TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394582 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 12:57:33 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: protein i ... pomoc  (Pročitano 6793 puta)
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #29 poslato: Septembar 04, 2013, 07:55:02 posle podne »

Uglavnom ce ti biti dovoljno 5g creatina nakon treninga samo ukoliko pijes NO pre treninga.
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #28 poslato: Septembar 04, 2013, 06:22:24 posle podne »

Ako se ne varam, NO Xplode 2.0 ne sadrži monohidrat u svom sastavu, već nekoliko oblika novijih kreatina. Količina se ne  zna, pa samo možemo nagaĂ°ati. U principu, znam ljude koji koriste NO pre treninga, a monohidrat nakon, ali mislim da nije neophodno.

Eto, ako mene pitaš, ne bih ubacivao još dodatne količine kreatina pored NO, ali neko se možda neće složiti. :)
Sačuvana
dr.sharker
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 31


« Odgovor #27 poslato: Septembar 04, 2013, 05:14:45 posle podne »

Bez obzira na to sto pijem Xplode pre treninga? Posto sam citao da je u reaktorima veoma mala kolicina. Jel treba da odradim fazu punjenja i koliko ce da mi traje kilo?
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #26 poslato: Septembar 04, 2013, 04:51:29 posle podne »

Da, Dymatize kreatin je odličan.  Mada, sad imaš kod nas na akcijskoj ceni i Scitecov monohidrat, u dve veličine pakovanja, pa je i to jako dobra kupovina. :)
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #25 poslato: Septembar 04, 2013, 04:35:33 posle podne »

Merica i po whey-a,deks i monohidrat...jako dobar pwm. Uzmi.
Sačuvana
dr.sharker
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 31


« Odgovor #24 poslato: Septembar 04, 2013, 03:00:15 posle podne »

razmisljam da pored ovoga uzmem i Dym Creatine mono?
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #23 poslato: Septembar 02, 2013, 09:44:20 posle podne »

Mani se tih kvazi clanaka, i novonastalih naucnika , ko je uopste i potpisao taj clanak i odobrio u ovom zivotu ? Mogu ja sad napraviti clanak kako se napraviti od pastete u pet koraka, i da kacim na net, pa onda ono who cares :D Svako moze svasta da pise,da bi dobio pridoslice na sajt,i mlatio pare advertajzingom i seo alatkama.
Sačuvana
pumping iron
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 49

« Odgovor #22 poslato: Septembar 02, 2013, 09:34:03 posle podne »

kad smo vec kod whey proteina  pa da nesto pitam ,u blagoj dilemi sam....  naisao sam na jedan tekst a kasnije i na vise njih koji govore o  kontraverznosti mleka kao namernice i konkretno proteina koji dobijamo iz mleka ,o tome kako se protein  maltene uopste i nevari posle 4-5 godine zivota ,kako ustvari kravlje mleko nije kompatibilno sa nasim oraganizmom,pogotovu kazein ,tesko se vari a jos manje se iskoriscava... pa posto se whey protein dobija  iz mleka to jest iz surutke mislim da shvatate moju dilemu  :) ....  evo samo jednog linka a ima ih gomila

http://www.bard99.com/general_health_sr_08.html

ako moze neki nutricionista ili neko koje vec prouvacao nesto o ovoj temi da da odgovor bio bih zahvalan ....  :)



Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #21 poslato: Septembar 02, 2013, 09:15:51 posle podne »

Dosta je to, ja mesecima niti koristim dextrozu, to sve zavisi od celokupnog jelovnika dal ide dextroza ili ne, to je samo obicni prosti secer, nije nista revolucionarno :)
Sačuvana
dr.sharker
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 31


« Odgovor #20 poslato: Septembar 02, 2013, 09:05:41 posle podne »

e, zahvaljujem, a reci mi jel ok 2 supene dextroze u PWM-u posto vidim po forumima da stavljaju razlicite kolicine i jel treba jos neki put u toku dana da je uzimam?
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #19 poslato: Septembar 02, 2013, 08:45:43 posle podne »

nisam mrsav, ali hocu jos misicne mase
A na ova ostala pitanja jel mozes da mi odgovoris?

Whey popijes posle treninga, a jedes cim dodjes kuci, znaci za 30-40 min, jer whey vrlo brzo ide u krvotok i onda dalje u misicna vlakna nema tu sta da se vari 2-3 sata jer je to gotov proizvod.
Sačuvana
dr.sharker
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 31


« Odgovor #18 poslato: Septembar 02, 2013, 08:43:42 posle podne »

nisam mrsav, ali hocu jos misicne mase
A na ova ostala pitanja jel mozes da mi odgovoris?
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #17 poslato: Septembar 02, 2013, 08:36:58 posle podne »

Necije telo ne moze ni 30 gr da absorbuje tako da se to ne zna,ali bolje da ima malo viska,nego manjka.. merica i po ti je sasvim ok, ako si i mrsaviji, dve su ti za sada nepotrebne.
Sačuvana
dr.sharker
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 31


« Odgovor #16 poslato: Septembar 02, 2013, 06:12:41 posle podne »

2 merice (44gr) whey-a jedem cim ustanem sa ovsenim pahuljicama, i za PWM u roku od 20 min popijem opet 2 merice whey-a sa dve supene kasike dextroze, jel to ok il gresim u necemu? I koliko posle PWM mogu da jedem cvrst proteinski obrok? Znam da telo u jednom obroku moze da absorbuje izmedju 40-50 gr proteina i da je sve iznad toga samo bacanje, i da izmedju tih obroka maksimum sme da prodje 2.5 do 3 sata?
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #15 poslato: Avgust 21, 2013, 06:01:05 posle podne »

Ne bih uzimao dve doze, nije to baš slabašan NO. Eventualno probaj jednom dozer i po, pa vidi. Ako se ništa ne dešava, očigledno ti ne odgovara taj proizvod, pa probaj sa nekim drugim. Već si dobio ovde predlog da probaš Shock. :)
Sačuvana
Stranice: 1 [2] 3 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.086 sekundi sa 17 upita.