TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394582 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 02:58:42 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 [3] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Najbolji Gainer za nabacivanje mase ? :-)  (Pročitano 19295 puta)
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #14 poslato: Oktobar 07, 2013, 06:48:13 posle podne »

Pošto već piješ kreatin, ali kažeš da je to neki u tabletama, sada sa monohidratom nastavi tako što ćeš uzimati samo 5 grama dnevno(u trening dane - odmah nakon treninga, u dane odmora - 20ak min pre nekog obroka).
Sačuvana
@lex
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 38


« Odgovor #13 poslato: Oktobar 07, 2013, 03:38:33 posle podne »

Okee.. Hvala na savetima. :-D :-*
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #12 poslato: Oktobar 07, 2013, 03:33:06 posle podne »

Heheh hvala  ;D Kad sam vec ovde na forumu,zanima me bas koja je razlika izmedju kreatina u tabletama i u prahu? :)

kreatin u tabletama - zavisi na koji misliš konkretno?  kreatina u tabletama, odnosno kapsulama ima raznih - imamo i monohidrat u tabletama, i novije generacije u tabletama (npr kreatin etil ester ili kre alkalyn).

da te ne zbunjujem dalje sa ovim pojmovima, ako uzimaš monohidrat bolje je i isplativije uzeti u prahu nego u tabletama.
Sačuvana
@lex
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 38


« Odgovor #11 poslato: Oktobar 07, 2013, 03:22:04 posle podne »

Heheh hvala  ;D Kad sam vec ovde na forumu,zanima me bas koja je razlika izmedju kreatina u tabletama i u prahu? :)
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #10 poslato: Oktobar 07, 2013, 03:17:45 posle podne »

izbor ti je super, a što se tiče popusta trudimo se da verne kupce uvek obradujemo nekim poklonom, a za roĂ°endane nemamo tu praksu ;)

u svakom slučaju srećan roĂ°endan :)
Sačuvana
@lex
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 38


« Odgovor #9 poslato: Oktobar 07, 2013, 03:08:23 posle podne »

Narucicu Scitec 100% whey protein professional od proteina a od kreatina Dymatize micronised creatine.  ;D Da li ima neki popust za 18 rodjendan mozda? :-D
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #8 poslato: Oktobar 07, 2013, 02:24:48 posle podne »

Pogledao sam i cene kod vas za ovu tvoju kombinaciju,i sad uporedio sam da je Elite Whey Protein dosta skuplji od 100% Whey Protein Professional,i zanima me zbog cega ako Elite Whey Protein ima samo 77 % proteina, dok ovaj 100 %.  :-\

Privlaci me ovaj kreatin i po ceni i po tome sto ga mnogi hvale: http://www.pansport.rs/Kreatin/Kreatin-alkalin/AA493-Kre-alkalyn.html ,sta vi mislite o njemu? Nije mi bitna cena sto se kreatina tice,jednostavno zelim najbolji i najaci i normalno je da ce cena biti malo veca u odnosu na druge kreatine.

ne, to što piše 100% whey protein znači da je u pitanju 100% whey protein surutke , a ne 100% protein.

Možeš mirno da odabereš bilo koji od ta dva, u pitanju su odlični proteini, super proizvoĂ°ača i odličnog ukusa (u tome malo preovlaĂ°uje Scitec po mom mišljenju, i malo su slaĂ°i ukusi da znaš).

Kre Alkalyn ne zadržava vodu, vrhunski je , ali mislim da je ipak bitniji kod npr. fudbalera, trkača, ili osoba koje rade na definiciji - žele sve prednosti kreatina ali bez navlačenja vode.  Tako da za početak, ja bih uvek savetovala klasičan monohidrat.
Sačuvana
@lex
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 38


« Odgovor #7 poslato: Oktobar 07, 2013, 02:10:52 posle podne »

Pogledao sam i cene kod vas za ovu tvoju kombinaciju,i sad uporedio sam da je Elite Whey Protein dosta skuplji od 100% Whey Protein Professional,i zanima me zbog cega ako Elite Whey Protein ima samo 77 % proteina, dok ovaj 100 %.  :-\

Privlaci me ovaj kreatin i po ceni i po tome sto ga mnogi hvale: http://www.pansport.rs/Kreatin/Kreatin-alkalin/AA493-Kre-alkalyn.html ,sta vi mislite o njemu? Nije mi bitna cena sto se kreatina tice,jednostavno zelim najbolji i najaci i normalno je da ce cena biti malo veca u odnosu na druge kreatine.
« Poslednja izmena: Oktobar 07, 2013, 02:12:31 posle podne od strane @lex » Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #6 poslato: Oktobar 07, 2013, 02:01:32 posle podne »

Amino Whey Hidro a kreatin je bio neki za 2500 din 240 tableta,ne znam koja je marka,nisam kod kuce xD. Mozes da mi preporucis najbolji protein i najaci kreatin? I sta mislite o tome da kreatin zamenim No reaktorom ?  :) I jos jedno pitanje samo,sutra punim 18 godina,da li ima mozda neki popust za rodjendan?  ;D  ;D

Ja bih za početak klasičan kreatin monohidrat, preporuka za neki u prahu, npr  Dymatize micronised creatine, Labrada Crealean, Scitec 100% pure creatine

Whey protein - Dymatize Elite whey, Scitec 100% whey protein professional

to je super kombinacija, a sve ostalo je u dobroj ishrani i treningu.
Sačuvana
@lex
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 38


« Odgovor #5 poslato: Oktobar 07, 2013, 01:49:51 posle podne »

Amino Whey Hidro a kreatin je bio neki za 2500 din 240 tableta,ne znam koja je marka,nisam kod kuce xD. Mozes da mi preporucis najbolji protein i najaci kreatin? I sta mislite o tome da kreatin zamenim No reaktorom ?  :) I jos jedno pitanje samo,sutra punim 18 godina,da li ima mozda neki popust za rodjendan?  ;D  ;D
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #4 poslato: Oktobar 06, 2013, 08:00:04 posle podne »

Koji whey i kreatin koristiš? Ja bih ostao na istoj kombinaciji, eventualno samo da promeniš proizvoĂ°ače - čisto da probaš novo.
Sačuvana
@lex
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 38


« Odgovor #3 poslato: Oktobar 06, 2013, 06:36:24 posle podne »

Pre nego sto sam poceo koristiti Whey imao sam 60 kg.. ali kretin mi ponestaje a isto tako i Whey pa za par dana moram ponovo kupiti,jel mi mozes predloziti neku mozda bolju kombinaciju za dobijanje mase?  :) Inace, idem u teretanu,vezbam dosta zaista, ishrana nije mi toliko losa a apetita imam da jedem za dvojicu.  ;D  ;D
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #2 poslato: Oktobar 06, 2013, 06:23:43 posle podne »

Pozdrav i tebi. :)

Mislim da ti nije potreban gejner i da on neće doneti prevagu. Kreatin + whey čine odličnu kombinaciju suplemenata, tako da nije problem u tom delu. Rekao bih da moraš pojačati/promeniti ishranu, pa ćeš onda i napredovati. Ako nemaš problema sa apetitom, pojačaj unos kompleksinih ugljenih hidrata(npr. pirinač i ovsene), unos proteina drži na 1.5-2g/kg, 5-10g kreatina dnevno, dozer wheya nakon kvalitetnog treninga, i rezultati bi morali doći. :)
Sačuvana
@lex
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 38


« Odgovor #1 poslato: Oktobar 06, 2013, 06:09:41 posle podne »

Pozdrav svima.  :)

 Trebaju mi par dobrih saveta,koji je Gainer naj-efikasniji i najbolji ?  :-\

Znaci cilj mi je da sto brze nabacim masu,koristim obican Whey protein i kreatin. Pa bi ubacio i Gainer u tu kombionaciju,sta vi mislite o tome?  :)
Inace imam 74kg, 176 cm sam visok.  ::)
Sačuvana
Stranice: 1 2 [3] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.062 sekundi sa 17 upita.