TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 396163 Teme od strane 25011 Članovi Poslednji član: Milenatcblg

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Jun 14, 2024, 08:32:02 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Prelaz sa l-karnitina na kompleksniji sagorevac  (Pročitano 9355 puta)
g3n1u5
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 40

« Odgovor #19 poslato: Jun 29, 2013, 09:34:59 pre podne »

u redu je pokušati, i sama sam testirala ovaj način ishrane, ali ne duže od mesec ipo - dva dana. U principu, izbace ti iovako sve loše... tako da ti ne ostaje puno izbora.

Ja sam se osećala fino, smršala par kilograma, imam utisak da je bila dobra detoksikacija organizma... i koža se pročistila, skroz... ali na duže staze nikako :)

u redu je testirati, tako da te ne osuĂ°ujem nego samo iznosim moje mišljenje, ali moje je mišljenje isto tako da treba težiti uravnoteženom, izbalansiranom načinu ishrane za ceo život... :)

Meni je receno da se 3 meseca pridrzavam toga, pa da se onda opet uradi neki test koji bi bio relevantan za neki duzi vremenski period.

Sto se namirnica tice, radio sam test na osnovnih 160 namirnica i bukvalno su izbacili ono sto sam i sam znao da ne valja (pivo, zestoka pica, belo psenicno brasno, gazirani sokovi, itd.) sto inace ne koristim.

Hvala jos jednom, ja sam sa pitanjima ovde zavrsio, javljacu vam rezultate. :)
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #18 poslato: Jun 29, 2013, 08:36:26 pre podne »

u redu je pokušati, i sama sam testirala ovaj način ishrane, ali ne duže od mesec ipo - dva dana. U principu, izbace ti iovako sve loše... tako da ti ne ostaje puno izbora.

Ja sam se osećala fino, smršala par kilograma, imam utisak da je bila dobra detoksikacija organizma... i koža se pročistila, skroz... ali na duže staze nikako :)

u redu je testirati, tako da te ne osuĂ°ujem nego samo iznosim moje mišljenje, ali moje je mišljenje isto tako da treba težiti uravnoteženom, izbalansiranom načinu ishrane za ceo život... :)
Sačuvana
g3n1u5
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 40

« Odgovor #17 poslato: Jun 28, 2013, 08:43:05 posle podne »

Ja ne podržavam taj način ishrane, jer nije dokazano da je to tačno i primenljivo u praksi, a drugo vrlo je komplikovano imati taj način ishrane u dužem vremenskom periodu.

Sa moje tačke gledišta, protein whey ne može da te ugoji ako ga piješ normalno (1-2 puta dnevno i to posle treninga obavezno) nema hidrata niti masti... kofein ako želiš da izbaciš onda uzmi L karnitin samo od sagorevača.  Mada ne vidim zašto bi doza sagorevača pravila problem...

ponavljam, ne sviĂ°a mi se ta priča oko testa intolerancije, sve živo ti izbace iz ishrane...

Pretpostavljao sam da ce biti ovakav odgovor, ali sam ipak pitao. Delim misljenje da ovo nicemu ne sluzi, ali vredelo je pokusati...
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #16 poslato: Jun 28, 2013, 02:15:52 posle podne »

Ja ne podržavam taj način ishrane, jer nije dokazano da je to tačno i primenljivo u praksi, a drugo vrlo je komplikovano imati taj način ishrane u dužem vremenskom periodu.

Sa moje tačke gledišta, protein whey ne može da te ugoji ako ga piješ normalno (1-2 puta dnevno i to posle treninga obavezno) nema hidrata niti masti... kofein ako želiš da izbaciš onda uzmi L karnitin samo od sagorevača.  Mada ne vidim zašto bi doza sagorevača pravila problem...

ponavljam, ne sviĂ°a mi se ta priča oko testa intolerancije, sve živo ti izbace iz ishrane...
Sačuvana
g3n1u5
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 40

« Odgovor #15 poslato: Jun 28, 2013, 09:49:47 pre podne »

Ok, primljeno k znanju.

Kakvi su ovi sto su na akciji 1+1, Ripped Fuel i Ripped Fuel Extreme?

Pažljivo sa dozama jer znam ljude kojima je malo smetao.Krenuti postepeno je najbolje.

Na koji nacin je smetalo? Nesanica zbog kofeina ili nesto drugo? Ovaj Extreme se pije jedna dnevno, tako da ne bi trebalo da smeta. Hvala na upozorenju.

uglavnom da, zbog tolerancije - osetljivosti na kofein.  Nekome prija i ok je, a nekome jednostavno ne.

1 dnevno je malo, ja bih povećala na 2-4 dnevno, ali prvih par dana postepeno kao što je već Kozma rekao.
[/quote]

Hvala. :)

Pored svega ovoga u ponedeljak sam odradio test intolerancije na hranu, ne znam koliko je relevantan i kako vi gledate na to, ali ja moram da pitam. Lesnik ne smem uopste, ali tu su bademi, jaja samo dva puta nedeljno, a kofein takodje uopste. Od sagorevaca naravno ne odustajem uprkos kofeinu, ali sta raditi sa jajima? Svakog dana mi se provuku kroz neki obrok, a to je daleko vise od 2 puta nedeljno. Postoji li neka zamena?

Takodje, pise da cokoladu i kokos smem dva puta nedeljno, a protein mi je sa tim ukusom, to ne bi trebalo da pravi problem, zar ne?
« Poslednja izmena: Jun 28, 2013, 09:55:22 pre podne od strane g3n1u5 » Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #14 poslato: Jun 27, 2013, 02:25:11 posle podne »

Ok, primljeno k znanju.

Kakvi su ovi sto su na akciji 1+1, Ripped Fuel i Ripped Fuel Extreme?

Pažljivo sa dozama jer znam ljude kojima je malo smetao.Krenuti postepeno je najbolje.

Na koji nacin je smetalo? Nesanica zbog kofeina ili nesto drugo? Ovaj Extreme se pije jedna dnevno, tako da ne bi trebalo da smeta. Hvala na upozorenju.

uglavnom da, zbog tolerancije - osetljivosti na kofein.  Nekome prija i ok je, a nekome jednostavno ne.

1 dnevno je malo, ja bih povećala na 2-4 dnevno, ali prvih par dana postepeno kao što je već Kozma rekao.
Sačuvana
g3n1u5
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 40

« Odgovor #13 poslato: Jun 26, 2013, 08:03:28 posle podne »

Ok, primljeno k znanju.

Kakvi su ovi sto su na akciji 1+1, Ripped Fuel i Ripped Fuel Extreme?

Pažljivo sa dozama jer znam ljude kojima je malo smetao.Krenuti postepeno je najbolje.

Na koji nacin je smetalo? Nesanica zbog kofeina ili nesto drugo? Ovaj Extreme se pije jedna dnevno, tako da ne bi trebalo da smeta. Hvala na upozorenju.
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12809


Never give up!

« Odgovor #12 poslato: Jun 26, 2013, 04:34:02 posle podne »

Ok, primljeno k znanju.

Kakvi su ovi sto su na akciji 1+1, Ripped Fuel i Ripped Fuel Extreme?

Pažljivo sa dozama jer znam ljude kojima je malo smetao.Krenuti postepeno je najbolje.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #11 poslato: Jun 25, 2013, 02:27:47 posle podne »

Ok, primljeno k znanju.

Kakvi su ovi sto su na akciji 1+1, Ripped Fuel i Ripped Fuel Extreme?


dobar podsticaj za trening, i za tu cenu smatram da je ok.

Što se tiče šejkova, preporuka za protein koji je sada na akciji SNI Pro whey, proteinski blend, iz više izvora proteina - on može fino da zameni obrok i da te održi sitim par sati.

Naravno uvek gledaj da imaš pravi obrok, a ovo je samo kao alternativa ako ne stigneš da jedeš.
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #10 poslato: Jun 24, 2013, 09:03:41 pre podne »

Važi akcija i u radnjama. Online kupovina je samo za akcije 24h. :)
Sačuvana
g3n1u5
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 40

« Odgovor #9 poslato: Jun 23, 2013, 11:15:19 posle podne »

Da li akcija vazi i u radnjama ili samo za online kupovinu?
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #8 poslato: Jun 23, 2013, 10:55:20 posle podne »

To bi ti možda bila i savršena varijanta kao prelaz izmeĂ°u karnitina i jačih sagorevača. :)
Sačuvana
g3n1u5
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 40

« Odgovor #7 poslato: Jun 23, 2013, 10:33:57 posle podne »

Ok, primljeno k znanju.

Kakvi su ovi sto su na akciji 1+1, Ripped Fuel i Ripped Fuel Extreme?
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12809


Never give up!

« Odgovor #6 poslato: Jun 23, 2013, 09:42:33 posle podne »

Dyma burn je možda suviše ekstreman i ja bih preporučio neke slabije kao na primer unidyne kao neku srednju varijantu koja je slabija od burna ali daleko jača od L karnitina.I sam ga koristim i imam reči hvale za njega.
Sačuvana
g3n1u5
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 40

« Odgovor #5 poslato: Jun 23, 2013, 09:25:15 posle podne »

Hvala na izdvojenom vremenu za odgovor.

Pretpostavljam da mislite (nikada nisam bio sa doktorom na ti, pa necu ni sada) na efekat koji kafa ima na prazan zeludac. Da li vredi ubaciti tu neki keksic (wellness i slicno) pre kafe?

Jaja cu izbaciti iz vecere. Izbegavao sam bilo sta przeno s obzirom da sam u procesu mrsavljenja, ali probacu sa tim.

Obrok je ok, nosicu sendvic sa piletinom i blend pa cemo videti.

Recite mi koji bih od sagorevaca mogao da uzmem, do posla ima jos (inace je honoraran tako da bih ga i otkazao zarad zdravlja i mrsavljenja) a ja bih krenuo od sutra. Da li je to Dyma Burn, Super Cuts ili nesto drugo?
Sačuvana
Stranice: 1 [2] 3 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.049 sekundi sa 13 upita.