TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 396191 Teme od strane 25011 Članovi Poslednji član: Milenatcblg

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Jun 16, 2024, 07:22:54 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 4 5 [6] 7 8 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Sve o aerobnom treningu  (Pročitano 37461 puta)
P-Rex
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1677

Aj, aj, doĂ°i ako smeš!

« Odgovor #45 poslato: Januar 12, 2007, 01:20:02 posle podne »

e da zaboravio sam da pitam
da li si uzimao neke sagorevace ?
vrlo verovatno jesi ;D
Sačuvana
Ja još nisam video da je neko koga su dobro istabanali to zaboravio, ali sam sto puta video da ljudi zaboravljaju i najlepse savete i pouke.
Ivo Andrić

There ain't nothing to it but to do it.


Tvoj život je možda nečiji san
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12811


Never give up!

« Odgovor #44 poslato: Januar 12, 2007, 01:15:29 posle podne »

pa dobro to ne znaci da ce to upaliti na svakom :) i ti si verovatno imao dosta mali procenat masnoce pre nego sto si poceo da da se spremas ???

Upravo tako.A i u nekoj drugoj temi spomenuo sam da svaciji organizam drugacije reaguje,nekome treba jedno nekome drugo itd...ovaj moj post bio je samo odgovor da nije kardio svakome potreban.Verujte mi da sa mojom dijetom koju sam koristi nije bilo sanse da masti ostanu ni da ste hteli.
Sačuvana
P-Rex
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1677

Aj, aj, doĂ°i ako smeš!

« Odgovor #43 poslato: Januar 12, 2007, 01:05:28 posle podne »

pa dobro to ne znaci da ce to upaliti na svakom :) i ti si verovatno imao dosta mali procenat masnoce pre nego sto si poceo da da se spremas ???
Sačuvana
Ja još nisam video da je neko koga su dobro istabanali to zaboravio, ali sam sto puta video da ljudi zaboravljaju i najlepse savete i pouke.
Ivo Andrić

There ain't nothing to it but to do it.


Tvoj život je možda nečiji san
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12811


Never give up!

« Odgovor #42 poslato: Januar 12, 2007, 12:58:31 posle podne »

kada radite definiciju ili regulisete telesnu tezinu od najvece je vaznosti kardio.bez kardija mozete da zaboravite trbusnjake i isklesano telo.ja retko radim kardio,jer cesto radim na masi.ali kad radim definiciju najveci deo treninga mi zauzima vijaca,bajs i trcanje.kardio radim nakon vezbi u teretani.znaci posle nekih sat vremena teretane imam trening na vijaci i bajsu nekih 40min,na smenu bajs-vijaca-bajs...pozdrav

Redovno inace citam ama bas sve sa foruma i nisam se javljao u ovome delu ali sada moram a evo i zasto.

-Mozda ce zvucati neverovatno i vecina vas ce misliti da nije istina ali ja za moja zadnja dva takmicenja uopste nisam radio nikakav kardio trening.Moja tajna lepih trbusnjaka i struka bila je hard-core dijeta koju mogu da izdrze samo pravi takmicari.Oni koji vezbaju kod mene u teretani znaju kakva je to dijeta i kroz sta sam prolazio.
Stomak sam imao na prvenstvu Srbije savrsen.Ogromne ploce koje sam nabio zahvaljujuci ekstremnim naporima jer sam radio trbusnjake sa opterecenjem,definisao sam samo sa dijetom.Cak mi je moj prijatelj Sasadim koji je inace isto takmicar a bio je u publici,rekao da tako velike kocke vise prilice nekom ogromnom bilderu a ne meni u fitnessy.
Ali...ja sam u ovom sportu prilicno dugo...znam kako moje telo reaguje,znam sta mu i kada treba i mogu od sebe da za kratko vreme napravim sta zelim.Isto i na Vojvodini...po recima gospodina Sipke inace internacionalnog IFBB sudije jos sam bio bolji.A sve to bez kardija.

Znaci nije kardio svakome potreban! Samo cvrsta dijeta je ono sto je jako vazno za uspeh!
Ovaj moj post nikako neznaci da sada ne treba da se radi kardio.Naprotiv,on je jako vazan a ja sam samo izneo moje stavke onakve kakve su.Cak i sam razmisljam da ga malo ubacim za sledece takmicenje,malo da eksperimentisem pa ko zna mozda se jos bolje isecem.Videcemo!
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #41 poslato: Januar 07, 2007, 10:09:48 posle podne »

Ne brini ništa Liquid speed... sećam se kako si se proletos tj letos usper osećala kad si bila u odličnoj formi.. samo napred i vratićeš se tom osećaju :)

Ja sam za to da se trči posle svakog rada sa tegovima.. ako ste na masi onda laganim tempom (da ne potrošite mišićnu masu) i onda dobar UH obrok..
Ako niste na masi onda BAR 30 minuuta a DO 45 minuta posle svakog rada sa tegovima (tri puta nedeljno) a jedan dan samo kardio (45-60 minuta) i onda trbušnjaci i streching
Sačuvana
liquid speed
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1527


To weird to live,To rare to die

« Odgovor #40 poslato: Januar 07, 2007, 05:35:41 posle podne »

ja ne idem u teretanu,mada sam planirala...  ::)
trčim po keju,a kada na keju razvuče košava nije baš prijatno trčati...i teško mi je zimi da se nagovorim i motivišem da izaĂ°em da vežbam...
ali zato sa suncem izlazim i ja...

i znala sam,tj.očekivala sam da necu imati performanse kao letos,ali ipak...   :(
Sačuvana
Balls-to-the-wall trainig.You sweat.You push.It hurts.In here,there's no room for crybabies,no place for talking trash.Just raw lifting.This is real deal.This is Animal.Can you handle it?
P-Rex
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1677

Aj, aj, doĂ°i ako smeš!

« Odgovor #39 poslato: Januar 07, 2007, 05:09:50 posle podne »

ma lako je ispasti iz kondicije
trener nam rekao za ove praznike da otrcimo 4 km
nisam ih otrcao ;D
kad sam dosao na treninga ... nije bas bilo sve jedno ;D
Sačuvana
Ja još nisam video da je neko koga su dobro istabanali to zaboravio, ali sam sto puta video da ljudi zaboravljaju i najlepse savete i pouke.
Ivo Andrić

There ain't nothing to it but to do it.


Tvoj život je možda nečiji san
vuksa
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3932


Dip. trener

« Odgovor #38 poslato: Januar 07, 2007, 05:09:42 posle podne »

joooj...ja trcim svaki dan kao mazga ;D
Sačuvana
al se nekad dobro jelo :)
liquid speed
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1527


To weird to live,To rare to die

« Odgovor #37 poslato: Januar 07, 2007, 05:03:06 posle podne »

ljudi moji...kako je gadno kada se ispadne iz kondicije...
nisam trcala vise od mesec dana,verovatno i dva,i mada mislim da mi se to nije toliko odrazilo na fizicki izgled kondicija mi je...kondicije nemam...  :'(   :'(   :'(
istrcala sam danas po keju i tacno mi je doslo da sednem i placem...srce lupa kao da ce da iskoci...sve me je bolelo...kao da sam zardjala pa sada moram da razradim sve delove...grozno...
ali tesi me jedna stvar a to je onaj preteran osecaj kada istrcim koliko sam zacrtala sebi i skontam da imam snage za jos...
jedva cekam toplije vreme...
Sačuvana
Balls-to-the-wall trainig.You sweat.You push.It hurts.In here,there's no room for crybabies,no place for talking trash.Just raw lifting.This is real deal.This is Animal.Can you handle it?
Viktor Becar
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 210

« Odgovor #36 poslato: Januar 06, 2007, 10:06:39 posle podne »

Pa da na to sam mislio, minimum minimuma je dva puta. Ne bi verovali koliko je rasprostranjeno misljenje to kada si na masi onda kardio nista.
Sačuvana
Mare_01
sieg heil! :)
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3459

PANTA REI

« Odgovor #35 poslato: Januar 06, 2007, 09:09:38 posle podne »

naravno da je kardio vazan i u periodu mase, cisto da i srce isprati razvoj ostalih delova muskulature.
dobro si rekao Viktore, samo ja bas ne bih rekao barem 2 puta nedeljno, vec jednom do 2 puta nedeljno dobar kardio.
Sačuvana
(\__/)
(='.'=)  Ovo je zeka. Kopirajte i zalepite zeku u vas
(")_(")  potpis kako bi mu pomogli da zavlada svijetom.
Viktor Becar
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 210

« Odgovor #34 poslato: Januar 06, 2007, 07:34:21 posle podne »

E da to je veoma vazno, medju nekim mojim drugovima vazi uverenje da kada rade masu ne treba da rade kardio. To je nesto najgluplje sto postoji. Narocito zimi kada se nista ne radi samo jedes i dizes tegove. Kardio je super nacin da rasteretis srce i da povecas kondiciju. Lakse ces podneti visokointenzivne treninge i neces doci u situaciju da se zadises i da se zacrvenis u po treninga. Iako radite masu kardio barem 2 puta nedelno, ne nesto preterano intenzivno nego cisto radi zdravlja.
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #33 poslato: Januar 06, 2007, 06:03:02 posle podne »

Svaka čast...
Po meni idealan trening je tegovi 45 min kardio 30 min (e sad prema tome da li ideš na masu ili defku odrediš intenzitet oba)
Sačuvana
petronije
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 69

« Odgovor #32 poslato: Januar 05, 2007, 12:34:22 posle podne »

kada radite definiciju ili regulisete telesnu tezinu od najvece je vaznosti kardio.bez kardija mozete da zaboravite trbusnjake i isklesano telo.ja retko radim kardio,jer cesto radim na masi.ali kad radim definiciju najveci deo treninga mi zauzima vijaca,bajs i trcanje.kardio radim nakon vezbi u teretani.znaci posle nekih sat vremena teretane imam trening na vijaci i bajsu nekih 40min,na smenu bajs-vijaca-bajs...pozdrav
Sačuvana
eskimo
Mr.
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2433


Black Sheep

Mihajlo
« Odgovor #31 poslato: Oktobar 23, 2006, 11:55:40 posle podne »

ja trenutno radim 2 puta traku po 45 min.. ;)
Sačuvana
Stranice: 1 ... 4 5 [6] 7 8 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.131 sekundi sa 18 upita.