TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395146 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 26, 2024, 12:59:35 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Prijateljstva iz teretane  (Pročitano 4998 puta)
jovo18
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1145

« Odgovor #7 poslato: Februar 11, 2008, 11:11:37 pre podne »

Definitivno sam mnogo ljudi upoznao u teretani i sa nekima sam prijatelj i dalje iako sam promenio teretanu vise puta. Zaista moze da su upozna mnogo dobrih (i malo losih) ljudi baveci se bb.
Sačuvana
stefy
The unfuckable
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1690

"You are very cute,but I am on diet":)

« Odgovor #6 poslato: Februar 10, 2008, 11:55:27 posle podne »

Kod mene ima d akazemo jedna hardcore ekipa,nas 4oro...ne poznajemo s einace ali u tereani smo najbolji...nema price,pomaze se jedan drugom...a naravno svake nedelje dodje neki gresnik novi u tereranu...otprilike 80% njih me je posle dve nedelje pitalo koje steroide uzimam i kolko to kosta...kad kazem d anema od toga vajde d amora da s ejede...onda zavrse jos dve nedelje i batale teretanu.Ljudi ne zele da se trude....

da, to se desawalo i kod mene u teratani...samo par moji ortaka je ostalo u teratani, owi ostali 'pocetnici' odustanu odma...a ja se posle smorim sto sam im objasnjawao onolike stwari za ishranu, trening, suplemente...ma uzas...
Sačuvana
My imaginary friend thinks you have serious problems...
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #5 poslato: Februar 10, 2008, 11:52:06 posle podne »

Kod mene ima d akazemo jedna hardcore ekipa,nas 4oro...ne poznajemo s einace ali u tereani smo najbolji...nema price,pomaze se jedan drugom...a naravno svake nedelje dodje neki gresnik novi u tereranu...otprilike 80% njih me je posle dve nedelje pitalo koje steroide uzimam i kolko to kosta...kad kazem d anema od toga vajde d amora da s ejede...onda zavrse jos dve nedelje i batale teretanu.Ljudi ne zele da se trude....
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
vuksa
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3932


Dip. trener

« Odgovor #4 poslato: Februar 10, 2008, 11:48:15 posle podne »

kod mene u teretani ima stvarno extra likova...i dizaca tegova i dzudista i ragbista,hokejasa,atleticara...i ima sto se kaze bas kretena a ima i bas extra likova
Sačuvana
al se nekad dobro jelo :)
Nitro
Gost
« Odgovor #3 poslato: Februar 10, 2008, 11:43:26 posle podne »

Kod mene sve indijanci....ili namascjeni likovi koje jedva da mogu da obuku kolki im je biceps nateko...ja sam jedan od 3 lika kome su izdefinisani trbusnjaci,ali ova 2 su stariji nekoliko godina i stvarno su neuporedivo gradjeni bolje od mene..ali jbg sta da radim...ima kod nas devojaka ali najscescje one dolaze sa istim tim tipovima a jos kad vidim da se onako balave to mi je uzas....
Sačuvana
stefy
The unfuckable
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1690

"You are very cute,but I am on diet":)

« Odgovor #2 poslato: Februar 10, 2008, 07:50:44 posle podne »

ja sam isto upoznao mnogo ljudi u teratani...samo sto ja nisam imao srece kao ti...uglawnom su swi na*urceni debili koji idu u teretanu da bi gledali dewojke kako wezbaju (citaj: MENTOLI, WOAJERI), ili su neki krimosi...
samo su par likowa bas gotiwni, jedan od njih je i sam wlasnik teratane, koji je 84 godiste...
Sačuvana
My imaginary friend thinks you have serious problems...
Beka_S
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1372


Personalni trener u teretani - Dipl hemičar

« Odgovor #1 poslato: Februar 10, 2008, 07:09:24 posle podne »

  Kod mene po ovom pitanju ovako stvari stoje:

Za sve ove godine vezbanja sam u teretani stekla mnostvo poznanika,upoznala masu ljudi,ali na moju veliku radost stekla i prijatelje cini mi se za ceo zivot.

Zaista ne mogu da vam objasnim koliko u nasoj  teretani vlada neka pozitivna atmosfera,milina je doci i vezbati sa svim tim ljudima.
Cini mi se da je razlog tome taj sto smo svi u teretani rastereceni,nikog ne zanima ko je odakle,koju muziku slusa,za koga navija,sa kim se druzi,gde izlazi,i u tom trenutku svi mi imamo jednu vaznu nit koja nas spaja i cini nas jednakim a to je trening i teretana.
Tako sam sa svima krenula u neko neobavezno druzenje na treninzima a sada vec imamo takav odnos da jedni druge zovemo na rodjendane,ispracaje,svadbe,slave,krstenja i sl.

Naravno sva ova prijateljsva su sticana godinama,i naravno nemam milion takvih prijatelja,jer je u danasnje vreme premija imati i jednog vrednog prijatelja,ali zaista za taj krug prijatelja iz teretane u kojoj vezbam vredi sebe smatrati bogatim covekom.

I eto cisto me zanima i vase iskustvo po ovom pitanju.Volela bih da je isto kao i moje,mada mislim i da jeste jer i na samom forumu vidim da su se mnogi ljudi prilicno zdruzili ono sto se kaze na nevidjeno,pa na treningu mozete ostvariti i mnogo bliskije i stabilnije preijateljstvo sto je jos jedan razlog vise zbog kojeg bi ljudi trebali da aktiviraju svoje treninge u teretani
Sačuvana
Be Happy!!!
Stranice: 1 [2] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.07 sekundi sa 17 upita.