TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397114 Teme od strane 25032 Članovi Poslednji član: Aleksandar-Saša

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 21, 2024, 06:44:11 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Kupovina trake za trcanje  (Pročitano 6034 puta)
driver1206
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 191

« Odgovor #21 poslato: Maj 02, 2007, 10:48:51 posle podne »

Auuu,pa ti hoces da zaradjujes od trake sa buvljaka :D :D
Nema leba od toga...Tebi treba visoko komercijalna mashina koja daleko prevazilazi taj tvoj budzet.Jedino ako hoces da vise bude u kvaru ne go sto radi....
Sačuvana
Decky_Nis
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 596

No limit

« Odgovor #20 poslato: April 25, 2007, 04:10:46 posle podne »

Planiram da otvorim sa bratom zenski fitnes za neku nedelju pa trazim te stvari zato se interesujem, inace ne razumem se bas u te stvari pa se raspitujem. Ko pita ne skita.
Sačuvana
Don't settle for average!
X FRAME
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 300


« Odgovor #19 poslato: April 25, 2007, 09:42:10 pre podne »

Ako nemas baar 1000+ evra nemoj ni da pomisljas da kupujes traku.Te trake od 400 evra su toliko lose da je to katastrofa.Ona mora biti robusna i teska,a kad vidim one sa 50 kila i nekom plastikom,muka me uhvati.Koliko vidim ove sto mi imamo u teretani kostaju dve tri hiljade evra pa ponovo svaki nedelju dana idu na remont.Uvek im nesto fali.A bolje su uradjene jedno 10 puta nego te od 400-500 evra.Tako da moj ti je predlog da to ne uzimas...

  100 % tacno ! ! ! !
Sačuvana
bodybuilding forever
X FRAME
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 300


« Odgovor #18 poslato: April 25, 2007, 09:39:18 pre podne »

Zverko ja koristim trake za trcanje ( odnosno traku ) ima 2 godine .
E sad ako je to tvoj limit novcani sta je tu je . Ovo sto si ti naveo je velika lova a ne dobijas kvalitet .
Konjaza trake je vazna naravno i sam kvalitet motora a to se debelo naplaćuje ,i ovo sto Mare kaze ublazivač udarca se naplaćuje ko sv .Petra kajgana .
 Solidna traka koju sam ja kupio 2005 je bila 60.000,00 din.( marke FELAX u Planet bike ) i menjao sam motor posle 1 god . i 4 mes. ( mada mislim da je zbog moje greske,ali... )  Rez motor je bio 8.000,00 din + sitni troskovi.

 Sve u svemu zaboravi na dobru traku za tu lovu . Jebiga surova realnost ali je tako .
  U pansportu ti je najjeftinija oko 900 -1000 EUR .
 
 Bar 650 eur pa da pocnes da razmisljas naravno ako hoces da ta traka traje neki solidan period.Vazna stvar ako rasdis kardio kao ja 4-5 puta nedeljno opet zaboravi za tu lovu koju si naveo,sto ce reci da je veoma vazno koliko je koristis .

  Pitaj PANSPORT da ti da popust kao popularnom clanu ovog foruma .Izaci ce Miki u susret garant ! ! !

   
 
 
Sačuvana
bodybuilding forever
Mare_01
sieg heil! :)
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3459

PANTA REI

« Odgovor #17 poslato: April 24, 2007, 09:59:35 pre podne »

nikad ne bi dao te pare za stacionirani bicikl. za 500 eura uzmes scotta kao covek ili nakamuru cak i vozas se gde hoces.
s druge strane traka vredi, pogotovo ako je dobra i cuva zglobove, ali driver fino kaze, bez bar 1k eura ne vredi ni kretati u taj pazar.
Sačuvana
(\__/)
(='.'=)  Ovo je zeka. Kopirajte i zalepite zeku u vas
(")_(")  potpis kako bi mu pomogli da zavlada svijetom.
Decky_Nis
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 596

No limit

« Odgovor #16 poslato: April 24, 2007, 12:16:13 pre podne »

Pogledao sam na Schwinn oficijalnom sajtu i ima nekih bicikli koje izgledaju prilicno dobro i kvalitetno za 600-700e ne znam sada da li su dobre kao sto izgledaju.
Sačuvana
Don't settle for average!
driver1206
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 191

« Odgovor #15 poslato: April 23, 2007, 09:49:40 posle podne »

Ako nemas baar 1000+ evra nemoj ni da pomisljas da kupujes traku.Te trake od 400 evra su toliko lose da je to katastrofa.Ona mora biti robusna i teska,a kad vidim one sa 50 kila i nekom plastikom,muka me uhvati.Koliko vidim ove sto mi imamo u teretani kostaju dve tri hiljade evra pa ponovo svaki nedelju dana idu na remont.Uvek im nesto fali.A bolje su uradjene jedno 10 puta nego te od 400-500 evra.Tako da moj ti je predlog da to ne uzimas...
Sačuvana
Mare_01
sieg heil! :)
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3459

PANTA REI

« Odgovor #14 poslato: April 23, 2007, 08:12:48 posle podne »

traka koja vredi kosta vrlo vrlo dosta..  :-\
Sačuvana
(\__/)
(='.'=)  Ovo je zeka. Kopirajte i zalepite zeku u vas
(")_(")  potpis kako bi mu pomogli da zavlada svijetom.
Decky_Nis
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 596

No limit

« Odgovor #13 poslato: April 23, 2007, 07:07:10 posle podne »

E i mene zanimaju cene iz Linije Nautilus i Schwinn nema nigde na sajtu a treba mi hitno da znam, zanimaju me svi produkti i trake za trcanje i bicikle, steperi...
Sačuvana
Don't settle for average!
Rocky13
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 14

« Odgovor #12 poslato: Decembar 26, 2006, 09:51:20 posle podne »

I ja cu uskoro umati problema sa trakom jer nameravam da otvorim Terertanu,Znaci u istom sam sosu! ??? :)
Sačuvana
Rocky13
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 14

« Odgovor #11 poslato: Decembar 26, 2006, 09:49:14 posle podne »

Brateee ako hoces dobru traku za trcanje mora da puknes bar najmanje 400 evrica,a ako hoces nesto bednije moj savet je i ne kupuj traku prosto TRCI(ako imas kad i gde) ;)
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6121


« Odgovor #10 poslato: Novembar 06, 2006, 05:47:52 posle podne »

Na žalost u Pansportu ima samo profi traka koje su skuplje od onoga što si planirao da potrošiš.. Miki će možda znati detalje tj cene
Sačuvana
Zverko
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 914


Proud to be NATURAL!

« Odgovor #9 poslato: Novembar 06, 2006, 12:42:39 pre podne »

Bajs je odavno otpao. Nije o za mene. Uzeo sam pre par godina sto za stoni tenis, pa preko zime najvise to igram ali nije to dovoljno. Traka bi mi bila najbolja, samo ako nadjem nesto odgovarajuce.
Sačuvana
100% NATURAL.
markomm
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 113

« Odgovor #8 poslato: Novembar 05, 2006, 10:49:25 posle podne »

Evo, ako mogu da dam jedan predlog. Kupis lepo solidan bajk 250 - 300 e, trenazer na koji ces da ga nakacis 150 e max i pulsmetar 30 e i imas lepo da vezbas preko zime, a kad otopli mozes i da se provozas. Znam ljude koji su kupovali sprave za kucnu upotrebu, vezbali nedelju dana, pa posle prodavali. Za*ebano je to vezbanje kod kuce, treba ti bas jaka motivacija.
Sačuvana
Zverko
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 914


Proud to be NATURAL!

« Odgovor #7 poslato: Novembar 05, 2006, 03:17:10 posle podne »

Nisam jos nista uzeo, ali jos uvek trazim. Cuo sam da u Somboru (20 km od mene) imaju neke trake, otisao sam da vidim. Trake su mehanicke (bez motora) i poprilicno su lose i slabe izdfrzljivosti ali se krecu oko 15 000 din. Za sada jedino sto mi se svidelo je jedna traka sto sam video juos pre u Osijeku za oko 300e. Cuo sam i da jedan momak ovde kod nas donosi trake iz Madjarske, dosta dobre a ne toliko skupe tako da moram da vidim i sa njim. Uglavnom, moracu to sto pre da resim. Juce sam isao na trcanje i promrzao sam kao eskim. ;D
Jel zna neko kalike su cene traka u pansportu (onih jeftinijih)? Moze i na PM.
Sačuvana
100% NATURAL.
Stranice: [1] 2 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.183 sekundi sa 19 upita.