TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394582 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 01:11:36 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 4 ... 6 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: BUBULJICE!!!!  (Pročitano 46282 puta)
mikiveliki
Gost
« Odgovor #74 poslato: Februar 19, 2007, 08:32:35 posle podne »

Slatke moje upravo tako posle ovog pakovanja moja kosa neprestano raste i svakim danom je sve sjajnija i sjajnija...
Sačuvana
liquid speed
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1527


To weird to live,To rare to die

« Odgovor #73 poslato: Februar 19, 2007, 05:41:44 posle podne »

jeste...sleek and shine...jedno vreme sam odustala od tih maski,iz nepoznatog razloga,jednostavno zaboravila da obnovim zalihe,i posle nekoliko nedelja to se grozno odrazilo na kosu...
samo mi nije jasno,da li je treba nanositi posle svakog pranja ili recimo 1-2 puta nedeljno...
Sačuvana
Balls-to-the-wall trainig.You sweat.You push.It hurts.In here,there's no room for crybabies,no place for talking trash.Just raw lifting.This is real deal.This is Animal.Can you handle it?
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #72 poslato: Februar 19, 2007, 05:35:00 posle podne »

Najbolje pakovanje za kosu ikada - Fruktis :) Umesto regenateratora, drži se svega za 1min a kosa ko svila ;)
Sačuvana
liquid speed
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1527


To weird to live,To rare to die

« Odgovor #71 poslato: Februar 19, 2007, 03:16:58 posle podne »

jeste nivea losa,ustvari sto bi rekli nit smdi nit mirisi...
meni se zbog tog ispravljanja i svidja garnier,jer mi je duzina sada do ramena i nema kosa jos tu tezinu da lepo padne...
sreca pa nisam imala momente peglanja,ali (sta ti je covek...) imam momente kovrdzanja,i onda je istraumiram velikim kolicinama laka i pene...
Sačuvana
Balls-to-the-wall trainig.You sweat.You push.It hurts.In here,there's no room for crybabies,no place for talking trash.Just raw lifting.This is real deal.This is Animal.Can you handle it?
ecipeci
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 339


« Odgovor #70 poslato: Februar 19, 2007, 03:10:22 posle podne »

ja sam na nekom forumu procitala da je nivea bezveze linija za kosu inace niveine proizvode za telo (losione) bas volim....garnier sam koristila ono pakovanje i nije lose al se meni kosa ispravlja od njega jer imam krupnih lokne.....
meni je ta talasasta kosica koju imas super, samo pod prave makaze i neces morati nikada da se feniras.... :)
ja sam u periodu- duga peglana kosa  sprzila svoju kosicu....  >:(  morala sam da se osisam i nikad nisam sebi oprostila sto sam bila takva ovca koja se prima da bude ista ko svi ostali...glupa srednja skola...na greskama se uci.... ::)
Sačuvana
liquid speed
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1527


To weird to live,To rare to die

« Odgovor #69 poslato: Februar 19, 2007, 02:59:44 posle podne »

nije te dugo bilo pa si se bas raskuckala...  :D  ;)
moja je ona najgora kosa...talasasta je dok ne dobije na duzini,recimo preko ramena pa se onda ispravi.
jel je koristio neko fitoval?
cula sam da je dobar i protiv opadanja kose i generalno za zdravu kosu...
ja momentalno koristim nivea sampon i balzam i garnier kremu...imam i neki tecni balzam u spreju,ali to ne radi bas kako kazu...

i da,nemam problema sa bubuljiama....   8)
Sačuvana
Balls-to-the-wall trainig.You sweat.You push.It hurts.In here,there's no room for crybabies,no place for talking trash.Just raw lifting.This is real deal.This is Animal.Can you handle it?
ecipeci
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 339


« Odgovor #68 poslato: Februar 19, 2007, 02:47:10 posle podne »

ja sam malo vise premnogo fanaticna po ovom pitanju ali evo i mog misljenja...
lush je malo vise za uzivanje nego za pravu negu...previse isushuje kozu....ali je preeelep....
avon je generalno losa kozmetika ali ima kome bas bas cucne.....
vishu je zaista ok mada meni koja imam veoma osetljivu kozu nije prijao....
glasam sa seba med i eucerin kao komercijalne apotekarske kremekoje su zaista u redu mada ja koristim francusku firmu aven koja se isto takodje (pleonazam) kupuje po dobrim apotekama....
sto se bubuljica po ledjima tice imaju veze sa treninzima, higijenom i ishranom, naravno tu su i hormoni....ali pojavljuju se najvise u zimskom perriodu jer je koza pokrivena svim tim dzempercicima i ostalim stvarima...
trudite se da vam u teretani ledja budu POKRIVENA ...i to iskljucivo pamucnom majicom koja upija znoj.....(ja tako volim ukrstena gola ledja pa koliko god bila pazljiva i vukla i namestala svoj peskir ledja mi dotaknu onaj skaj na spravi...fuuuj! a da ne pominjem da svi vodeci proizvodjaci sportske opreme prave odecu za fitnes sa dosta likre i sintetike....e zbog toga sam i ja imala po koji problem sa bubuljicama....proklete glupe zene! )
inace ako imate akne, najbolje se posavetujte sa dermatologom a da ne pominjem oziljke koji posle njih mogu da ostanu....i da ne bacate pare i ne experimentisete (cula sam za to sto daniela pominje ali nisam koristila, tu su razni k i h gelovi, klindamicin,kamfor,plantoderm)....
ne znam kakvu kosicu ims liquid, moja je kovrdzava i suva ali loreal (govorim iskljucivo o profetional liniji, nikako o onoj sto se moze uzeti po parfimerijama i kerastas su neprevazidjni...samo da ti pravi frizer tacno ubode liniju koju treba da koristis....sto i nije tako prosto....
uf! umorila sam se.... :P
Sačuvana
liquid speed
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1527


To weird to live,To rare to die

« Odgovor #67 poslato: Februar 19, 2007, 02:28:00 posle podne »

bar ne moras da razmisljas o tome sta ti treba za kosu...  :D
Sačuvana
Balls-to-the-wall trainig.You sweat.You push.It hurts.In here,there's no room for crybabies,no place for talking trash.Just raw lifting.This is real deal.This is Animal.Can you handle it?
mikiveliki
Gost
« Odgovor #66 poslato: Februar 19, 2007, 02:24:30 posle podne »

kod ulaza u pariski magazin,kod teranove...samo pratis miris...

Oh da to mi je poznato no nisam, nikada ulazio unutra, dakle treba mi recimo mleko za ciscenje i dobar tonik i konacno dnevno aktivna krema
Sačuvana
liquid speed
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1527


To weird to live,To rare to die

« Odgovor #65 poslato: Februar 19, 2007, 02:20:56 posle podne »

kod ulaza u pariski magazin,kod teranove...samo pratis miris...
Sačuvana
Balls-to-the-wall trainig.You sweat.You push.It hurts.In here,there's no room for crybabies,no place for talking trash.Just raw lifting.This is real deal.This is Animal.Can you handle it?
mikiveliki
Gost
« Odgovor #64 poslato: Februar 19, 2007, 02:17:07 posle podne »

mene strah da udjem tamo...
sve mi se cini da bi im ostavila maminu platu u jednoj poseti...

A, gde im je radanja u NS-u?
Sačuvana
liquid speed
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1527


To weird to live,To rare to die

« Odgovor #63 poslato: Februar 18, 2007, 07:39:00 posle podne »

mene strah da udjem tamo...
sve mi se cini da bi im ostavila maminu platu u jednoj poseti...
Sačuvana
Balls-to-the-wall trainig.You sweat.You push.It hurts.In here,there's no room for crybabies,no place for talking trash.Just raw lifting.This is real deal.This is Animal.Can you handle it?
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #62 poslato: Februar 18, 2007, 07:28:42 posle podne »

Piling im je odličan, tonik takoĂ°e, kao i sapun za pranje kose...

Ali sapuni za pranje tela i lica zaista isušuju...

Naravno sve sam morala da isprobam.. diiiivna radnja, diiivni proizvodi ;)
Sačuvana
liquid speed
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1527


To weird to live,To rare to die

« Odgovor #61 poslato: Februar 18, 2007, 06:29:00 posle podne »

pitam jer sam dobila nedavno na poklon neki kao sapuncic za piling tela,sa kokosom,pa ne znam da li da ga pojedem ili da se kupam njime...
salim se...
osim sto sam cula da madona koristi njihove proizvode,za druge komentare ne znam...
a kazu da je sve prirodno i da ne testiraju na zivotinjama...sto je veliki plus...
znaci valja..
Sačuvana
Balls-to-the-wall trainig.You sweat.You push.It hurts.In here,there's no room for crybabies,no place for talking trash.Just raw lifting.This is real deal.This is Animal.Can you handle it?
beli
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 162

« Odgovor #60 poslato: Februar 17, 2007, 07:00:26 posle podne »

Sapun ito onaj domaci  8)
E Viktore i ona tebe pozdravlja ! ;)
Sačuvana
Stranice: 1 [2] 3 4 ... 6 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.056 sekundi sa 17 upita.