TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397081 Teme od strane 25032 Članovi Poslednji član: Aleksandar-Saša

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 20, 2024, 10:33:18 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: protein za pocetnike  (Pročitano 7275 puta)
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #42 poslato: Oktobar 25, 2013, 11:52:27 pre podne »

moze nekakva preporuka sta da stavim u zobene palhuljice da imaju malo okusa...ovo je nevjeerovatno...jedem ih samo s jogurtom i na rubu sam da ih izbacim nazad  :-X

evo izvoli, ovde sam pisala o tome :)
http://www.pansport.rs/tekstoteka/ishrana/ovsene-pahuljice-na-vie-naina-za-va-zdrav-doruak.html

P.S.  Molim vas da ne idemo vise u off topic....  imamo podforum ishrana za info o ishrani
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 17110


« Odgovor #41 poslato: Oktobar 25, 2013, 10:51:15 pre podne »

moze nekakva preporuka sta da stavim u zobene palhuljice da imaju malo okusa...ovo je nevjeerovatno...jedem ih samo s jogurtom i na rubu sam da ih izbacim nazad  :-X

Imaš razno kandirano voće u zdravoj hrani.Bukvalno ti par komadića nečega promeni ukus.
Što ih ne jedeš sa mlekom umesto jogurta?
Sačuvana
nikola031
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 18

« Odgovor #40 poslato: Oktobar 25, 2013, 10:31:31 pre podne »

moze nekakva preporuka sta da stavim u zobene palhuljice da imaju malo okusa...ovo je nevjeerovatno...jedem ih samo s jogurtom i na rubu sam da ih izbacim nazad  :-X
Sačuvana
nikola031
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 18

« Odgovor #39 poslato: Oktobar 24, 2013, 02:31:38 posle podne »

da skratimo pricu...dok nisam vjezbao...mogao sam jest 10 puta na dan...bilo sta i nebi dobio niti jedan gram na kilazi
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #38 poslato: Oktobar 24, 2013, 02:30:12 posle podne »

paaaaaa to je dosta... koliko je ostvarivo zavisi od tvoje genetike, ishrane, treninga i dr...  ako napreduješ uz ishranu i whey onda nastavi tako, bar za sad.
Sačuvana
nikola031
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 18

« Odgovor #37 poslato: Oktobar 24, 2013, 02:23:15 posle podne »

zasada dosta dobro...cilj mi je nabacit 15-20 kila...tj da dodjem na nekih 90
znam da to neidem kroz par mjeseci ali kroz godinu-godinu i pol je nadam se moguce
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #36 poslato: Oktobar 24, 2013, 02:19:17 posle podne »

 ;D

ostani pri whey-u i prati kako napreduješ.
Sačuvana
nikola031
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 18

« Odgovor #35 poslato: Oktobar 24, 2013, 02:18:23 posle podne »

sad znam :D
drzim se ja onda i dalje samo whey i papice....sad se trudim da se udebljam...da se nebi kasnije morao trudit d mrsavim :D
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #34 poslato: Oktobar 24, 2013, 02:17:03 posle podne »

da pojednostavim...   sa gejnerom "rizikuješ" da dobiješ i salo, to znaš ?
Sačuvana
nikola031
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 18

« Odgovor #33 poslato: Oktobar 24, 2013, 02:10:40 posle podne »

unosim koliko mogu...mislim da je dovoljno...vjezbam vec skoro 2 mjeseca i dobio sam 4,5kg...uzimao sam samo whey poslje treninga...jedem doslovno sve...sad neidem nekim striktnim redosljedom ali jedem dosta svega kroz tjedan...malo vise pazim kad su mi dani treninga da jedem piletine vise..jaja...banana i tih stvari
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #32 poslato: Oktobar 24, 2013, 02:06:07 posle podne »

ma nije google...nego u teretanu gdje idem...voditelj mi je rekao da mi moze narucit pa ako sam zainteresiran...moje prvo misljenje je bilo a on ce reci sve najbolje samo da proda jel..pa sam se bacio malo na google istrazivanje..nasao ovo...tu su svi ajmo rec strucnjaci sto se tice takvih stvari...pa me zanimalo dali su sastojci ok...i dali trebam i to uzimat ako vec uzimam whey???

pominje se neko brodogradilište i neke kuglice... pa me zbunilo  ;D

nije loše, kao što rekoh sastav mu je sasvim ok. 

Ako je tvoj cilj da se ugojiš. i ako baš baš ne možeš da jedeš dovoljno, onda je gejner ok opcija jer će ti pomoći da povećaš ukupan dnevni kalorijski unos...  a ako unosiš dovoljno hidrata ishranom (testenine. žitarice, int.hleb itd....)  onda nema potrebe da preteruješ sa gejnerom da ne bi dobio salce...
Sačuvana
nikola031
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 18

« Odgovor #31 poslato: Oktobar 24, 2013, 02:01:05 posle podne »

ma nije google...nego u teretanu gdje idem...voditelj mi je rekao da mi moze narucit pa ako sam zainteresiran...moje prvo misljenje je bilo a on ce reci sve najbolje samo da proda jel..pa sam se bacio malo na google istrazivanje..nasao ovo...tu su svi ajmo rec strucnjaci sto se tice takvih stvari...pa me zanimalo dali su sastojci ok...i dali trebam i to uzimat ako vec uzimam whey???
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #30 poslato: Oktobar 24, 2013, 01:56:36 posle podne »

jel je za ovaj prevod zadužen google translate? :)

nego, gainer ne deluje loše.. u smislu da sadrži 50 g proteina iz dobrih izvora (surutka i kazein) na 150 g, a od hidrata sadrži i maltodekstrin, ne samo čistu dekstrozu...

tako da meni deluje ok
Sačuvana
nikola031
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 18

« Odgovor #29 poslato: Oktobar 24, 2013, 01:14:50 posle podne »

Brutal Gainer stvarno morati probati. Doziranje Uzmite dozu (150 g = 5 kuglice) dnevno u 2-3 dijelova. U slučaju intenzivnog treninga dodajte još jednu dozu nakon pola treninga. Sastojci: Boje, inulin, stearinska kiselina Prehrambene po dozi: 586 kcal, 4,5 g vlakana, Brutal ugljikohidrati Matrix (maltodekstrin, dekstroza, fruktoza) 88,5 g, Brutal protein Matrix (koncentrat proteina sirutke, protein mlijeka) 50 g , Masti 4,5 g zasićenih 3,15 g Natrij 0,21 g,, L-glutamina, 1,5 g, biljni Factor / anabolički ATP Glukoza sterola termogenezi Factor / (meksički divlji jam, Smilax officinalis, Miura puama, gotu kola, bor, gamma oryzanol, fuccsterol, beta sitosterol, campesterol, stigmasterol, mješoviti steroli, pčelinji pelud, guarana, ginseng orijentalni, citokrom c, dimethylglycine, Inozin, matična mliječ, cola nitida, linolne kiseline, oleinske, palmitinske kiseline, linolenske kiseline, stearinska kiselina, lignocerinske kiseline, arahidonske kiseline behenic, mynstic kiseline, Octacosanol, RNA, DNA, cayenne, lucerna, maslačak, češnjak, žuta brodogradilište, sladića, hmelj, mlijeko čička) 1500 mg, Brutal Dušikov Matrix (cijanokobalamin, r- ala, natrijev selenit, NAC, ekstrakt sjemenki grožĂ°a, evodiamone, citrulin malat, natrijev dicarbonate, Carnosine, kalijev fosfat, nikotinamid aderine, dinucleoxide, magnezijev fosfat, kolina bitartrate, trinatrijeva fosfata, l-tirozin, lizin hlcu, yerba mate, glucoronolactone, arginin AKG, beta-alanin, ekstrakt zelenog čaja, matice kotača ekstrakt, silicij-dioksid, Guarana ekstrakt) 1500 mg l-taurin 225 mg, kreatin Eksplozija (kreatin ph-x, kreatin hidroklorid, kreatin glukonat, createine ​​orotate, kreatin AKG) 1680 mg, vitamin C 65 mg, vitamin E 10 mg Vitamin B6 2,7 mg, 1,75 mg vitamina B1, vitamin B2 1,65 mg, 19.35 mg Vitamin B3, vitamin B9 7201 mcg, pantotensku kiselinu 8 mg , biotin 150 mcg Vitamin B12 1 mg

moze li netko ovo prouciti pa reci ddali je ok...
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 17110


« Odgovor #28 poslato: Oktobar 23, 2013, 10:33:27 posle podne »

i jos nesto...sad neznam jel to lose ili ne pa da pitam...nikako nemogu jest prije treninga...znaci uvjek jedem barem 3h prije jer ako se najedem i odem na trening bude mi lose

To je u redu,i ne treba da se jede manje od 2 sata pre treninga.
Sačuvana
Stranice: [1] 2 3 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.131 sekundi sa 18 upita.