TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397080 Teme od strane 25032 Članovi Poslednji član: Aleksandar-Saša

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 19, 2024, 09:22:16 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Full body workout  (Pročitano 3729 puta)
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 17110


« Odgovor #8 poslato: Oktobar 21, 2013, 02:51:51 posle podne »

Imam 17 godina,78 kila i 185 cm.Idem vec godinu dana u teretanu i prosle godine sam radio split treninge,nisam jeo dovoljno uh i cal pa nisam imao neke rezultate.Sad sam naisao na ovaj full body workout i mnogi kazu da je dobar za pocetnike i za nabacivanje mase.Evo moj plan rada i ishrane,molim za strucno misljenje..
Dorucak: ovsene sa mlekom i gejner
Uzina: proteinska cokoladica koju sam napravio kod kuce(med,gejner,malo plazme,kikiriki puter i mleko) ili plazma i mleko i neko kostunjavo voce.
Rucak: lazanje,ili piletina i krompir i povrce,ili pirinac.
Uzina:nesto kaloricno na primer pizza,ili gejner.
Vecera: pirinac i tunjevina.. A za trening 
Ponedeljak:Cucanj,benc ravni,kosi benc,biceps curl,triceps ekstenzija,srednje rame,(ne radim dead lift posto mislim da je jos rano,pa ubacim lat masinu).
Sreda:zadnja loza,sajle za grudi,uski benc,hammer za biceps,potisak ramena  sa 2 tega,ili shoulder press,i dvorucno veslanje.
Petak: Cucanj,kosi,ravni benc,Z sipka za biceps,teg iza glave za triceps ili potisak sa cela,military shoulder press i lat masina.
Imam slabije ruke i fokusiram se na njih pa ih zato radim 3 puta nedeljno,jel to dobro ili da radim samo ponedeljkom i petkom??
PS: znam da mnogi ne vole mass gainer, da misle je skup i sve al ja ga koristim i odgovara mi...

Full body ti je generalno super tip treninga,ali ne ovako kako ga ti radiš.Israži malo po netu kako drugi to rade,imaš previše sprava uključenih za taj tip treninga.
Masu nećeš dobiti,ali definiciju i veliku potrošnju kalorija hoćeš.
Sačuvana
proteinskahranaprodaja
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 1

« Odgovor #7 poslato: Oktobar 12, 2013, 12:30:19 posle podne »

vip , posalji mi link fejsbk profila u inbox , ne mogu da ti odgovorim na forumu u inbox zabagovalo nesto //
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #6 poslato: Oktobar 11, 2013, 01:19:33 posle podne »

Vazi,sta predlazete onda za program? dal da radim uopste taj full body ili ne? Koristim Ultimate nutrition-ov Muscle juice 2600.

slažem se sa postom iznad, samo usmeri fokus na ishranu - gejner je samo dodatak u celoj priči, hrana mora da bude osnova
Sačuvana
Dime
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 8

« Odgovor #5 poslato: Oktobar 10, 2013, 04:16:12 posle podne »

Vazi,sta predlazete onda za program? dal da radim uopste taj full body ili ne? Koristim Ultimate nutrition-ov Muscle juice 2600.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #4 poslato: Oktobar 10, 2013, 03:17:43 posle podne »

kao što si i sam rekao, dok si vežbao u teretani nisi imao dovoljan unos ugljenih hidrata i kalorija generalno, tako da nisi dovoljno napredovao zbog toga.

Ja bih ostala pri teretani i pokušala ovaj put sa ozbiljnijom ishranom.
Sačuvana
vip
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 66


« Odgovor #3 poslato: Oktobar 10, 2013, 02:21:19 posle podne »

plan treninga mi se ne svidja uopste.....
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #2 poslato: Oktobar 10, 2013, 01:19:09 posle podne »

Koji gejner koristiš?  gejneri imaju puno hidrata - šećera i zato nisu omiljeni , osim kod ljudi koji kao ti nikako ne mogu da dobiju koji kilogram.

Krenimo od ishrane, jer ti je to najbitnije...

za doručak ubaci npr jaja kao kajganu ili kuvana umesto gejnera, gejner popi kroz 2-3 sata za užinu,  ovsene neka ostanu ujutru ili ponekad integralni hleb

ne moraš toliko stvari da mešaš odjednom, gejner je već bogat kalorijama tako da ili gejner ili neko voće, orašasti plodovi, ili bolje bi bilo neki sendvič sa piletinom, tunjevinom

ti ne jedeš dovoljno proteina, uopšte... piletina je ok, ponekad riba, crveno meso...  pirinač,krompir to je ok, ubaci i salatu

večera ok ali ne bih toliko forsirala tunjevinu iz konzerve, bolje sveža riba, tunjevinu kad baš moraš, možeš opet neko meso uveče

ponekad ubaci i mladi sir, to je isto dobar izvor proteina

testenine integralne možeš isto, ako ti prijaju kao izvor energije (ugljenih hidrata)
Sačuvana
Dime
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 8

« Odgovor #1 poslato: Oktobar 10, 2013, 01:09:51 posle podne »

Imam 17 godina,78 kila i 185 cm.Idem vec godinu dana u teretanu i prosle godine sam radio split treninge,nisam jeo dovoljno uh i cal pa nisam imao neke rezultate.Sad sam naisao na ovaj full body workout i mnogi kazu da je dobar za pocetnike i za nabacivanje mase.Evo moj plan rada i ishrane,molim za strucno misljenje..
Dorucak: ovsene sa mlekom i gejner
Uzina: proteinska cokoladica koju sam napravio kod kuce(med,gejner,malo plazme,kikiriki puter i mleko) ili plazma i mleko i neko kostunjavo voce.
Rucak: lazanje,ili piletina i krompir i povrce,ili pirinac.
Uzina:nesto kaloricno na primer pizza,ili gejner.
Vecera: pirinac i tunjevina.. A za trening 
Ponedeljak:Cucanj,benc ravni,kosi benc,biceps curl,triceps ekstenzija,srednje rame,(ne radim dead lift posto mislim da je jos rano,pa ubacim lat masinu).
Sreda:zadnja loza,sajle za grudi,uski benc,hammer za biceps,potisak ramena  sa 2 tega,ili shoulder press,i dvorucno veslanje.
Petak: Cucanj,kosi,ravni benc,Z sipka za biceps,teg iza glave za triceps ili potisak sa cela,military shoulder press i lat masina.
Imam slabije ruke i fokusiram se na njih pa ih zato radim 3 puta nedeljno,jel to dobro ili da radim samo ponedeljkom i petkom??
PS: znam da mnogi ne vole mass gainer, da misle je skup i sve al ja ga koristim i odgovara mi...
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.134 sekundi sa 17 upita.