TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397346 Teme od strane 25048 Članovi Poslednji član: mickeymouse

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Oktobar 06, 2024, 09:23:53 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Ultra Loss shake-pitanja  (Pročitano 6873 puta)
cira95
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 13

« Odgovor #10 poslato: Avgust 26, 2013, 02:33:47 posle podne »

nemaš višak kilograma, čak naprotiv. i mislim da ne treba da se fokusiraš na "agresivnu" dijetu...

U tvom slučaju primarno je da malo središ klopu i slobodno ubaci teretanu, to što nisi izgubio stomak znači da ishrana nije bila sreĂ°ena...

teretana je super jer ćeš malo povećati mišićnu masu, a to znači i brži metabolizam, više sagorenih kalorija i manje masnoća. Uz kardio trening nižeg-srednjeg intenziteta i uz teretanu ćeš imati rezultate sigurno.
Jos samo nesto, i necu vise da vas zadrzavam. Posto sam ja lenj, jel dovoljno vezbati samo kardio 3x nedeljno i imati efekat. Naravno kardio pola sata do 45 minuta. Imam sobni biciklo, moze se on koristiti.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #9 poslato: Avgust 26, 2013, 02:29:09 posle podne »

nemaš višak kilograma, čak naprotiv. i mislim da ne treba da se fokusiraš na "agresivnu" dijetu...

U tvom slučaju primarno je da malo središ klopu i slobodno ubaci teretanu, to što nisi izgubio stomak znači da ishrana nije bila sreĂ°ena...

teretana je super jer ćeš malo povećati mišićnu masu, a to znači i brži metabolizam, više sagorenih kalorija i manje masnoća. Uz kardio trening nižeg-srednjeg intenziteta i uz teretanu ćeš imati rezultate sigurno.
Sačuvana
cira95
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 13

« Odgovor #8 poslato: Avgust 26, 2013, 02:09:36 posle podne »

Probaj da pojačaš treninge, fudbal neka ostane, a to što se znojiš nije indikator povećanog sagorevanja masti... znojenje je samo regulacija toplote.

Bilo bi dobro da kreneš u teretanu, 3 puta nedeljno će biti dovoljno za početak, i da ubaciš kardio trening nižeg intenziteta a dužeg trajanja (bar 30-40 minuta) nakon tegova ili odvojeno, dakle brzi hod, vožnja bajsa, lagano džogiranje...

nisi nam dao puno informacija o sebi, npr težina, visina i dr.

3 x dnevno je ok, ubaci izmeĂ°u 2 užine, npr neka voćka ili 15-ak badema,lešnika... ili šejk kada ne stigneš da jedeš

što se tiče namirnica koje si nabrojao ok, samo se nadam da nisi potpuno izbacio ugljene hidrate - oni su primarni izvor energije, npr žitarice (ovas,ječam,raž), pirinač beli i integralni, krompir, leguminoze i dr.... 
Visina 173, tezina oko 73. E da, znam da ubacim npr sir i mleko. Hleb sam izbacio kao i pirinac. Isao sam pre u teretanu, i nista nisam postigao, sto se tice stomaka, samo sam kolko tolko napucao ruke i ramena, i malo noge.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #7 poslato: Avgust 26, 2013, 02:04:07 posle podne »

Probaj da pojačaš treninge, fudbal neka ostane, a to što se znojiš nije indikator povećanog sagorevanja masti... znojenje je samo regulacija toplote.

Bilo bi dobro da kreneš u teretanu, 3 puta nedeljno će biti dovoljno za početak, i da ubaciš kardio trening nižeg intenziteta a dužeg trajanja (bar 30-40 minuta) nakon tegova ili odvojeno, dakle brzi hod, vožnja bajsa, lagano džogiranje...

nisi nam dao puno informacija o sebi, npr težina, visina i dr.

3 x dnevno je ok, ubaci izmeĂ°u 2 užine, npr neka voćka ili 15-ak badema,lešnika... ili šejk kada ne stigneš da jedeš

što se tiče namirnica koje si nabrojao ok, samo se nadam da nisi potpuno izbacio ugljene hidrate - oni su primarni izvor energije, npr žitarice (ovas,ječam,raž), pirinač beli i integralni, krompir, leguminoze i dr....  
Sačuvana
cira95
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 13

« Odgovor #6 poslato: Avgust 26, 2013, 02:03:56 posle podne »

Iskreno ja nisam za to da se šejkom zameni večera, šejkovi su dobra stvar kada nemaš drugu opciju - npr kada si u žurbi a ne bi da pojedeš nešto nekvalitetno... ili kad si na poslu/školi/faxu pa ti treba brz i kvalitetan obrok.

Skidanje sala na stomaku zahteva promenu u celokupnom načinu ishrane, zahteva uvoĂ°enje treninga, tako da je moje pitanje
Kako se sada hraniš?  Kako izgleda jedan tvoj tipičan dan što se tiče ishrane? koliko imaš godina i da li i kako treniraš?

Što se tiče gustine, to nema veze, možeš piti razreĂ°eno u onoliko vode ili mleka koliko ti prija... mleko dodaje kalorije u svakom slučaju ali nije strašno ukoliko je mleko sa srednjim procentom masti

Jedem, belo meso, jaja, povrce,voce, salate. Kada kuvam, kuvam na vodi. Osim jaja na oko, stavim sasvim malo ulja cisto da se ne zalepi za tiganj. Nemam neki trening, ali npr igram fudbal 2-3 puta nedeljno sa drustvom i dobro se oznojim
I da, imam 18 godina, i jedem 3x dnevno.
Sačuvana
cira95
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 13

« Odgovor #5 poslato: Avgust 26, 2013, 01:59:03 posle podne »

Iskreno ja nisam za to da se šejkom zameni večera, šejkovi su dobra stvar kada nemaš drugu opciju - npr kada si u žurbi a ne bi da pojedeš nešto nekvalitetno... ili kad si na poslu/školi/faxu pa ti treba brz i kvalitetan obrok.

Skidanje sala na stomaku zahteva promenu u celokupnom načinu ishrane, zahteva uvoĂ°enje treninga, tako da je moje pitanje
Kako se sada hraniš?  Kako izgleda jedan tvoj tipičan dan što se tiče ishrane? koliko imaš godina i da li i kako treniraš?

Što se tiče gustine, to nema veze, možeš piti razreĂ°eno u onoliko vode ili mleka koliko ti prija... mleko dodaje kalorije u svakom slučaju ali nije strašno ukoliko je mleko sa srednjim procentom masti

Jedem, belo meso, jaja, povrce,voce, salate. Kada kuvam, kuvam na vodi. Osim jaja na oko, stavim sasvim malo ulja cisto da se ne zalepi za tiganj. Nemam neki trening, ali npr igram fudbal 2-3 puta nedeljno sa drustvom i dobro se oznojim
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #4 poslato: Avgust 26, 2013, 01:45:21 posle podne »

Iskreno ja nisam za to da se šejkom zameni večera, šejkovi su dobra stvar kada nemaš drugu opciju - npr kada si u žurbi a ne bi da pojedeš nešto nekvalitetno... ili kad si na poslu/školi/faxu pa ti treba brz i kvalitetan obrok.

Skidanje sala na stomaku zahteva promenu u celokupnom načinu ishrane, zahteva uvoĂ°enje treninga, tako da je moje pitanje
Kako se sada hraniš?  Kako izgleda jedan tvoj tipičan dan što se tiče ishrane? koliko imaš godina i da li i kako treniraš?

Što se tiče gustine, to nema veze, možeš piti razreĂ°eno u onoliko vode ili mleka koliko ti prija... mleko dodaje kalorije u svakom slučaju ali nije strašno ukoliko je mleko sa srednjim procentom masti
Sačuvana
cira95
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 13

« Odgovor #3 poslato: Avgust 26, 2013, 01:25:11 posle podne »

Jos 2 pitanja koja sam zaboravio :)

Posto imam malo sala na stomaku, da li mogu da skinem ukoliko veceram ovaj sejk, i da li ovaj sejk treba da bude u bas bas tecnom stanju, posto sam probao par sejkova koji su guscem stanju?
Hvala na prethodnim odgovorima
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #2 poslato: Avgust 26, 2013, 01:14:24 posle podne »

Pozdrav,
Ultra loss je zamena za obrok, hranljivi šejk koji mogu da koristei i žene i muškarci :)

30g je jedna doza, ja bih ti savetovala oko 300 ml mleka ili vode ili pola-pola.  Možeš isprobati, kako ti je ukusnije, količina vode ili mleka nije toliko bitna.

Ako imaš još pitanja, slobodno pitaj.
Sačuvana
cira95
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 13

« Odgovor #1 poslato: Avgust 26, 2013, 12:03:27 posle podne »

Pozdrav,

Mene interesuje, da li Ultra loss shake mogu da koriste muskarci? Da li treba kad se razmuti sa vodom da bude u gustom stanju ili malo tecnijem (posto je meni tecno)? Na vasem sajtu pise da se uzima 4.5g na 45dl vode ili mleka, a na kutijici pise 30g na 30ml vode ili mleka, pa ne znam koliko da stavim?
Mislim da je to to od pitanja.
Sačuvana
Stranice: 1 [2] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.04 sekundi sa 14 upita.