekako moze koristiti, tako da se sa tim slazem i podrzavam.

Sto se Zeolita tice, meni je iskreno manje blizak, jos uvek nedovoljno znam o njemu, mada sam cula od ljudi koji su ga koristili preventivno da su zadovoljni ( jos uvek su to pojedinacni slucajevi da bi imala nesto konkretnije da kazem povodom toga ).

Kako god, verujem da ces se dobro informisati, a mi cemo cekati da dobre vesti podelis sa nama! :-)
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #54 poslato: Jul 16, 2013, 03:01:13 posle podne »

Ishrana i neki magneti...takodje i Zeolit kazu utice na to,ali moram prvo dobro da se edukujem,da ne slusam te price iz naroda pa cu videti. :) Videcu da napisem kad budem znao vise. :)
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #53 poslato: Jul 15, 2013, 10:34:38 posle podne »

Ne znam na sta tacno mislis i stvarno me zanima. Nadam se da su te ''stvarcice'' proverene i bezbedne za upotrebu.

Ako bude bilo rezultata, stvarno bih volela da cujem kako si to postigao.
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #52 poslato: Jul 15, 2013, 10:09:41 posle podne »

U poslednjoj nedelji novembra cu to da uradim kako bi mogao da odigram ovu polusezonu.A sad treniram prema osecaju,koliko telo dozvoli dok se potpuno ne oporavim i ne dovedem telo u dovoljan stepen utreniranosti. :)



p.s kazu da ova cista moze da se smanji,tj. i da nestane skroz sa nekim "stvarcicama" tako da sam preduzeo i tu neke mere.
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #51 poslato: Jul 15, 2013, 05:26:50 posle podne »

Aha, sa pauzom, verovatno septembar, oktobar, uglavnom tako zakazuju kad nije nista hitno. Do tada ces se postepeno vratiti u formu, ti znas koje su ti mogucnosti pa polako sad na trening!
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #50 poslato: Jul 15, 2013, 05:12:18 posle podne »

A sta ce biti sa onom preostalom cistom? Jel zakazana intervencija?
Ne,to cu kasnije,sad su odmori i ostalo...videcu kad ce to da mi izvade.
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #49 poslato: Jul 15, 2013, 05:10:43 posle podne »

A sta ce biti sa onom preostalom cistom? Jel zakazana intervencija?
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #48 poslato: Jul 13, 2013, 11:24:25 pre podne »

Postepeno radi na jačanju trbušnjaka, radi ih sa svojom težinom, zadržaje, statiku za stabilizatore trupa.
Opredeljuj se za vežbe za ostale partije sedeći i ležeći, težine 50%RM, veći broj ponavljanja. Ne smeš se naprezati jedno vreme još mesec, dva... Noge radi šutalicu i potiske, čučnjee izbegavaj. Koristi pojas, zaštitno, ali molim te nemoj se naprezati. Postepeno podiži snagu, da bi trenirao još godinama.....

Tako sam nesto i planirao. :) Sve ću raditi prema osećaju i trenutnim mogućnostima,svestan sam da ne smem da žurim jer ne bi da opet pauziram par meseci. :)
Sačuvana
Stranice: [1] 2 3 ... 5 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.1 sekundi sa 17 upita.