TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394576 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 05:03:40 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Sagorevac+no reaktor  (Pročitano 3846 puta)
Nikola Najdanovic
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 825


Personalni trener FISAF International

Fitness Portal
« Odgovor #8 poslato: Jul 01, 2013, 01:06:10 posle podne »

Bilo koji no reaktor za bw vezbe je besmislen. Zadrzi se samo na RFE jer u njemu ima stimulansa. U slucaju da krenes sa tretanom HB mozes da ukljucis. Problem s bw vezbama jesto taj sto ne mozes da tacno odredis intenzitet vezbe i treninga. Ostaje ti samo da vremenom povecavas i ponavljanja i serije kako bi osigurao progresiju u tvom treningu i eventualni rast. Malo smanji uh i obrati paznju na izvore masti. Meri se jednom nedeljno uvek u isto vreme i koriguj svoje aktivnosti i ishranu prema tome.
Sačuvana
tadic
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 24

« Odgovor #7 poslato: Jul 01, 2013, 12:46:20 posle podne »

Reci mi molim te koji je to program koji radis? Koji kardio radis? Kako izgledaju tvoji treninzi snage? Koliko ih nedeljno imas? Sta se tacno radi u njima? I opet, po kom programu ti vezbas?
 
Ti bi zeleo i vecu snagu i definiciju i vise misicne mase i jos kardio da radis 3 puta nedeljno? Pa ne moze to tako..

Nije program, nego, jednom prilikom sam naisao bio na neki program za sklekove, koji sam pratio, i u jednom trenutku zbog povrede prestao da radim, kada je to sve proslo, poceo sam da radim samo po delu tog programa, zapravo odradim sklekove tri vrste, 2 serije (1. serija :15(parcijalno)+15(celih) 2. serija: 40(celih)) sa pauzom izmedju prve i druge serije, po vrsti sklekova, po 40 sekundi, a izmedju vrsti 2min. Nakon toga bi radio propadanja 6 serija po 16 i na kraju bi radio sa bucicom biceps, 3x16 + 1-2x11.
Ja kardio racunam ovako da izgleda: http://www.youtube.com/watch?annotation_id=annotation_602463&feature=iv&src_vid=r75E6g2m83g&v=5B8-SMdjHc8
2 serije, po 20 ponavljanja po vezbi, + 2 vezbe. Od prilike izadje na nekih 40min do jednog sata vezbanja.
Za treninge "snage", kako ih ja vec nazivam, ali sam i napisao pod znacima navoda, jer i ne izgledaju bas tako, radim tri dana, pa jedan odmor, ili u zavisnosti kako se osecam, nekada se desi dva pa jedan, ili tri pa dva.
Sačuvana
Nikola Najdanovic
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 825


Personalni trener FISAF International

Fitness Portal
« Odgovor #6 poslato: Jul 01, 2013, 12:22:31 posle podne »

Reci mi molim te koji je to program koji radis? Koji kardio radis? Kako izgledaju tvoji treninzi snage? Koliko ih nedeljno imas? Sta se tacno radi u njima? I opet, po kom programu ti vezbas?
 
Ti bi zeleo i vecu snagu i definiciju i vise misicne mase i jos kardio da radis 3 puta nedeljno? Pa ne moze to tako..
Sačuvana
tadic
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 24

« Odgovor #5 poslato: Jul 01, 2013, 11:15:03 pre podne »

Na prvom mestu je da tačno definišeš cilj da znamo u kom pravcu da idemo, ako je cilj masa, onda je to druga priča...

Ovako: Ja zelim nesto vise mase, ali da ta masa vremenom postaje i definicija. Da li je to moguce da se postigne, ako 3 puta nedeljno se radi kardio, i tih dana da se pije RFE, a da ostalim danima, kada se rade treninzi "snage", da je pije HB uz adekvatnu ishranu, sa povecanim unosom proteina?
Ili zapravo se mora fokusirati odredjen period na jedno, pa onda da se predje na drugo? :)
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #4 poslato: Jul 01, 2013, 11:10:11 pre podne »

Na prvom mestu je da tačno definišeš cilj da znamo u kom pravcu da idemo, ako je cilj masa, onda je to druga priča...
Sačuvana
tadic
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 24

« Odgovor #3 poslato: Jul 01, 2013, 11:01:19 pre podne »

Nisam za kombinaciju NO reaktora i sagorevača, s obzirom da je tvoj primarni cilj sagorevanje viška masnih naslaga ja bih se opredelila za neki kompleksniji sagorevač - koji će ti takoĂ°e dati dobru dodatnu energiju. Preporučila bih ti Dymatize Dyma burn, jedan od sagorevača koji se dobro pokazao u praksi.

NO reaktor bih za sada ostavila sa strane.

Svakako, najviše zavisi od ishrane i od načina treninga.

Da li paziš na ishranu?  Da li imaš još nešto od suplemenata?

Sto se tice DDB, kod mene se i nije bas nesto posebno pokazao, zapravo mnogo me je vise priblizio cilju RFE. Sto se tice ishrane, nju sam fokusirao vise na unosu nekih proteina, ali kada pogledam malo bolje, tu je mozda veci unos UH. Od suplemenata ne koristim vise nista, osim RFE i HB. A sto se cilja tice, meni je primarniji cilj da dobijem nesto vise mase.
Da, moglo bi se reci da je pomalo uvrnuto. :)
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #2 poslato: Jul 01, 2013, 10:34:53 pre podne »

Nisam za kombinaciju NO reaktora i sagorevača, s obzirom da je tvoj primarni cilj sagorevanje viška masnih naslaga ja bih se opredelila za neki kompleksniji sagorevač - koji će ti takoĂ°e dati dobru dodatnu energiju. Preporučila bih ti Dymatize Dyma burn, jedan od sagorevača koji se dobro pokazao u praksi.

NO reaktor bih za sada ostavila sa strane.

Svakako, najviše zavisi od ishrane i od načina treninga.

Da li paziš na ishranu?  Da li imaš još nešto od suplemenata?
Sačuvana
tadic
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 24

« Odgovor #1 poslato: Jul 01, 2013, 10:15:27 pre podne »

Poslao sam poruku jednom od moderatora, ali ajde ovako da postavim temu, jer ne znam dal odgovarate na pm.

Imam pitanje, koliko je pametno (ma da mi ne izgleda bas nesto blizu tome) da se uz Ripped fuel extreme, pije no reaktor, hot blood. Konkretno na mom primeru bi bilo ovako, ponedeljak, cetvrtak, nedelja, pijem RFE, a u principu pijem HB svakog dana, kada imam trening "snage", osim srede, jer mi tada pada da je dan odmora, sto se tice tog treninga. Inace HB pijem pola doze, jer shvatam da mi je dovoljno toliko i naravno posle treninga naknadni unos proteina se podrazumeva.
A pre svega, cilj mi je da skinem ostatak sala, koji se nalazi na stomaku i butinama, manje vise, ma da je to sada u znatno manjoj kolicini, u odnosu na to u kolikoj je bilo, ali meni bode oci, ali mi je isto tako cilj i da dobijem nesto na misicnoj masi, zapravo, samo da zamenim to.
Sada kada pocnem da razmisljam, shvatam da sa jedne strane to sto ja potrosim navodno, na kardio treningu oko podneva, sa stimulansom od RFE, da ja zapravo odrzim na istom nivou, da nista ne gubim, sa popodnevnim, odnosno predvecernjim treningom "snage" uz HB, i unosom proteina.

Inace imam 88-89 kg, na visinu od 184cm.

Unapred hvala svima na ulozenom vremenu i trudu na razresavanje mojih zabluda. :)
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.055 sekundi sa 19 upita.