TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395021 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 20, 2024, 09:03:43 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Prijateljstva iz teretane  (Pročitano 4996 puta)
bebac
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 934


« Odgovor #22 poslato: Februar 12, 2008, 08:46:18 posle podne »

Beka S

Podržavamo se maximalno i volimo da vežbamo, brak nam je takav da se 6godina ne odvajamo duže od 3dana (kad sam na putu), radimo zajedno i po čitav dan smo nerazdvojni.
Ni jednu noć nismo otišli da spavamo a da smo ljuti jedno na drugo.

Ona ima strašnu genetiku ali je takmičenje ne zanima, mnogi takmičari i takmičarke naši prijatelji je teraju da se takmiči ali ona to ne želi. Žao mi je jer uz ovakvu podršu+genetiku može napraviti vrhunske rezultate sa mnogo manje odricanja od drugih.
Eto tako već 6-ta godina.
Posle PRVOG poljubca sam je zaprosio i odmah mi je rekla DA, ništa nije bilo više od poljubca kad sam je zaprosio.
Nakon 45dana smo se i venčali i ... ne kajemo se 1s.To se jednostavno oseti.
Sačuvana
Pain is temporary, Pride is forever
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #21 poslato: Februar 12, 2008, 04:01:17 posle podne »

@Robert

Goran i ja smo dugogodisnji prijatelji i jedan je bas od onih koje sam dole opisala.Naravno upoznali se u teretani...
A ako te je zbunilo to sto Goran spominje brakove i ljubavi,zaista je tako ali nismo u pitanju on i ja.
Eto npr sad u nedelju mi se udaje sestra,a njen buduci muz je decko koji je inace moj prvi instruktor u teretani i koji me je "navuko " na teretanu.Naravno upoznali su se u teretani.Pa takodje i ja i moj decko treniramo zajedno i ima jos nekih takvih slucajeva


Aha, jasno mi je sada. Hvala na odgovoru.

Znam da se dosta veza ostvaruje u teretani. Zaista, ima li sta lepse, za nas koji treniramo, od podrske i razumevanja partnera?! A jos i ako se partner time bavi, onda bude fantasticno. Divim se takvim vezama.

I generalno, jako je dobro kada su partneri u istim vodama a ne vezanao samo za fitness/bb.
Ko ce te bolje razumeti nego partner koji ima ista interesovanja kao i ti.

U mojoj teretani gotovo i da nema devojaka tako da ja ne "strahujem" od takvog "sudbonosnog susreta". :)
Sačuvana
Beka_S
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1372


Personalni trener u teretani - Dipl hemičar

« Odgovor #20 poslato: Februar 12, 2008, 03:46:22 posle podne »

@Robert

Goran i ja smo dugogodisnji prijatelji i jedan je bas od onih koje sam dole opisala.Naravno upoznali se u teretani...
A ako te je zbunilo to sto Goran spominje brakove i ljubavi,zaista je tako ali nismo u pitanju on i ja.
Eto npr sad u nedelju mi se udaje sestra,a njen buduci muz je decko koji je inace moj prvi instruktor u teretani i koji me je "navuko " na teretanu.Naravno upoznali su se u teretani.Pa takodje i ja i moj decko treniramo zajedno i ima jos nekih takvih slucajeva

@bebac

Zavidim tebi i tvojoj zeni.Videla sam vase slike u amaterima i verujem da je njoj mnogo lakse sto ima nekog ko je u vezi treninga razume i podrzava.A takvi brakovi su zaista jako skladni.Ni ja sebe sutradan ne mogu da zamislim sa nekim ko ce me sputavati u ovome tako da se nadam da cu proci kao vi
Sačuvana
Be Happy!!!
PANSPORT BEOGRAD
PeĂ°a
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3439


Prodavnica u YBC-u

Pansport
« Odgovor #19 poslato: Februar 12, 2008, 02:38:57 posle podne »

U teretani u kojoj sam poceo da vezbam,i u kojoj sam vezbao je bilo super drustvo.
Iako u tu teretanu neidem vec 3 godine,jos uvek se druzimo nedeeljom na adi na
na odbojci ili basketu ili samo da vozimo bajkove i rolere.A zimi picimo na zatvoreni bazen.
Sačuvana
   
bebac
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 934


« Odgovor #18 poslato: Februar 12, 2008, 10:54:21 pre podne »

Šta da Vam kažem kad sam ja svoju ženu upoznao u teretan OLIMPYA KRAGUJEVACi.I sada treniramo zajedno ali u samo našoj teretani ( u stanu), to zato jer više nismo u Kg.
Kad odemo do KRAGUJEVCA odemo do naših prijatelja GORANA ILICA, Sonje, ĂDure... u BB CENTAR OLIMPYA gde smo se i upoznali, smuvali...
Cela ekipa iz teretane sa kojom smo se družili nam je bila na svabdi, uvek se lepo osećamo kad smo sa njima i ispričamo se.
I pre nego što sam se oženio kad god je GORAN ILIĆ menjao prostor teretrane išao sam za njim, jer mi atmosfera MNOGO više znači dok vežbam, jednostavno  nemogu da radim ako su vlasnici debili, ili ekipa...
A to da u svakoj teretani ima par debila jebi ga tako je i od toga se ne može ni pobeći.
Kad meni takmičar u BBingu kaže "što treniraš pa oženio si se" ja crknem od smeha, šta ćeš...ima nas raznih.
Sačuvana
Pain is temporary, Pride is forever
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #17 poslato: Februar 12, 2008, 09:57:02 pre podne »

Gorane, Beko, ima li nesto sto vas dvoje znate a mi ne znamo? :)

Mozda da nesto podelite sa nama? :)  ;)
Sačuvana
jojevta
Gost
« Odgovor #16 poslato: Februar 12, 2008, 12:28:38 pre podne »

upoznao sam mnoogo ljudi zahvaljujici teretani,ima tu stvarno dobrih likova ali normalno i po koja budala koja misli da je svu pamet ovog sveta popila ali dobro....ima nas raznih
Sačuvana
GoranKS
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2040


Muški trener u teretani

« Odgovor #15 poslato: Februar 11, 2008, 11:22:32 posle podne »

Veruj mi nista nisi izostavila tako da ja nemam o sebi ni sta da pricam jer to je nasa zajednicka prica ;)
Sačuvana
Beka_S
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1372


Personalni trener u teretani - Dipl hemičar

« Odgovor #14 poslato: Februar 11, 2008, 11:14:58 posle podne »

 ;D ;D ;D Znam,znam... ::)
Kazem ja teretana je cudo!!!A ona je i moj zivot ti to znas.Tebe sam cekala u ovoj temi narocito jer daje potvrdu onome sto sam dole napisala
Sačuvana
Be Happy!!!
GoranKS
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2040


Muški trener u teretani

« Odgovor #13 poslato: Februar 11, 2008, 11:04:15 posle podne »

E tema je super i u potpunosti iskrena,Beks ti dobro znas koliko je ta teretana i brakova i ljubavi rodila ;D
Sačuvana
Beka_S
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1372


Personalni trener u teretani - Dipl hemičar

« Odgovor #12 poslato: Februar 11, 2008, 09:54:21 posle podne »

Bez ikakvog preterivanja,ali meni je zaista teretana promenila zivot i otvorila mnoge puteve u zivotu.

A znate li kako je lepo kad sam ja u tom svom drustvu jedino zensko (mislim koje je godinama konstantno tu) i kad su svi razumni i pazljivi prema meni,jer sam ipak pusto zensko :-\ ,ali me jos vise raduje jer je istovremeno zastupljena ta ravnopravnost i svi oni jako postuju moj rad i trud :).To mi je zaista znaci

I uopste svima iz te ekipe kao da su sada sudbine iste.Cak i radimo na istim mestima,u istim firmama,vucemo jedni druge,cak i mene vuku i u nekim tipicno muskim poslovima jer ipak ja sam njihov "ortak" i tako da je sve to veoma lakse kad smo svi tu.

I ceo moj zivot se sad trenutno vrti oko teretane i verovatno ce tako uvek biti,i sto rece Marko i da se ponovo rodim verovatno bih isto tako
Sačuvana
Be Happy!!!
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #11 poslato: Februar 11, 2008, 09:12:58 posle podne »

SVE LEPE STVARI KOJE SU MI SE DESILE VEZANE SU ZA TERETANU I BB,TAKO DA SEPONOVO RODIM OPET BIH ISTO RADIO.RUZNE STVARI ODMAH ZABORAVLJAM!
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #10 poslato: Februar 11, 2008, 06:54:25 posle podne »

Za ove 2 i po godine, koliko aktivno treniram, naravno da sam upoznao puno ljudi.
Mnogih se secam kao kroz maglu jer sam ih video par puta na pocetku i posle nikada. Znaci, odustali su. Desava se da imam ekipu sa kojom treniram par meseci(svi treniramo u isto vreme) i onda se ta grupica polako osipa odustajanjima, da bi se na kraju potpuno promenila.

Ja sam jedan od onih srecnika koji je tu upoznao najboljeg druga. Lucky me! :)

U poslednje vreme ne mozemo uvek da se uskladimo zbog raznoraznih obaveza ali kad god mozemo treniramo zajedno. Nema tu price. Samo ono osnovno, u vezi treninga progovorimo, i radimo. Tek se u svlacionici ispricamo.

Dovoljno je da se samo pogledamo i znamo sta mislimo. Iskreno, jako sam srecan sto imam takvog prijatelja i to smatram svojim velikim bogatstvom.

Naravno, znam sve koji treniraju i sa svima sam u dobrim odnosima. One koji mi se ne dopadaju, ignorisem i to je sve. Nema rasprave.

Zivela teretana! :)
Sačuvana
DHEA
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1303


"Менаџер физичких послова"

« Odgovor #9 poslato: Februar 11, 2008, 03:38:15 posle podne »

Dok sam išao u teretanu ( pauza zbog zime, radi se u kući) upoznao sam dosta ljudi, a kao i uvek, bilo je tu i super likova, ali i budala (čučanj bez da se savijaju kolena!?!?). Mada nekako sam stekao utisak da me pojedinci baš i ne gotive, verovatno zato što ne želim da tračarim ( objašnjavam filozofiju treniranja), već samo doĂ°em odradim trening i palim na trčanje... Što se pomaganja tiče, nikada nisam odbio da pomognem, niti ću...
Sačuvana
Never underestimate your power to change and improve yourself.

Somethnig is better then nothing. More is defenitly better then something. So, stop talk and do more work!
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #8 poslato: Februar 11, 2008, 11:21:32 pre podne »

jao pa to je divno... svaki dan si u teretani i fala bogu da upoznas jako puno ljudi  :)

imam nekoliko jako vrednih prijateljstava koje sam sklopila u teretani... bas ste me naveli na razmisljanje  :)
Sačuvana
Stranice: [1] 2 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.078 sekundi sa 18 upita.