TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 396887 Teme od strane 25016 Članovi Poslednji član: Dzoni D

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Jul 08, 2024, 06:36:39 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Propusten voz?  (Pročitano 4197 puta)
BBBbbb
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1178


Jusqu'ici tout va bien…

« Odgovor #5 poslato: Jun 07, 2013, 08:57:24 posle podne »

Kad bih ja mogao da uklopim jos jednu fizicku aktivnost bila bi joga
Gde to nadje covece.
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #4 poslato: Jun 07, 2013, 08:49:56 posle podne »

Zavisi sta ti zelis,neki sport sa kontaktom-borilacki,ili bi neki sa loptom,recimo vaterpolo posto si trenirao plivanje,ili pak nesto trece,recimo Crossfit ili tako nesto...sve zavisi sta bi zeleo,najbitnije je da uzivas u tome. :)
« Poslednja izmena: Jun 07, 2013, 10:26:23 posle podne od strane Stefan L. » Sačuvana
škemi
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 423


« Odgovor #3 poslato: Jun 07, 2013, 07:18:25 posle podne »

Mozda te je spuco adrenalin, video si da napredujes, "pa sad cu ja jace i bolje i vise". Sve je to lepo, ali nemoj da se zaletis previse, telu treba odmor da bi misici rasli. Ako bas imas toliko viska energije, gledaj da svaki trening das sve od sebe, i izadjes iz teretane puzeci, ili povecaj na 5x nedeljno teretanu...  Super je sto se tako osecas, ja recimo u 90% slucajeva idem u teretanu pospan i skoro umoran, smenski rad ubija! Ali drzim se nekako, necu da odustanem zbog toga. Ja da imam tako slobodnog vremena i viska energije, igrao bi basket, stalno!  :)
Sačuvana
Nikola Najdanovic
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 825


Personalni trener FISAF International

Fitness Portal
« Odgovor #2 poslato: Jun 07, 2013, 06:34:27 posle podne »

Kad bih ja mogao da uklopim jos jednu fizicku aktivnost bila bi joga, bilo koja varjanta mada ni rekreativni boks nije losa stvar. Taman malo viska energije da ode, refleksi i koordinacija pokreta da se poboljska kao i kondicija. Nije kasno matori ni za sta.. tek smo poceli da zivimo!
Sačuvana
rekreativac24
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 2

« Odgovor #1 poslato: Jun 07, 2013, 06:03:49 posle podne »

Pozdrav svima,

Nov sam ovde ali siguran sam da sa napretkom cu biti jos aktivniji. Ukratko matematicar, sahista (pro takmicar do pre godinu dana) 24 god od sportova bavio se plivanjem od malena do pre 6 godina. Poslednjih 6 godina nista bio sam i preko studirao fokusirao se na faks, sada radim zadovoljan sam i u tom delu zivota sam ispunjen. Pre oko 6 meseci sam sebe pogledao i shvatio da imam 106kg ( visok sam 180 ) i video da izgledam kao mlakonja. Snage nigde, stolica, posao, studije - sada vec master i to mi je zivot.

Krenuo sam u teretanu ( sredio ishranu ) + intezivan kardio + tezine pre nekih 4-5 meseci ide super sada sam 86kg i dao sam sebi neki realan rok od godinu dana da cu da se sredim - iako mozda to ide cak i brze necu da zurim. Sa teretanom je sve bolje i bolje napredujem iz nedelje u nedelju imam i dobru genetiku i voda me je razvila.

E posle ovog uvoda :D  treniram 3-4 puta nedeljno ali meni nije to dosta. Izmorim se i znam da je lose ako se misic ne odmori ali nikada u zivotu nisam imao vecu zelju da treniram ne izlazi mi se iz teretane. Takodje ponovo se probudila zelja u meni za sportom, pa me interesuje da li znate neke sportove koje bi bile dobre za nekog od 24god, naravno neke klubove i primere u Beogradu. Neki sport za matorce jer relano propustio sam voz za vecinu sporotva. Meni ovo stvarno nije dosta kuvam sada na stolici i samo bih radio nesto trcao, trbusnjaci pa cak i tezine koje su mi bile u pocetku depresivne jer nisam imao snage mnogo malo sam mogao da podignem iako sam sebe uvek smatrao relativno jakim....

Ajte pomozite ako znate nesto jer cu eksplodirati koliko zelje i snage imam da treniram "nesto"  ... :)
« Poslednja izmena: Jun 07, 2013, 06:55:31 posle podne od strane rekreativac24 » Sačuvana
Stranice: 1 [2] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.079 sekundi sa 18 upita.