TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395021 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 20, 2024, 08:06:26 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Sagorevac Masti + NO reaktor  (Pročitano 6905 puta)
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #20 poslato: Novembar 18, 2013, 11:10:00 posle podne »

Moras uneti minimum vrednost bazalnog metabolizma i opet ces biti u deficitu.Taj nizak unos kalorija mozes raditi bas ako zelis bf da spustis ispod 7%.
Sačuvana
Srdjan1995
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 126


« Odgovor #19 poslato: Novembar 14, 2013, 01:22:43 posle podne »

Ok,povecacu unos kalorija onda. :)

Vec sam narucio MO, nema veze,uzimacu po pola doze Assault-a u pocetku..Valjda nece biti nus pojava..
Sačuvana
I may not be there yet, but I'm closer than I was yesterday.
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #18 poslato: Novembar 14, 2013, 11:58:10 pre podne »

I skidanje masti i dobijanje snage mi je trenutno cilj,oboje. :D
L-Carnitine me privlaci jer se uzima pre aerobnog treninga i kazu da ima efekat..A ovaj Ripped Fuel je l' isto moze pre treninga ili mora pre glavnog obroka-da li je dejstvo isto?
Uz L-Carnitine mi preporucujes,koliko sam shvatio,High Caffeine 200mg-Natrol INC???
Kada bih se opredelio za NO, da li da uzmem ovaj Assault ili da idem sa nekom "starom skolom" kao sto su Hot Blood ili Attack? Sve bih isao po pola doze prvih mesec dana,kao sto sam rekao.. :)

Opredelicu se za jedno, samo me interesuje da li bi bilo nekih nezeljenih efekata kada bih uzeo oboje ?? :D

Ripped Fuel je kompleksniji sagorevač, možeš probati sa njim ukoliko želiš i taj "kick" pre treninga. U tom slučaju ti ne treba kofein.

Ako se odlučiš samo za kofein pre treninga (njega sam ti savetovala uz l karnitin) preporuka za NAtrol high caffeine.

A pošto iz tvojih postova vidim da je snaga ono što ti je glavni cilj, a ne toliko mršavljenje, onda bolje da se orijentišeš na jedan cilj i pravilnu ishranu.
Od NO reaktora nemoj za prvi put Assault, probaj npr Scitec Attack ili hot blood. 

Dakle ili sagorevač ili NO, ne jedno i drugo zajedno.
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #17 poslato: Novembar 14, 2013, 11:42:32 pre podne »

Prvo moramo nesto da razjasnimo - bazalni metabolizam je minimalna količina energije neophodna za funkcionisanje organizma koji potpuno miruje u ležećem položaju sa zatvorenim očima. To znaci da moras uneti minimalno toliko kalorija u toku dana. Ako zelis da kratis kalorije, to ces raditi od ostalog broja kalorija ( kada izracunas ukupnu dnevnu potrosnju ), ne od bazalnog metabolizma. Mozda ti zato nedostaje snage za trening.

Sačuvana
Srdjan1995
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 126


« Odgovor #16 poslato: Novembar 13, 2013, 09:38:36 posle podne »

Bazalni met. mi je oko 2000-2100 kalorija,ja unosim nekih 1700-1800..
Dnevno unesem do 200UH, ne prelazim tu meru i trening sam kreirao da dobijam snagu,a ne da idem na defku..Ponedeljkom grudi gde se posvećuje pažnja bencu,utorkom ledja gde se posvećuje pažnja mrtvom,jednorucnim i dvorucnim veslanjima,sredom ramena gde ciljam na potisak iznad glave,četvrtak noge gde se pridaje pažnja cucnju i petak ruke..Kontam da idem na snagu i uglavnom radim sa živim tegom,retko kad sa sajlom jer kao što rekoh cilj mi je snaga,ne toliko izgled..
Sačuvana
I may not be there yet, but I'm closer than I was yesterday.
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #15 poslato: Novembar 13, 2013, 09:30:15 posle podne »

Sve zavisi sta podrazumevas pod sredjenom ishranom?! Koliko kalorija unosis,koliko si u deficitu,koliko UH unosis i da li ti je trening programiran u tom navedenom cilju?Sto se suplemetacije tice NO reaktor ce ti biti dovoljan,kasnije u nekoj fazi mozes ubaciti i neki sagorevac masti,a da nije L carnitin.
Sačuvana
Srdjan1995
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 126


« Odgovor #14 poslato: Novembar 13, 2013, 05:30:33 posle podne »

1) Razumeo.
2) Razumeo.
3) Znam.
4) Koji kofein??
5) Nije mi cilj da ja imam izvajan stomak,definiciju,za sada.Ganjam da upadnem na Kriminalisticno policijsku akademiju,tako da mi je trenutni cilj SNAGA i da sidjem ispod 85kg, znaci na nekih 83-84kg(Trenutno imam 88-89kg)..Ishrana mi je sredjena.
Sačuvana
I may not be there yet, but I'm closer than I was yesterday.
pedjoni986
Gost
« Odgovor #13 poslato: Novembar 13, 2013, 04:35:39 posle podne »

1) L carnitine je za devojcice, bacices pare
2) nebulozno je ici sagorevac i no reaktor u isto vreme jer se gubis u ciljevima bzv
3) kad radis sechku budi spreman za opadanje snage, i budi presrecan ako odrzis postojecu koju si imao na masi, pre sechke
4) kofein ce ti zavrsiti za sad posao ne treba ti NO
5) snaga, idealan stomak, definicija i masa u isto vreme nece da moze, izaberi kratkorocni cilj ostvari ga pa nastavi dalje, ne gubi vreme oko tajminga kad progutati kofein to ti je 0,0003 % tvojeg uspeha, ishrana i trening obrati paznju na to.
Sačuvana
Srdjan1995
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 126


« Odgovor #12 poslato: Novembar 13, 2013, 12:54:21 posle podne »

I skidanje masti i dobijanje snage mi je trenutno cilj,oboje. :D
L-Carnitine me privlaci jer se uzima pre aerobnog treninga i kazu da ima efekat..A ovaj Ripped Fuel je l' isto moze pre treninga ili mora pre glavnog obroka-da li je dejstvo isto?
Uz L-Carnitine mi preporucujes,koliko sam shvatio,High Caffeine 200mg-Natrol INC???
Kada bih se opredelio za NO, da li da uzmem ovaj Assault ili da idem sa nekom "starom skolom" kao sto su Hot Blood ili Attack? Sve bih isao po pola doze prvih mesec dana,kao sto sam rekao.. :)

Opredelicu se za jedno, samo me interesuje da li bi bilo nekih nezeljenih efekata kada bih uzeo oboje ?? :D
Sačuvana
I may not be there yet, but I'm closer than I was yesterday.
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #11 poslato: Novembar 13, 2013, 12:45:00 posle podne »

Ako je sada primarni cilj sagorevanje masti, onda bih Assault ostavila da sačeka malo i uzimala samo L karnitin. Ako želiš taj "kick" od sagorevača onda uzmi Ripped fuel.  Mada možeš i običan kofein uz L karnitin.

Assault neka sačeka malo :)  ja bih tako uradila...
Sačuvana
Srdjan1995
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 126


« Odgovor #10 poslato: Novembar 13, 2013, 12:41:24 posle podne »

Ili da umesto L-Carnitine-a uzmem Ripped Fuel Extreme-Twinlab??
Sačuvana
I may not be there yet, but I'm closer than I was yesterday.
Srdjan1995
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 126


« Odgovor #9 poslato: Novembar 13, 2013, 12:34:45 posle podne »

Da ne bih otvarao novu temu i bespotrebno zatrpavao forum,ovde cu postaviti par pitanja koja se isto odnose na kombinaciju sagorevac + NO .. :)

Sagorevac bih uzeo neki blazi za pocetak, posto mi je prvi..Verovatno ce to biti Liquid L-Carnitine-Dymatize Nutrition ili Carni-X 500mg-Scitec Nutrition..Ovaj Dymatize-ov je jaci,tako da cu se za njega odluciti verovatno.. :)
Eh sad, hteo bih da ugrabim ovu fantasticnu akcijsku cenu za Assault punch, pa da u pocetku uzimam polovinu doze dok se ne naviknem-nekih mesec dana bih uzimao po pola doze.. :)
Kada sam prva smena u skoli, teretana je oko 15:00, a kardio oko 16:00..Pola doze reaktora(11.5gr) pre teretane i jedna doza L-Carnitine-a(15ml.) pre kardia..Kad sam druga smena u skoli kardio je u 07:00 ujutru i tad bih isto uzimao dozu L-Carnitine-a(15ml.) i uvece oko 19:30 mi je teretana i tad bih uzimao pola doze reaktora(11.5gr) ...
KOLIKO JE TO MENI PAMETNO? I da li da uzmem neki blazi sagorevac ili da cepam ovaj po pola doze?
Sačuvana
I may not be there yet, but I'm closer than I was yesterday.
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #8 poslato: Maj 28, 2013, 01:40:27 posle podne »

sagorevač je ok i može da pomogne ali tu najznačajniju ulogu igra ishrana, tako da ako želiš više informacija na tu temu imamo podforum ishrana gde možeš npr detaljnije da nam opišeš kako se hraniš - često u tome leži problem... ili se telo "priviklo" na jednoličan način ishrane
Sačuvana
Bax
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 29


« Odgovor #7 poslato: Maj 27, 2013, 11:33:31 posle podne »

Vec duze vreme drzim jednu istu kilazu, i rekao bih procenat masti se ne menja... Pokusacu sa nekim sagorevacem da to korigujem.. Hvala na orgovorima... :D
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #6 poslato: Maj 27, 2013, 03:14:21 posle podne »

Ishranu sam korigovao pre izvesnog vremena, i to mi je pomoglo da se dodatno ne ugojim.
Kardio radim svake nedelje dva puta (jer mi vreme ne dozvoljava vise). E sad sta znaci taj produzeni aerobni rad?

vremenski, duže trajanje - intenzitet niži...  45-60 minuta.

mislim da ako imaš 10-12% masti možeš sasvim lepo ishranom to da regulišeš... ako si došao do "platoa", imaš sreĂ°enu ishranu i nikako ne ide dalje e onda ima poente uzeti neki sagorevač - ja bih preporučila recimo Scitec Carni FX ako želiš blažu varijantu, bez kofeina i stimulansa, a ako želiš neki jači sagorevač onda npr Dymatize dyma burn.
Sačuvana
Stranice: [1] 2 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.089 sekundi sa 17 upita.