TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394582 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 02:24:23 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Kreatin + B.Alanin + BCAA ??  (Pročitano 2913 puta)
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #14 poslato: Decembar 25, 2013, 10:23:03 posle podne »

Procitao sam temu pa da pitam usput,jel sme beta alanin,pored toga sto se uzima pre treninga,da se uzima zajedno u PWM sa glutaminom,kreatin-monohidratom i whey proteinom posle treninga,ili se mora piti posle PWM.Citao sam o beta alaninu da se mora pripremati neposredno pre konzumiranja pa zbog toga pitam  :)

Beta alanin se pije odmah nakon treninga,tako da ako ti je sve ono pwm,onda samo zajedno stuci :)
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #13 poslato: Decembar 25, 2013, 10:21:38 posle podne »

Sta mislite o ovoj kombinaciji?? Za koliko vremena cu moci da osetim poboljsanje kad je izdrzljivost u pitanju tj. da li ce mi uopste pomoci da steknem vecu izdrzljivost (brzinska izdrzljivost....kraci oporavak nakon isprintavanja i slicno) ??? Trenutno treniram 2x dnevno fudbal i jos mi nije period za teretanu ali meni je najbitnije da steknem veliku izdrzljivost i zanima me koliko ce mi ovo pomoci uz naravno odgovarajucu ishranu.

Da li imaš treninge u teretani ili samo fudbal treniraš? Što se same izdržljivosti i oporavka tiče,tu ti je najbolji glutamin.Beta alanin je odličan za izdržljivost u vidu odmora,ali na duge staze.Dakle,nakon kog meseca će se pokazati njegov efekat,što je takoĂ°e super.
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #12 poslato: Decembar 25, 2013, 07:58:49 posle podne »

Sme sve zajedno u PWM. Neće ti PWM stajati u vodi sve vreme, pa da možda pravi problem, već vodu nalivaš neposredno pre ispijanja. :)

Inače, koji BA koristiš?
Sačuvana
peroball
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 17

« Odgovor #11 poslato: Decembar 25, 2013, 07:27:41 posle podne »

Procitao sam temu pa da pitam usput,jel sme beta alanin,pored toga sto se uzima pre treninga,da se uzima zajedno u PWM sa glutaminom,kreatin-monohidratom i whey proteinom posle treninga,ili se mora piti posle PWM.Citao sam o beta alaninu da se mora pripremati neposredno pre konzumiranja pa zbog toga pitam  :)
Sačuvana
NikolAS
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 98


Train hard, play pro ^^^

« Odgovor #10 poslato: Oktobar 13, 2013, 12:25:36 posle podne »

Hvala puno
Sačuvana
I am who I am :)
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #9 poslato: Oktobar 13, 2013, 11:42:19 pre podne »

Na dnu stranice piše i uputstvo - jedna vršna kafena = 5g. Uostalom, gram dole ili gore zaista ne čini nikakvu razliku.
http://www.sciteconline.com/language/uk/product.php?name=scitec_bcaa_x-press

To je sajt proizvoĂ°ača.
Sačuvana
NikolAS
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 98


Train hard, play pro ^^^

« Odgovor #8 poslato: Oktobar 13, 2013, 11:35:18 pre podne »

Neko mi je rekao da nije isto grama 2 kafene kasicice kreatina recimo i 2 kafene bcaa, jer je navodno bcaa laksi, jer je sitniji. Ne znam koliko ima istine u tome, pa sam se zato zapitao za tu mericu...
Sačuvana
I am who I am :)
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #7 poslato: Oktobar 13, 2013, 09:23:14 pre podne »

Saznaću za veličinu dozer, pa ti javim. Inače, ja sam ih koristio još dok nisu imali dozer u pakovanju, i isto sam uzimao po 10ak grama, a to su bile 2 kafene kašičice.
Sačuvana
NikolAS
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 98


Train hard, play pro ^^^

« Odgovor #6 poslato: Oktobar 13, 2013, 08:02:22 pre podne »

Ubacujem se samo sa jednim pitanjem, ako ga iko vidi ovde. Kupio sam BCAA xpress i ima ona merica unutra.. Zanima me koliko ona grama ima, treba mi neka mera od 10grama, a ne znam kako da je odredim.
Sačuvana
I am who I am :)
ronaldo9
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 230

« Odgovor #5 poslato: Jul 29, 2013, 04:15:40 posle podne »

Ok dakle to je to.....hvala na odg
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #4 poslato: Jul 29, 2013, 03:45:33 posle podne »

Ako ti kreatin ne pravi stomačne probleme, neće ni BA, tj. njihova kombinacija. Da, BCAA pre i posle treninga.
Sačuvana
ronaldo9
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 230

« Odgovor #3 poslato: Jul 29, 2013, 03:39:58 posle podne »

A da li bi izazvalo neke stomacne probleme ako bih ih pio zajedno tj. odjednom ili ne?? Posto sam mislio da kreatin uzimam posle treninga 5gr, a BA pre treninga i nakon treninga u isto vreme kad i kreatin....BCAA isto kao BA - pre i posle treninga.
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #2 poslato: Jul 29, 2013, 02:14:13 posle podne »

Hoće, pomoći će ti. BA + kreatin je odlična sinergijska kombinacija, i vrlo česta suplementacija fudbalera.
Sačuvana
ronaldo9
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 230

« Odgovor #1 poslato: Jul 29, 2013, 01:36:20 posle podne »

Sta mislite o ovoj kombinaciji?? Za koliko vremena cu moci da osetim poboljsanje kad je izdrzljivost u pitanju tj. da li ce mi uopste pomoci da steknem vecu izdrzljivost (brzinska izdrzljivost....kraci oporavak nakon isprintavanja i slicno) ??? Trenutno treniram 2x dnevno fudbal i jos mi nije period za teretanu ali meni je najbitnije da steknem veliku izdrzljivost i zanima me koliko ce mi ovo pomoci uz naravno odgovarajucu ishranu.
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.088 sekundi sa 17 upita.