TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395021 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 20, 2024, 01:20:18 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: zeolit  (Pročitano 1982 puta)
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #4 poslato: Avgust 09, 2013, 09:49:35 pre podne »

Verovatno je da apsorbuje i deo vitamina i minerala, jer tako deluje, ali, koji deo odn procenat je u pitanju to zaista ne znam ( niti sam negde pronasla takve statisticke podatke ). Uglavnom, do sada nema zabelezenih nezeljenih dejstava, pa je moguce da je to sto se tako osecas posledica neceg drugog, samo se poklopilo sa uzimanjem zeolita, ili je neki vid reakcije na ciscenje organizma.
Sačuvana
dingo666
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 109

« Odgovor #3 poslato: Jul 23, 2013, 01:23:26 posle podne »

Svakakve podatke čovek može pronaći lutajući netom jedino što često zaboravi gde je šta pročitao. U svakom slučaju zanima me vaše mišljenje o zeolitu pošto po netu ima puno oprečnih informacija (tipa da pored toksina apsorbuje i vitamine i minerale...)? Ja sam recimo primetio da me evo već tri nedelje od početka korišćenja prati neki osećaj polugroznice povremeno tj osećam se kao da imam blago povišenu temperaturu,
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #2 poslato: Jul 20, 2013, 01:20:07 posle podne »

Procitao si da vit C neutralise njegovo dejstvo? Gde si to pronasao? Ako nije problem posalji mi link da vidim o cemu se radi.

Mozes da ga uzimas naravno, ali, nemoj istovremeno zato sto zeolit po mehanizmu delovanja vezuje razlicite materije za sebe pa se moze desiti da veze i taj kompleks i da mu umanji dejstvo.
Sačuvana
dingo666
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 109

« Odgovor #1 poslato: Jul 19, 2013, 08:06:10 pre podne »

Koristiti ili ne? Pročitao sam negde da ga vitamin c praktično neutrališe pa se pitam ima li ga smisla uzimati s obzirom da koristim multivitaminske tablete?
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.065 sekundi sa 17 upita.