TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394948 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 16, 2024, 08:45:23 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |  (Urednik: Zoltan Kozma)  | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Teretana vs home workout?  (Pročitano 3212 puta)
milanoljaca
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 140


« Odgovor #10 poslato: Avgust 31, 2013, 09:47:02 posle podne »

Evo kako je to kod mene islo: imao sam istu dilemu nekoliko meseci i vise od pola godine trenirao kuci a sada sam oko mesec dana u teretani, sve u svemu da ne duzim:
Kod kuce je bolje sto mozes vezbati kada god hoces i ne moras se cimati do teretane.
U teretani ti je bolje sto imas sve sprave, tone tegova, instruktora koji je mnogo korisniji od YTa, bolju motivaciju (kada ulazes novac u nesto, psihoholoska motivacija), brzi napredak, mozes raditi sve moguce sto zelis da radis, zgotivis se sa ljudima, osecas se kao kod kuce veoma brzo, pomazu ti drugi da radis sa maksimomom na svim bechevima, cucnju i slicnim vezbama i slicno i jos brdo prednosti...
Zakljucak je jednostavan: IDI U TERETANU   ;D
Sačuvana
R1
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1531

« Odgovor #9 poslato: Maj 26, 2013, 11:34:05 posle podne »

Ma nije nego bojim se da ne bude 'overkill', ali s druge strane radim kuci po 3-4 vezbe za misicnu grupu, kontam da je to dovoljno da krenem u teretanu pa se onda lomim.
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #8 poslato: Maj 26, 2013, 11:30:11 posle podne »

:D :D :D bolje da nista nisam pitao ;D

Pa i ja se zapitah koj ti je djavo haha :D
Sačuvana
R1
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1531

« Odgovor #7 poslato: Maj 26, 2013, 11:20:30 posle podne »

 :D :D :D bolje da nista nisam pitao ;D
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #6 poslato: Maj 26, 2013, 11:19:29 posle podne »

Pa eto sam si sebi dao odgovor, da bi se dokrajcio moras u teretanu i to je to :D
Sačuvana
R1
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1531

« Odgovor #5 poslato: Maj 26, 2013, 11:17:49 posle podne »

Koliko nivoa ima :D

Pa na pocetnickom, zato i pitam. Ne znam na kom sam nivou, radim kuci sve sto mogu sa bucicama sipkom i ovim BW vezbama. Ono zbog cega sam sad uzeo u razmatranje teretanu je to sto cu sa nekim spravama bolje dokrajciti misic, kao lat masina, leg press, leg extensions, neke vezbe sa sajlama...
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #4 poslato: Maj 26, 2013, 11:12:25 posle podne »

Dobro nismo ti i ja na istom nivou, tako da drugacije sklek pogodi misic meni, a drugacije tebi. A meni je isto jel ga radim na podu kuci ili u teretani :D

A ko je uopste rekao da moras da radis sklekove u teretani ? :D na kom si ti to nivou leba ti ?
Sačuvana
R1
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1531

« Odgovor #3 poslato: Maj 26, 2013, 11:06:42 posle podne »

Dobro nismo ti i ja na istom nivou, tako da drugacije sklek pogodi misic meni, a drugacije tebi. A meni je isto jel ga radim na podu kuci ili u teretani :D
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #2 poslato: Maj 26, 2013, 11:04:39 posle podne »

Pa zasto bi toliko ljudi posecivali teretanu ako su mogli da se odrade sklekovima kod kuce i propadanjima medju dve stolice :D
Jedino da imas kod kuce neke ozbiljnije naprave pa da treniras kuci ono lagano kad ti se cefne,a ovako stolice,sklekovi i bakina kuhinja slabije to ide u praksi.. a i teretana sama po sebi je jedna obaveza koja ima vise prednosti nego mana..prema tome pamet u glavu i pravac teretana
Sačuvana
R1
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1531

« Odgovor #1 poslato: Maj 26, 2013, 10:53:32 posle podne »

Radim kuci vec godinu dana, sad sam vec malo ojacao, radim i sa bucicama, imam i jednu sipku i par tegova, takodje i sipku za zgibove, a propadanja izmedju 2 stolice :D

Da li da krenem u teretanu ili i nije tako hitno? Zasto da, zasto ne?

Pare nisu problem, mislim da je oko 800din mesecno, nije ni daleko, 10ak min od kuce. Znam da cu dobiti sprave, komfornije okruzenje, ali s druge strane ne znam da li je stvarno potrebno i hocu li se cimati dzabe ako isto/slicno mogu kod kuce. Vise me zanima sta mislite kako ce biti sa psiholoske strane, tj. da li cu imati vise volje, bolju koncentraciju tamo ili obratno i uopste vasa iskustva sa radom u teretani i van nje, tj. kuci...
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.073 sekundi sa 17 upita.