TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395146 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 26, 2024, 02:30:05 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Proteini i misicna masa  (Pročitano 2194 puta)
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #8 poslato: Septembar 11, 2013, 07:25:39 posle podne »

Treniram oko 3-4 meseca zaredom ali sam trenirao i vise ali sam prestao zobg obaveza ali planiram da se vratim u formu i da dobijem dosta mase.Takodje znam svoje rutine koje  radim i znam svoje maksimume.
Ishrana,trening,suplementacija i kontinuitet u svemu bez pauza je formula konstantnog napredka.Sto se proteina tice moj predlog je Scitec professional.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #7 poslato: Septembar 11, 2013, 04:44:16 posle podne »

po ukusu je definitivno konkurencija ostalim proizvoĂ°ačima :)

možeš da biraš: čoko kokos, čoko lešnik, jagoda bela čokolada, vanila šumsko voće, kapućino.... ;)
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #6 poslato: Septembar 11, 2013, 11:29:38 pre podne »

Scitec professional je sasvim ok, ima dosta razlicitih ukusa pa ces sigurno pronaci sta ti odgovara, a ima i digestivne enzime u sastavu pa se dobro podnosi. Uz dobru ishranu sigurno ce biti rezultata.
Sačuvana
Marrko
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 5

« Odgovor #5 poslato: Septembar 06, 2013, 01:22:12 posle podne »

Hahha svakako odma steroide  :D Hvala puno na savetu pa cemo da vidimo kako ce rezultati napredovati :) Cenim da ce mi scitec preofessional biti sasvim fin
« Poslednja izmena: Septembar 06, 2013, 01:32:37 posle podne od strane Marrko » Sačuvana
Milan 21
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 243

« Odgovor #4 poslato: Septembar 06, 2013, 12:58:40 posle podne »

Za pocetak steroidi ! Jer oni  su zakon! :D Sala mala.

Kao sto ti rekose,procitaj te teme i bice ti sve jasno,ali posto vecina vas ne voli da cita, evo ukratko najvaznije sto se tice ishrane,sto se tice tvog slucaja tj.20 kg mase. Kao prvo meso(riba,pilece belo,junetina, teletina) pola kg dnevno,to je osnovno,4-5 jaja,mladi sir,tunjevina. Kao izvori UH: pirinac,krompir,pravi razani hleb,imas u Hleb &Kifle. Slatkise,bela brasna,gledaj da smanjis,ne moras da ih izbacujes ali smanji,vise koristi voce.Od suplementacije samo whey protein i kreatin , neki multi vit i nista vise, nemoj da te lazu i da slusas marketinske price,ne bacaj pare.Posle treninga merica  i po whey-a sa 30 g dekstroze.Proteine na dnevnom nivo drzi na 2g po kg telesne tezine,uh na 4 g po kg telesne tezine i Bog da te vidi. Eto to ti je cela filosofija.
« Poslednja izmena: Septembar 06, 2013, 01:02:48 posle podne od strane Milan 21 » Sačuvana
Marrko
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 5

« Odgovor #3 poslato: Septembar 06, 2013, 12:25:37 posle podne »

Treniram oko 3-4 meseca zaredom ali sam trenirao i vise ali sam prestao zobg obaveza ali planiram da se vratim u formu i da dobijem dosta mase.Takodje znam svoje rutine koje  radim i znam svoje maksimume.
« Poslednja izmena: Septembar 06, 2013, 12:30:30 posle podne od strane Marrko » Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #2 poslato: Septembar 02, 2013, 10:18:55 posle podne »

Pozdrav i dobro nam došao, Marko. :)

Što se tiče ishrane, najpre baci pogled ovde http://www.pansport.rs/forum/index.php?board=651.0

Provedi izvesno vreme u čitanju, pošto je maltene sve već mnogo puta obraĂ°eno, ali ako ostane nejasnoća, slobodno postavi pitanje.

Da li već treniraš u teretani, i koliko dugo?
Sačuvana
Marrko
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 5

« Odgovor #1 poslato: Septembar 02, 2013, 10:07:25 posle podne »

Imam 195cm i 75kg
Zelim da se raskrupnjam i dobijem misicne mase jel mozete da mi preporucite neku vrstu ishrane i neku vrstu suplementacije?
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.104 sekundi sa 17 upita.