TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395190 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 29, 2024, 10:17:39 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Pomooć :)  (Pročitano 4298 puta)
Isidoricaaaa
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 32

« Odgovor #16 poslato: Septembar 25, 2013, 11:03:15 posle podne »

Tako je. :)
I hvala vam mnogo. Ništa,naoružavam se onda strpljenjem. :)
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #15 poslato: Septembar 24, 2013, 10:30:41 posle podne »

@ milan 21 Imaju siru primenu kao sto je delom navela Monika, a pritom nisu bas uvek blage i bez nezeljenih efekata, pa treba biti oprezan sa njima.

Mozda ti ova informacija nekada posluzi, nije zgoreg znati, a verujem da Isidorica nece zameriti! ;-)
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #14 poslato: Septembar 24, 2013, 01:01:48 posle podne »

Nije stvar u zaštiti. Pilule pijem zbog bubuljica i bolnih i oblinih menstruacija. Ne koriste se samo za zaštitu,beć i da se reguliše to. Al' dobro,muškarac si pa ni ne treba to da znaš. :D No,da ne skrećemo s teme,kao što si rekao,zanima me šta mogu da uzimam a da ne smeta dejstvu pilula? :)

Izvinjavam se, pogresio sam konotaciju, ja kao glupo musko cim se pomenu kontraceptivne pilule pomislim na "one" stvari :) stvarno nisam znao da imaju siru primenu :)

koriste se za regulaciju mentstrualnog ciklusa, kod neredovnih i bolnih menstruacija, kod problema sa kožom izazvanih hormonskim poremećajem itd... 

nije sramota ne znati, eto saznao si nešto novo na ovom forumu :)
Sačuvana
Milan 21
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 243

« Odgovor #13 poslato: Septembar 24, 2013, 08:51:58 pre podne »

Nije stvar u zaštiti. Pilule pijem zbog bubuljica i bolnih i oblinih menstruacija. Ne koriste se samo za zaštitu,beć i da se reguliše to. Al' dobro,muškarac si pa ni ne treba to da znaš. :D No,da ne skrećemo s teme,kao što si rekao,zanima me šta mogu da uzimam a da ne smeta dejstvu pilula? :)

Izvinjavam se, pogresio sam konotaciju, ja kao glupo musko cim se pomenu kontraceptivne pilule pomislim na "one" stvari :) stvarno nisam znao da imaju siru primenu :)
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #12 poslato: Septembar 23, 2013, 09:45:33 posle podne »

Hvala bogu,nemam policistične jajnike,ugojila sam se zato što nisam vežbala jedno mesec dana. "Nabacila" sam jedno 3kg,pa bih toga da se rešim. :)

Ako ces se vec vratiti na trening brzo mozes resiti te kile, mislim da ti je resavanje problema sa ciklusom prioritet.
Sačuvana
rhythm_of_life
Gost
« Odgovor #11 poslato: Septembar 23, 2013, 07:41:50 posle podne »

Ma samo obrati malo paznju na ishranu,vezbaj i to ce biti ok... Eventualno neki protein,nemoj sagorevac zbog pilula
Sačuvana
Isidoricaaaa
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 32

« Odgovor #10 poslato: Septembar 23, 2013, 07:10:54 posle podne »

Hvala bogu,nemam policistične jajnike,ugojila sam se zato što nisam vežbala jedno mesec dana. "Nabacila" sam jedno 3kg,pa bih toga da se rešim. :)
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #9 poslato: Septembar 23, 2013, 03:01:08 posle podne »

Nemam ja nista protiv da ih uzima zajedno, nece skoditi, najgore sto moze da se desi je da efekat izostane.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #8 poslato: Septembar 23, 2013, 01:58:01 posle podne »

Yasmin, koliko znam (pila sam ga godinama) ima i blago diuretičko dejstvo te je pogodan za devojke koje ne žele da se ugoje...
ja sam pila L karnitin u isto vreme, bez problema, ali doktorica je ipak kompetentnija da savetuje oko toga.

Ako su policistični jajnici u pitanju, opet iz iskustva, ishrana ti je broj 1, zahteva ozbiljne promene a od suplementacije vitamini, minerali, omega 3 i obavezno laneno ulje i laneno seme... zamene za obrok, protein - to je sve ok.
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #7 poslato: Septembar 23, 2013, 12:43:20 posle podne »

Mozes uzeti eventualno neku zamenu za obrok ili protein, ali je pitanje da li ti to uopste treba ako ti je ishrana sredjena. Jos koliko ce ti trajati terapija? Jesi li na terapiji dobila kilograme?

P.S. Jeste da nije tema o tome ali moram pitati jesi li radila UZ jajnika? Pitam zbog bubuljica, da nisu policisticni jajnici u pitanju.
Sačuvana
Isidoricaaaa
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 32

« Odgovor #6 poslato: Septembar 23, 2013, 10:13:48 pre podne »

Nije stvar u zaštiti. Pilule pijem zbog bubuljica i bolnih i oblinih menstruacija. Ne koriste se samo za zaštitu,beć i da se reguliše to. Al' dobro,muškarac si pa ni ne treba to da znaš. :D No,da ne skrećemo s teme,kao što si rekao,zanima me šta mogu da uzimam a da ne smeta dejstvu pilula? :)
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #5 poslato: Septembar 23, 2013, 10:12:01 pre podne »

A postoji li onda nešto,osim redovnog vežbanja i korigovane ishrane,što mogu da ubacim a da mi pomogne pri mršavljanju? :)

Da li su ti kontraceptivne pilule redovna terapija ili ih pijes samovoljno?
Sačuvana
Milan 21
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 243

« Odgovor #4 poslato: Septembar 23, 2013, 09:46:58 pre podne »

Poštovani,
htela bih da počnem da pijem Carni-X 500mg, ali uzimam i Yasmin pilule za kontracepciju,pa me zanima da li će to da škodi ili smeta jedno drugom,ili ublaži dejstvo jedno od ta dva?

Ne bih da delujem kao sovinista ili da odemo u off sa temom, pa koristi kondom i onda mozes da koristis celu paletu sagorevaca masti  ;)
Sačuvana
Isidoricaaaa
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 32

« Odgovor #3 poslato: Septembar 23, 2013, 08:55:27 pre podne »

A postoji li onda nešto,osim redovnog vežbanja i korigovane ishrane,što mogu da ubacim a da mi pomogne pri mršavljanju? :)
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #2 poslato: Septembar 22, 2013, 09:24:52 posle podne »

Kada su u pitanju kontraceptivne pilule, ne savetuje se uzimanje bilo kojih preparata zajedno sa njima ako zelimo pun efekat pilule. Nece to skoditi, ali se moze desiti da imaju iste metabolicke puteve u organizmu sto bi uticalo na ispoljavanje tj neispoljavanje efekata jednog i/ili drugog preparata.
Sačuvana
Stranice: [1] 2 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.1 sekundi sa 17 upita.