TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395116 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 25, 2024, 01:55:10 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 3 [4] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Potrebna pomoc! :)  (Pročitano 14488 puta)
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #9 poslato: Septembar 21, 2013, 06:15:20 posle podne »

I samo da vam jos nesto kazem..Mene toliko ne interesuje da li cu ja imati definiciju ili ne,ne interesuje me da li cu imati "masu" ili ne..Ne patim nesto za tim specijalno..Meni je najbitnija SNAGA i samo SNAGA.. :) Tako da me zbog toga privukao NO..Znaci samo snaga jer tamo na KPA treba da povucem iz "mrtvog vucenja" 215 kilograma na nekoj spravi..

Tako da mi jos jednom recite posto pravim porudzbenicu u ponedeljak..Da li da uzmem NO jer ganjam snagu,izdrzljivost,a ne ganjam definisanost i masu ili da ostanem na ovom KreAlkalyn-u???

Svakako cu uz ovo da porucim i protein i verovatno BCAA, a za glutamin trenutno nisam pri parama,on ce morati da saceka nekih 20-ak dana.. :)
Kreatin i NO reaktor onda uzmi.
Sačuvana
Srdjan1995
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 126


« Odgovor #8 poslato: Septembar 21, 2013, 04:01:13 posle podne »

I samo da vam jos nesto kazem..Mene toliko ne interesuje da li cu ja imati definiciju ili ne,ne interesuje me da li cu imati "masu" ili ne..Ne patim nesto za tim specijalno..Meni je najbitnija SNAGA i samo SNAGA.. :) Tako da me zbog toga privukao NO..Znaci samo snaga jer tamo na KPA treba da povucem iz "mrtvog vucenja" 215 kilograma na nekoj spravi..

Tako da mi jos jednom recite posto pravim porudzbenicu u ponedeljak..Da li da uzmem NO jer ganjam snagu,izdrzljivost,a ne ganjam definisanost i masu ili da ostanem na ovom KreAlkalyn-u???

Svakako cu uz ovo da porucim i protein i verovatno BCAA, a za glutamin trenutno nisam pri parama,on ce morati da saceka nekih 20-ak dana.. :)
Sačuvana
I may not be there yet, but I'm closer than I was yesterday.
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #7 poslato: Septembar 20, 2013, 10:30:12 pre podne »

Kreatin daje snagu za anaerobni trening ali poboljsava i aerobnu izdrzljivost i spada u dozvoljena sredstva .Uzmi BCAA Dymatize ili Prima Force u prahu po 5g pre u toku i nakon treninga i glutamin 10g ujutru 10 g nakon treninga i 10g uvece.Koliko god osecas da ti treba  pij vodu hidriranost je mnogo bitna!
Sačuvana
Srdjan1995
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 126


« Odgovor #6 poslato: Septembar 20, 2013, 05:48:54 pre podne »

Naravno da jedem. :) Ok, ubacicu UH posle treninga. :)  Hranim se od kako sam krenuo opet sa vezbanjem,znaci nekih mesec ipo dana i za sada se sa ovom ishranom osecam super,nemam nikakvih nedostataka snage na treningu,nekih znaka umora organizma preko dana..Kao sto rekoh te minerale,vitamine unosim preko tabletica jer mozda ne zadovoljim dnevne potrebe organizma za njima preko hrane..

Whey cu uzeti prvom prilikom,znam njegov znacaj,vec sam ga pio.

Da li ovaj KreAlkalyn moze da da snagu i za kardio trening?Pretpostavljam da moze,al ipak da pitam. :D
I pretpostavljam da nema nikakvih nedozvoljenih supstanci u sebi da ne me bi oborili tamo na lekarskom,ali ipak da pitam? :D

Jos samo koji BCAA i koju Aminokiselinu da ubacim i da se koliko toliko kompletiram??? :)

I da..Ja unosim minimum 4.5 - 5 litara vode dnevno,nekad to izadje i do 6 litara dnevno..Negde kazu da mi nece nista naskoditi,a negde kazu da hoce..??? Ne pijem tu vodu nazor,jednostavno osecam potrebu za vodom i nikad mi je nije dosta..
Sačuvana
I may not be there yet, but I'm closer than I was yesterday.
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #5 poslato: Septembar 19, 2013, 09:00:37 posle podne »

Nadam se da jedes i voce i povrce pored ovoga. Ishrana nije losa sto se tice izbora namirnica, ali u obroku nakon treninga nedostaju ugljeni hidrati pored proteina i vitamini i minerali iz salate ( preko salate sipas i par kapi maslinovog ulja i onda je obrok kompletan ). Koliko dugo se ovako hranis?

Bolje da uzmes krealkalin, umesto NO reaktora, odlican je u kombinaciji sa proteinom, ali mora u ishrani biti malo vise ugljenih hhidrata da bi imao snage. Uzimaj ga pre treninga u teretani, nece ti remetiti skidanje kilograma posto je ova formula u pitanju.
Sačuvana
Srdjan1995
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 126


« Odgovor #4 poslato: Septembar 19, 2013, 05:16:48 posle podne »

Da ishranu poboljsam u vidu proteina ili i UH? Ne znam,gledam da unesem odredjen broj UH dnevno,o tome vodim racuna jer ipak ja moram da idem ispod 85 kilograma..
Zaboravio sam da kazem da tu ima orascastih plodova i da iz njih crpim omega 3 masti..Kikiriki,lesnik,orah uglavnom..

Da,naravno whey..Njega cu uzeti u najskorijem mogucem roku.. :)

Znaci KreAlkalyn ce mi obezbediti dole navedeno(snaga,izdrzljivost,fokus)?Da li njega mogu da uzmem kada krenem na kardio(trcanje)? Smiley
Znaci nisi za opciju NO?

Ovaj KreAlkalyn ?
http://www.pansport.rs/Kreatin/Kreatin-alkalin/AA493-Kre-alkalyn.html
Ili ovaj?
http://www.pansport.rs/Kreatin/Kreatin-alkalin/AA664-Kre-alkalyn-PRO.html

Cenim da mi ovi proizvodi nece spreciti skidanje masnih naslaga?

Naslo bi se mesta,preporuci mi nesto od toga! :)
Sačuvana
I may not be there yet, but I'm closer than I was yesterday.
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #3 poslato: Septembar 19, 2013, 04:51:09 posle podne »

Pozdrav, SrĂ°ane.

Ishrana mora biti mnogo bolja. No, pošto si otvorio temu u ovom delu foruma posvećenu suplementaciji, zadržaću se na tome.

Za početak bih ti savetovao whey protein, koji bi obavezno uzimao nakon treninga.Što se tiče suplementacije pre treninga, možeš uzeti KreAlkalyn. Odličan je proizvod. Ne znam koliki ti je budžet na raspolaganju, ali, ako ima mesta, ubacio bih i neke aminokiseline ili bcaa.

Sačuvana
Srdjan1995
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 126


« Odgovor #2 poslato: Septembar 19, 2013, 04:01:32 posle podne »

Zaboravio sam da kazem da isto tako se redovno "kljukam" vitaminima raznim,cinkom,magnezijumom,kalijumom,kalcijumom..To uzimam iz tabletica. :D
Sačuvana
I may not be there yet, but I'm closer than I was yesterday.
Srdjan1995
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 126


« Odgovor #1 poslato: Septembar 19, 2013, 03:57:16 posle podne »

Veliki pozdrav za ceo PanSport forum i ljude koji nam izlaze u susret svakodnevno! :)

Imam par nedoumica i par pitanja,a potrebni su mi strucni saveti! Trazio sam po forumu,nisam hteo da ga pretrpavam i otvaram nove teme,al nisam nasao sta mene zanima..

Imam 18 godina, 180 centimetara sam visok i tezim nekih 88-89 kilograma..Imam nekih 4-5 kilograma viska u predelu donjeg dela stomaka i butina.Nisam bas neki teski pocetnik u treniranju,al sve su to bili prekidii serije po mesec-dva..Sad je se krenulo malo ozbiljno,nadam se. :)

Planiram da u martu upisujem KPA (Kriminalisticko policijsku akademiju) i hocu da se spremim kao "zver" u narednih 6 meseci..Poceo sam,al mislim da polako treba treninge da dizem na veci nivo! :)

Ishrana mi je sredjena,moj dan obicno izgleda ovako:
-Dorucak 07:00 : 50 gr. ovsenih, jogurt, jaja..
-Uzina 10:00 : banana
-Rucak 13:30 : obicno kvalitetni ugljeni hidrati kao sto je pirinac,krompir,tu se nadje piletina obicno..Trening mi je oko 15:30 tako da uzimam te hidrate pre treninga.. :)
-PWM 17:30 : obicno "zakoljem" neku tunu iz konzerve, meso neko,zavisno kako koje..uglavnom proteini..
Tamo do sedam,osam casova imam tu zadnju uzinu i to je to..Hocu da kazem da se koliko toliko zdravo hranim i da sam upucen u tu zdravu ishranu, nadam se.. :)

Eh sad imam jednu dilemu..Kao sto rekoh planiram da upisujem KPA u martu i hocu da dignem trening na veci nivo..Gledam,razmisljam sta da uzmem,da li to da bude neki NO ili neki Kre - alkalyn ??
Nikad nikakav kreatin nisam uzimao,a kamoli NO..Pa me interesuje vase misljenje i vas savet,sta biste mi vi preporucili,kao jednom pocetniku u vodama suplementacije zvane "pred trening" ?! :)

Od NO-a sam gledao Assault punch, Xpand 2x, Attack, Hot Blood..
Kreatin ne bih uzimao jer mi mnogo bolja opcija izgleda Kre - alkalyn ..

Eh sad,kao sto rekoh, to sam ja gledao ali moje znanje o tome je,na skali od 1 - 10, jedna dvojka. :D ZNam uopsteno,ali to sta bih uzeo ne znam.. :D
Treba mi nesto da me "digne" pre treninga,da mi da snagu,volju,izdrljivost..Da me drzi nekih 2 sata jer nakon teretane idem na trcanje.. :)

Unapred zahvalan PanSport timu!!!  :)
Sačuvana
I may not be there yet, but I'm closer than I was yesterday.
Stranice: 1 2 3 [4] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.16 sekundi sa 17 upita.