TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395189 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 29, 2024, 03:42:11 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Ledja  (Pročitano 2684 puta)
Bogisa
Gost
« Odgovor #14 poslato: Jun 05, 2013, 06:24:19 posle podne »

Treba raditi plivanje, osnovne vežbe za ledja sa manjim težinama, veći broj ponavljanaj (period rasta još traje), obavezno puno vremdna posvetiti istezanju donjih ledja i ledjnih mišića u celini.
Plivanja mi je dosta vise, trenirao sam vaterpolo 6 godina, istezem se posle svakog treninga pola sata, svaku vezbu po 3 puta ponovim :)
Sačuvana
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #13 poslato: Jun 05, 2013, 02:27:22 posle podne »

Treba raditi plivanje, osnovne vežbe za ledja sa manjim težinama, veći broj ponavljanaj (period rasta još traje), obavezno puno vremdna posvetiti istezanju donjih ledja i ledjnih mišića u celini.
Sačuvana
Bogisa
Gost
« Odgovor #12 poslato: Jun 05, 2013, 01:51:07 posle podne »

Ja se ne razumem u veslanje. Zanima me jedino zbog tvoje asimetrije da li veslaš jedno veslo ili dva.

Onda se izvinjavam. :)
I ja pretpostavljam da je asimetrija od 8+, na kraju prosle sezone asimetrija je bila ogormna, sad se sve unormalilo sem ledja..
Sačuvana
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #11 poslato: Jun 05, 2013, 01:49:10 posle podne »

Ja se ne razumem u veslanje. Zanima me jedino zbog tvoje asimetrije da li veslaš jedno veslo ili dva.
Sačuvana
Bogisa
Gost
« Odgovor #10 poslato: Jun 05, 2013, 01:11:00 posle podne »

Da li veslaš rimen ili skul?  ;)
Pa posto vidim da pokusavas da ispadne da se razumes u veslanje razumeo bi se i koje su discipline 4x i 8+. 8+ je rimen, a 4x je skul.
Sačuvana
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #9 poslato: Jun 04, 2013, 10:37:59 posle podne »

Da li veslaš rimen ili skul?  ;)
Sačuvana
Bogisa
Gost
« Odgovor #8 poslato: Jun 04, 2013, 06:02:49 posle podne »

Šta tačno veslaš?

Skif i 4x, prosle sezone 8+.
Sačuvana
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #7 poslato: Jun 03, 2013, 02:20:42 posle podne »

Šta tačno veslaš?
Sačuvana
Bogisa
Gost
« Odgovor #6 poslato: Jun 03, 2013, 12:57:54 posle podne »

To što ti je jedna strana tela jača je sasvim normalna i česta pojava. Probaj pri izvoĂ°enju vežbi da se skoncentrišeš na ujednačen pokret jer nesvesno pri guranju ili vučenju više koristimo dominantnu stranu da bi lakše izneli teret ili pokret i baš zato te ta strana i boli, jer je više opterećena.

Znam da je normalno da jedna strana bude jaca, ali u mom slucaju se vidi kolika je razlika.
Imam 15 godina, bavim se veslanjem.. Imam problem, leva strana mi je mnogo jaca od desne strane, cesto imam bolove u levom donjem delu ledja. Nemam nikakvu kifozu ili skoliozu. Zanima me isto sta da radim da bih izjednacio?
koje veslanje, kajak?
Ne kajak, bas veslanje.
Sačuvana
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #5 poslato: Jun 02, 2013, 09:59:32 posle podne »

Imam 15 godina, bavim se veslanjem.. Imam problem, leva strana mi je mnogo jaca od desne strane, cesto imam bolove u levom donjem delu ledja. Nemam nikakvu kifozu ili skoliozu. Zanima me isto sta da radim da bih izjednacio?
koje veslanje, kajak?
Sačuvana
Volks
Gost
« Odgovor #4 poslato: Jun 02, 2013, 01:08:50 posle podne »

To što ti je jedna strana tela jača je sasvim normalna i česta pojava. Probaj pri izvoĂ°enju vežbi da se skoncentrišeš na ujednačen pokret jer nesvesno pri guranju ili vučenju više koristimo dominantnu stranu da bi lakše izneli teret ili pokret i baš zato te ta strana i boli, jer je više opterećena.
Sačuvana
TeaMan
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 324


Faith,focus,finish !

« Odgovor #3 poslato: Jun 01, 2013, 10:16:51 posle podne »

Leva strana ti je mnogo jaca od desne,a imas bolove u donjem levom delu ? Hmm ... Kako si uopste zakljucio da ti je jedna strana jaca od druge ? :)
Sačuvana
Who put sugar in green tea insult god !
Stefan L.
Gost
« Odgovor #2 poslato: Jun 01, 2013, 09:21:01 posle podne »

Sve osnovne vezbe za ledja...mrtvo,zgibovi,veslanje u pretklonu... :)
Sačuvana
Bogisa
Gost
« Odgovor #1 poslato: Jun 01, 2013, 08:52:57 posle podne »

Imam 15 godina, bavim se veslanjem.. Imam problem, leva strana mi je mnogo jaca od desne strane, cesto imam bolove u levom donjem delu ledja. Nemam nikakvu kifozu ili skoliozu. Zanima me isto sta da radim da bih izjednacio?
« Poslednja izmena: Jun 05, 2013, 01:18:23 posle podne od strane Bogisa » Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.067 sekundi sa 18 upita.