TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397103 Teme od strane 25032 Članovi Poslednji član: Aleksandar-Saša

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 20, 2024, 10:48:52 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 10 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Efedrin??????.  (Pročitano 58514 puta)
Gavranac
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1915


www.familyfightteam.org

Serbian Translations
« Odgovor #70 poslato: Jul 17, 2007, 08:33:00 posle podne »

Adipex mu dodje stimulans slican amfetaminu. Suzbija apetit i cacka u nas centranlni nervni sistem. Podstice sagorevanje. Moze da izazove bolove u grudima,znojenje,laganu glavaobolju,nesvesticu,kratak dah ubrzani i neravnomeran rad srca,neuobicajene misli i ponasanje,osecaj nemira i zbunjenosti,povecanje krvnog pritiska,nervozu,vrtoglavicu,probleme sa spavanje,suva usta i neprijatan ukus u ustima,proliv ili zatvou,svrab.Kada se uzima nikako konzumirati alkohol posto pojacava neke posledice koriscenja adipexa.

Uuuuu, sve shto mi treba!  ;D

@X FRAME: Ma to je ovaj blesavi FANATIC pustio buvu, pa se masa primila i sad ne mogu da zivim. >:(
Ignorishi.  ;D
Sačuvana
X FRAME
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 300


« Odgovor #69 poslato: Jul 13, 2007, 10:46:40 pre podne »

 Evo rekli su ti ovi ljudi pre mene , da sad ne ispisujemo hemijske formule i ostalo, mislim da je bas i vise nego turbo efedrin . Nisam nikada video to kod nas , doduse nije me ni zanimalo .

  PS . Jeli bato sto te neki stalno sa ovog foruma prozivaju za neku zenidbu i tako to , u cem je fora ! !!! ! 
Sačuvana
bodybuilding forever
jovo18
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1145

« Odgovor #68 poslato: Jul 13, 2007, 08:27:25 pre podne »

Adipex mu dodje stimulans slican amfetaminu. Suzbija apetit i cacka u nas centranlni nervni sistem. Podstice sagorevanje. Moze da izazove bolove u grudima,znojenje,laganu glavaobolju,nesvesticu,kratak dah ubrzani i neravnomeran rad srca,neuobicajene misli i ponasanje,osecaj nemira i zbunjenosti,povecanje krvnog pritiska,nervozu,vrtoglavicu,probleme sa spavanje,suva usta i neprijatan ukus u ustima,proliv ili zatvou,svrab.Kada se uzima nikako konzumirati alkohol posto pojacava neke posledice koriscenja adipexa.
Sačuvana
P A J S E R
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1233

« Odgovor #67 poslato: Jul 12, 2007, 09:39:52 posle podne »

Ja sam cuo za to,ali ne u sportske svrhe. Ko razume shvatice.
Sačuvana
H2SO4
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 106

sve je to na psihickoj bazi

« Odgovor #66 poslato: Jul 12, 2007, 04:58:56 posle podne »

X jesi chuo za Adipex i znash li kakav je? Chuo sam da je kao efedrin, ali bolji, pa reko ti kao obaveshten lik ( ;D) mozda mozesh neshto vishe reci.
zajebana stvar kazu.
turbo verzija efedrina, slicno amfetaminu, mos se navuc ako se kljukac jacim dozama na duge staze itd itd
Sačuvana
Gavranac
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1915


www.familyfightteam.org

Serbian Translations
« Odgovor #65 poslato: Jul 12, 2007, 11:41:20 pre podne »

X jesi chuo za Adipex i znash li kakav je? Chuo sam da je kao efedrin, ali bolji, pa reko ti kao obaveshten lik ( ;D) mozda mozesh neshto vishe reci.
Sačuvana
X FRAME
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 300


« Odgovor #64 poslato: Jul 11, 2007, 05:00:08 posle podne »

Trebalo bi mi par informacija.. gde mozhe da se nabavi Sida Cordifolia, u kom obliku, kako se uzima..? Da li je shtetna, zabranjena...?


  Slicna je sa Ma huangom , blaza je , tesko ces je naci kod nas . ( malo je i afrodizijak , diuretik )
  Moje misljenje je da nije nesto specijalno neophodna , koristi se jos i u medicinske svrhe kao i Ma huang .
Sačuvana
bodybuilding forever
Marko Stojanovic
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 132

« Odgovor #63 poslato: Jun 29, 2007, 07:54:48 posle podne »

Trebalo bi mi par informacija.. gde mozhe da se nabavi Sida Cordifolia, u kom obliku, kako se uzima..? Da li je shtetna, zabranjena...?

Idi na stajgu i nemoj da stavljas kurton  ;D   :D   ;D
 Salim se, nemam pojma sta je to...prvi put cujem...
Sačuvana
Black_cat
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 1

...
« Odgovor #62 poslato: Jun 29, 2007, 10:27:10 pre podne »

Trebalo bi mi par informacija.. gde mozhe da se nabavi Sida Cordifolia, u kom obliku, kako se uzima..? Da li je shtetna, zabranjena...?
Sačuvana
nzb7
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 2

« Odgovor #61 poslato: Jun 19, 2007, 11:50:42 posle podne »

pazi te se efa ko ima i najmanji prob sa cukom nek zaobidje u sirokom luku!

povecaj te unos tecnosti, kardio, i ako imate nesanicu obavezno neki bensedin od 2 mg pred sapvanje :D
Sačuvana
dario83
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 10

« Odgovor #60 poslato: Jun 03, 2007, 12:43:55 pre podne »

da li je neko narucivao preparate od prosporta?posto su dosta jeftiniji zanima me za koliko stigne i koliko se placa postarina??
Sačuvana
Gavranac
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1915


www.familyfightteam.org

Serbian Translations
« Odgovor #59 poslato: Jun 02, 2007, 12:21:29 posle podne »

Cuts je po mom mishljenju bolji izbor iz vishe razloga: prvo, mozesh ga nabaviti u prodavnici i znash mu poreklo; drugo, manje je shtetan od efedrina; trece, u dobroj meri chuva mishice od razgradnje. Efedrin sam uzimao i stvarno radi kao blesav, ali strada i mishicna masa, a i chuka lupa kao blesava.
Sačuvana
dario83
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 10

« Odgovor #58 poslato: Jun 01, 2007, 11:49:56 posle podne »

prvo cu da sredim jos malo ishranu pa cu da probam sa cutsom,javicu rezultate.... pozzz!!!!!
Sačuvana
Lokk1
Gost
« Odgovor #57 poslato: Jun 01, 2007, 07:47:35 posle podne »

problem mi je stomak,hocu sto pre da ga se resim a cuo sam da od deset puta po 25mg da uzimam svaki treci dan uz kardio mogu dosta da uradim,i da mi nece stetiti

da ne steti ... ne bi bio zabranjen ... efedrin je stvarno najbolji sagorevac (+kofein) ... ako te to zanima .. nema boljeg ali uz potencijalnu cenu .. ako ocesh da rizikujesh zdravlje zbog 2 meseca trbushnjaka ..izvoli ..
animal cuts  je sasvim dobar i  odradice posao uz cardio .. ti odluchi ..
Sačuvana
vuksa
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3930


Dip. trener

« Odgovor #56 poslato: Maj 31, 2007, 04:55:29 posle podne »

ja sam imao jednom aritmije...malo suva usta...ali ono vredi ;D
Sačuvana
al se nekad dobro jelo :)
Stranice: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 10 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.107 sekundi sa 18 upita.