TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394919 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 16, 2024, 08:07:18 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Proteini "iz oglasa"  (Pročitano 2574 puta)
anubis
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 12

« Odgovor #6 poslato: Jun 25, 2013, 11:16:20 pre podne »

Nedostatak deklaracije sam naveo samo kao cinjenicu da je nabavljen u inostranstvu a ne od naseg uvoznika po veleprodajnim cenama. Mada, koliko znam, Optimum Nutrition vise nema zvanicnog uvoznika za Srbiju.
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #5 poslato: Jun 24, 2013, 11:22:03 posle podne »

Pa ako je ukus isti , dobro se rastvara,nema grudvice,rok je u redu i kutija je validna, zasto vam seva ona stvar za nasu deklaraciju ?  :D
Sačuvana
anubis
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 12

« Odgovor #4 poslato: Jun 24, 2013, 11:19:15 posle podne »

Poprilicno je obrisano  ;D

Ja sam danas uzeo Gold Standard i uporedjivao sa istim kupljenim u radnji, sve je isto sem sto nema nasu deklaraciju. Kako dolaze do robe ne znam, ali izgleda da nije falsifikat.
Sačuvana
daniel.t
Gost
« Odgovor #3 poslato: Jun 24, 2013, 10:16:41 posle podne »

Sve zavisi od koga kupujes... Ja znam da od ljudi od kojih ja kupujem dobijam suplemente koji su kupljeni isto tako u oficijelnim prodavnicama, samo u Sloveniji, Slovackoj i Poljskoj, gde je to dosta jeftinije nego ovde i gde jos neko ko donosi dobija porez od EU nazad, kada to iznese iz EU, a vecina njih to svercuje pa ne plati nas porez i carinu i eto ti te drasticne razlike. Da je ista cena u prodavnici tamo i ovde, ti imas 20% povrata poreza i plus ne platis nasih 30% carine i poreza zajedno, pa racunaj. I taj neko doda svoju zaradu, plus kolicinski popust, jer kupuje na velike kolicine...

Ali posto niko od njih ne moze da ti pokaze neku deklaraciju, tesko je na crnom trzistu razlikovati fals od originala, jer ne znas 100% kome je odakle poreklo robe koju prodaje.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #2 poslato: Jun 24, 2013, 05:57:46 posle podne »

Pozdrav,

na Pansport forumu je dozvoljena diskusija o drugim suplementima i van naše ponude, ali nije dozvoljeno navoĂ°enje linkova ili direktnog izvora konkurentskih firmi ili sajtova-foruma.

Stoga sam ti izbrisala deo posta.

Za Pansport odgovorno tvrdim da možeš biti siguran šta kupuješ, ali ovako preko oglasa ne znam ništa da ti kažem, postoji sumnja uvek - poreklo uvoza, deklaracija, itd...
Sačuvana
anubis
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 12

« Odgovor #1 poslato: Jun 23, 2013, 06:03:04 posle podne »

Postovanje svima,

izbrisan deo posta

 Ima li neko iskustva sa tim proteinima "iz oglasa" ? Jesu li original ili falsifikat ? Konkretno, Dymatize Elite Whey i Optimum Gold Standard, cena im je "extra povoljna".

Hvala.

P.S. Ako je tema "nepodobna", neka je admin izbrise.
« Poslednja izmena: Jun 24, 2013, 05:55:22 posle podne od strane MightyMO » Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.098 sekundi sa 17 upita.