TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394576 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 06:27:50 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Tetoviranje  (Pročitano 3543 puta)
Gaca Kostić
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 60


« Odgovor #6 poslato: Februar 25, 2019, 06:34:14 posle podne »

Volim tetovaže. Imam jednu na ramenu i, iako mnogima nije jasno zašto je uradih, meni mnogo znači. Volim da vidim lepo odradjenu tetovažu, ma koliko velika bila. Jedino mi nisu jasni ljudi koji tetoviraju ime ili sliku voljene osobe, a kada raskinu tatu prekriju crnilom. Danas su tattoo majstori naučeni da sliku prepokriju slikom, tako da ne vidim razlog da neko nosi crni kvadrat na ledjima ili ramenu  :)
Sačuvana
Vegeta
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 336


« Odgovor #5 poslato: Jul 16, 2015, 10:19:54 posle podne »

moje je misljenje da je to licna odluka, i da ne treba osudjivati... nek svako radi na svom telu sta zeli :)  ima kome lepo stoji zaista... i na momcima i na devojkama podjednako...  nisam protivnik u svakom slucaju...

...i da, imam jednu 5 godina i nikad se nisam pokajala

Lepo receno.
Imam par tetovaza, na primer kada me ljudi vide konkretno na plazi imaju razna misljenje, predrasude, konkretno imam Isus Hrista na ledjima na krstu i ljudi imaju razna misljenja, mada to je u redu, ne krivim ih.
Ne bih da iznosim zbog cega sam ja to radio, sta kako, ipak privatna je stvar a i mislim da ovde javno nije lepo iznositi privatne stvari.
Hteo sam reci da kod nas to jos nije zazivelo toliko, svako moze danas da uradi tetovazu, to je najmanji problem platiti i sesti u stolicu i istetovirati se, mislim da jos kod nas nije to zazivelo sto se tice predrasuda poslodavca i ljudi sa strane. Na primer u Australiji koju posecujem svake godine po par meseci, tamo mi je porodica moja svi do jednog su istetovirani, momci, devojke, jesu to neke na oko bezveze tetovaze, ali njima znace i to je njima dovoljno.
Doduse jedan pametan glumac je rekao "Tattoos are my story and the body is my journal."
Tako da se tu apsolutno slazem sa njim. Jednom recju volim ih, ako imaju smisla.
Sačuvana
Mind is everything!
If you dont believe that you can do something, then you cant!
Its almost like you have to save your own life..
Because nobodys gonna be able to save it for you,
so we have to do what we have to do,
no matter what it is!
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #4 poslato: Septembar 03, 2013, 10:10:19 pre podne »

moje je misljenje da je to licna odluka, i da ne treba osudjivati... nek svako radi na svom telu sta zeli :)  ima kome lepo stoji zaista... i na momcima i na devojkama podjednako...  nisam protivnik u svakom slucaju...

...i da, imam jednu 5 godina i nikad se nisam pokajala
Sačuvana
Starfucker
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 824


Nec Hercules contra duos

« Odgovor #3 poslato: Septembar 02, 2013, 04:58:22 posle podne »

Po meni tetovaza i ne mora da ima neko znacenje, valjda je to ipak ukras na telu, meni licno je ok kad vidim na nekome neku dobru tetovazu, ali ipak nikad nebi nista radio na sebi, da ne pomisli cela rodbina da se drogiram :)
Sačuvana
NIKOLIC>
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 962


« Odgovor #2 poslato: Septembar 02, 2013, 04:29:29 posle podne »

Da li vam se svidjaju tetovaze? Kakvo je vase misljenje o tome? Imate li neku? eto, ja sam tattoo majstor, i imam samo jednu malu tetovazu na ledjima, ne volim velike tetovaze kakve god da su jer nekako deluje neprirodno, ali, naravno, volim da ih crtam.Takodje smatram da tetovaze treba da imaju neko simbolicno znacenje ispred estetskog. Opet, naravno, radim tetovazu koja mi se zada, ne iznosim svoje misljenje sem ako nisam pitan.
Takodje.Najjace mi je kad vidim likove sa tribalima, kad ih pitas sta im znaci tetovaza, nemaju pojma.Dodje mi da ih pitam iz kog su plemena.
Sačuvana
"In the land of the blind, the one-eyed man is king"
dr.sharker
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 31


« Odgovor #1 poslato: Septembar 02, 2013, 04:01:54 posle podne »

Da li vam se svidjaju tetovaze? Kakvo je vase misljenje o tome? Imate li neku? eto, ja sam tattoo majstor, i imam samo jednu malu tetovazu na ledjima, ne volim velike tetovaze kakve god da su jer nekako deluje neprirodno, ali, naravno, volim da ih crtam. Takodje smatram da tetovaze treba da imaju neko simbolicno znacenje ispred estetskog. Opet, naravno, radim tetovazu koja mi se zada, ne iznosim svoje misljenje sem ako nisam pitan.
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.08 sekundi sa 18 upita.