TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394576 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 06:12:44 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: NOVI SAJT PANSPORTA  (Pročitano 9637 puta)
P-Rex
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1677

Aj, aj, doĂ°i ako smeš!

« Odgovor #30 poslato: Januar 11, 2007, 08:12:57 posle podne »

imam ja jednu primedbicu u vezi novog sajta
bolje je da se cenovnik gleda u okviru browsera bez downloada .rar fajla
Sačuvana
Ja još nisam video da je neko koga su dobro istabanali to zaboravio, ali sam sto puta video da ljudi zaboravljaju i najlepse savete i pouke.
Ivo Andrić

There ain't nothing to it but to do it.


Tvoj život je možda nečiji san
mikiveliki
Gost
« Odgovor #29 poslato: Januar 11, 2007, 03:53:41 posle podne »

Problemi koje pominjes imaju veze sa tekucim izmenama na sajtu, predlazem da osvezis i svoj browser sa kojim izlazis na internet, takodje ocisti kes od starog materijala u browser-u...javi se ako problemi i dalje postoje
Sačuvana
CTEBAH
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 736


« Odgovor #28 poslato: Januar 11, 2007, 03:49:27 posle podne »

pocetna strana sajta je extra ali imam problem dok otvorim stranicu i to od skoro...moram po nekoliko puta da refreshujem i opet nece tek iz nekog 10-tog puta uspe da otvori... :'(
Sačuvana
"...oci sklopljene, tisina i molitva pred boj, slike majke ljubi cedo ja pridruzicu se njoj, na nebu ako treba jer tamo pripadamo, mi smo nebeski narod ali na zemlji za cuda znamo...nema pomisli o milosti slusam krike dusmana..."

Klikni ovde
mikiveliki
Gost
« Odgovor #27 poslato: Januar 08, 2007, 08:56:09 pre podne »

zasto sam ja zaboravila da gledam,ZAAAASTOOOO....  :'(  :'(  :'(

Imam snimak pa ako zelis mogu ti ga dati da pogledas...
Sačuvana
liquid speed
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1527


To weird to live,To rare to die

« Odgovor #26 poslato: Januar 07, 2007, 10:01:23 pre podne »

zasto sam ja zaboravila da gledam,ZAAAASTOOOO....  :'(  :'(  :'(
Sačuvana
Balls-to-the-wall trainig.You sweat.You push.It hurts.In here,there's no room for crybabies,no place for talking trash.Just raw lifting.This is real deal.This is Animal.Can you handle it?
Lazic
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 489


ExYu-fitness
« Odgovor #25 poslato: Januar 07, 2007, 01:29:45 pre podne »

Ma pusti to sada. zasto je poskupeo ELITE WHEY ,ZAAASTOOOO?.Bolje da je iso 100 manje se koristi kod nas rekreativaca.  :)
Sačuvana
mikiveliki
Gost
« Odgovor #24 poslato: Januar 07, 2007, 12:12:10 pre podne »

A sto meni nikad ne stize nista?Mislim na kucnu adresu u bg,ne ovde u Svedsku.Moj buraazer se interesuje i kupuje suplemente,a stalno cita neke informatore od pre 100god.A nema pristup internetu...Miki moze li to da se sredi?

Sve sto treba da uradi je da nazove moju sekretaricu i kaze joj da zeli da dobija bilten. Telefon je 021 820 245  i 820 555

Reseno!
Sačuvana
P A J S E R
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1233

« Odgovor #23 poslato: Januar 06, 2007, 08:50:20 posle podne »

A sto meni nikad ne stize nista?Mislim na kucnu adresu u bg,ne ovde u Svedsku.Moj buraazer se interesuje i kupuje suplemente,a stalno cita neke informatore od pre 100god.A nema pristup internetu...Miki moze li to da se sredi?
Sačuvana
mikiveliki
Gost
« Odgovor #22 poslato: Januar 06, 2007, 06:50:50 posle podne »

Cenovnik u stampanj verziji dolazice vam kroz bilten a to je vec poslano i ocekujte ga ovih dana
Sačuvana
Mali stefa
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3094


« Odgovor #21 poslato: Januar 06, 2007, 06:17:44 posle podne »

Стварно бисте могли да ставите нови ценовник, пошто ми кући више не долази
Sačuvana
M a r k o n i
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5118


« Odgovor #20 poslato: Januar 06, 2007, 06:04:27 posle podne »

e daj uradite ovaj cenovnik na novom sajtu , starog vise nema a ovaj mora da se downloaduje a kada se skine ne valja nista a i stari je , onaj ko na starom sajtu je dobar
Sačuvana
M a r k o n i
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5118


« Odgovor #19 poslato: Januar 01, 2007, 10:23:47 posle podne »

moj predlog je da clanke sredjujete po kategorijama , trening , ishrana , suplementi , ostalo itd.  tako vise kategorija a da se ne zove novo i zanimljivo , kao sto je na starom sajtu ali da se ne zove  Novosti iz Sveta Fitnessa i najnovije vesti:   vec  najnoviji clanci i vesti  tako nesto ili jos bolje da novi clanci i tako stoji pet najnovijih po datumu rasporedjeni  a kada se klikne na to gde pise najnoviji clanci da se otvori lista clanaka po datumu , tako da promenite ovo pokretno jer me nekako smara jer ako prodje a ne procitam moram da cekam dok obidje krug , to mislim za clanke  a sto se vesti tice moze ovako pokretno 

ova reklama za neki suplement na home page je super  ali mnogo vam zauzima , veliki deo strane , a i ove granice bi sklonio , mnogo suzavaju , smanjuju prostor , malo racionalnije da se iskoristi prostor , ja bi ovako uradio , uklonio bi ove ivice ili sta je vec i stavio neke tanje par milimetara ali skroz na kraju , uradio manju reklamu za suplement, pola ove sadasnje ali malo bolje uradio animaciju i da bude aktivna tj. da kada se klikne na nju vodi do strane na kojoj je objasnjeno sta je taj suplement tj. do kataloga , gde moze da se kupi online , ispod reklame bi stavio ovu listu firmi bas ovako kako ste odradili ali skroz do ivice , na vrhu iznad reklame bi stavio veci logo Pansporta , mogli bi da ga menjte , malo ekstravagantnije da bude , nekog umetnika , najbolje ovi sto crtaju stripove da angazujete da vam odradi to malo zesce i to da stavite na vrhu strane od ivice do ivice , na sredini strane ispod logoa ili kako se vec zove stavite Najnoviji clanci  i to onako fino da se odradi graficki i ispod 5 najnovijih clanaka , ispod toga Vesti  ili obrnuto vesti gore clanci dole , kako vam odgovara

ove reklame i ovo sto se nalazi sa desne strane ,ili bi ovo sto imate izabrite proizvod i to sto pise tu prebacio sa leve strane izmedju reklame za suplement i reklama za firme ali bi stavio samo dve kategorije izabrtite namenu i izaberite kategoriju  i iznad pretraga ,a moze tu da ostane ali i to da se pomeri skroz do kraja , sto se tice slika , ovo miss pansporta , trabali bi da stavljate vece slike , stavite zanimljive slike koje se ticu BB ali vece , i menjate ih jednom nedeljno ili cesce , i nemorate da ih obradjujete

eto kako bi ja radio m
Sačuvana
vuksa
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3932


Dip. trener

« Odgovor #18 poslato: Januar 01, 2007, 10:17:52 posle podne »

i jos nesto sto su cene npr.800 CSD? mada verujem da ce se to promeniti kad programeri budu imali vremena 8)
Sačuvana
al se nekad dobro jelo :)
vuksa
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3932


Dip. trener

« Odgovor #17 poslato: Januar 01, 2007, 10:16:31 posle podne »

ajde malo da pohvalim....ODLICNA preglednost...samo mi ova slova nekako teska za citanje(mislim na ona kad upisujes user name i password)
Sačuvana
al se nekad dobro jelo :)
mikiveliki
Gost
« Odgovor #16 poslato: Januar 01, 2007, 08:07:54 posle podne »

Kao sto ste imali prilike da procitate u nasim vestima, a ako niste evo linka>>>
http://www.pansport.co.yu/new/vestzan/index.php?id=0793&vesti=
 
Dakle ovo je TEST verzija sajta i ocekuju nas u narednih 15 dana jos dosta posla na finisiranju i sredjivanju pojedinosti. Vasa mi je pomoc dragocena pa zato slobodno napisite svoje zamerke.

Sto se tice dial-up onje uvek bio problem i kada su manje zahtevni sajtovi u pitanju pa nazalost tu nema pomoci...

 
Sačuvana
Stranice: [1] 2 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.067 sekundi sa 18 upita.